Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Gelinlik bakmaya başlıyorum bende önümüzdeki ay iyice yaza kalırsa fiyat şişiriyorlarmış...

heraaaa, breezep, damlahakan, laydy, organiksheker, ncakir89, m_ucizem+ 7 kişiyizz bugunn dolu dolu gecdi topik zemuszemus

evet kızlar ya işteyken sizlerle yazışmak fikir alışverişinde blunmak süper bişey heyecan stres kalmıyo sayenizdee heracımm tabikide bu güzel topiki açtığın için tşkler sana daaa biraz geç oldu ama:kedi:hihoyyyt

sende bana yakın olacaksın canım maltepe benimki sositososito
ben de doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorum canım ama doktora görünmem gerekiyo tabikide öncelikle bilmiyorumkismile

aaa negüzel yakın olcaz :icecream: bende doktora gidicemde nereye gitsem bilemedimCADIARZU

benim diktirdiğim yerde nisan 15 den sonra fiyatlara zam gelecek demişdi

heraaa topici açtığın için sağol

bnde cok memnunuum walla sizlerden fikir aldım aklımda farklı seyler sekıllendi hepiniz iyi varsınızzz daha önceden yüzlerimizi bile görmedik ama çok sey paylasdık asıl bn sizlere tesekkürlerimi iletirim kaydirigubbakcemile5

heracımm bende teşekkür ederimmm:) ayrıca kızlarr size sorum olucak büyük olasılıkla benim düğünüm regl günüme denk geliyor ve ağrım falan olduğu için ben adet geciktirici hap kullanmayı düşünüyorum bu konudaa bilgisii olan var mıı bilmiyorumkismile

saolun kıslar desteklerinz için evi gösteren eşyalar doğru sölüosunuz kalıcıda olsa imkanlar yeterszse zorlanmaz bildiğim kadarıyla.ne bu gösterş merakı ben anlamıorum yaşlılar daha süslü daha gösters meraklısı gençlerden.

Ben tıp merkezindeki kadın doğum doktoruna gidip bir doğum kontrol hapı isticem fazla yan etkisi olmayan basit bişey fazla kafaya takmaya değmez aslında...

benim de pek bilgim yok canım aynen geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama haplar hormonsal olarak rahatsızlık verebiliyomuş ben direk hem bilgi amaçlı hem de genel bir muayane için uzmana gidicem

kızlar süpersiniz ben eskileri okuyana kadar daha da ilerledi bugün çok hızlıısnız nasılsınız bakalım bende 25 yaşındayım :)

kıslar nasılsınızzz neler yapıyorsunuzzz cok yogunnum giremiyorum öpüyorum sizleri

benim de pek bilgim yok canım aynen geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama haplar hormonsal olarak rahatsızlık verebiliyomuş ben direk hem bilgi amaçlı hem de genel bir muayane için uzmana gidicem

benim de edindiğim bilgilere göre hap mide bulantısı stres baş dönmesi falan yapıyormuş,en doğrusu doktora gidip bilgi almak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…