2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cadı karısı sen Çağan'a ne yediriyon ek gıda olarak
çocuk daha bu ayda 2 yaş kıyafetleri giyiyo
o kadar çok besleme
bak sonra çıkaramıyo yavrum

sevcan karısı ben oğluma sabhalrı yani öğlen 2 gibi 1 gibi ıhlamurun içine 2 bebe bisküvüsi birazda pekmez yediriyom eğer evde yoksam ikindileyin bebe pişrinç unu yiyo ama evde yoksam evdesem yemiyo akşam altı gibnide yarım kavanoz meyve püresi yadaevde yaptığım varsa onu yiyo bu kaaa yediği bu işte annem bazende 1 2 çay kaşığı yumurta sarısı veriyo markete mıçım kalksa gitsem yoğur alacam hatta sordum ne markadı yoğurt diye ama kimseden tık yok gene tebrik koydum hepinize:) araalrdada bol bol beni emiii:dance:

kız ne zaman sordun yoğurt markasınııı aşkolll sütaş baby mix sadeeelaelaelaelaelae

yok canım benimki 1.ayda kesildi mama yiyo doğduğundan beriii sütümü tatlı niyetine veriyodum oda gitti işte birinci ayda ama bende seni çok kınadım şimcikk sigara heee çok ayıp çokksempatiksalakcinnisempatiksalakcinni ben burdayım sen kaçmaya devam et bacımmmm

bende yavaştan kaçar malum şehir dışında çalışıyorummm yolum uzunnnnnn. gideyim oğluşu teslim alayım öpeyim koklayayımm pek özledimmmm gerçi hergün özleniyor tabii de artık kapıdan içeri girince tepki vermeye başladı gülücükler filannnnn pek hoşlanıyorum

yumurta için erken değil mi?
pekmez ağır gelmez mi bebişlere
elma püresi ver sende Çağan'a
ben 2 haftadır elma püresi veriyorum hazır kavanozda
günde 2 kere mıçıyo Eren

kız ne zaman sordun yoğurt markasınııı aşkolll sütaş baby mix sadeeelaelaelaelaelae
merciii
ben kaçmaya devam içiyom artık ne içiyosam
yumurta için erken değil mi?
pekmez ağır gelmez mi bebişlere
elma püresi ver sende Çağan'a
ben 2 haftadır elma püresi veriyorum hazır kavanozda
günde 2 kere mıçıyo Eren

yumurta bi çay kaşığı veriyo annem tadına alışsın diyee kız elma püresi kabız yaptıyo daha çok aman ben yedirme işinianneme bıraktım uğraşamam ben:))) o gidinca naparım bilmem:sm_confused:

ecrin :mymeka:
kendim için istiyorsan namerdim :dilcikar:
sırf gelen misafirler için

gercekten bak

ii bakalım öyle olsun ben burda sunttta büsküvi yiyiorum da :)))
neyse kızlar ben kaçar karşıya gitcez buluşmada görüşürüz artık...öpüyorum sizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…