Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

brezepcim msjını yeni gördüm mobilyalr için teşekür ederimm mayısın 10 gibi gelcekkk inşallhhh :kahve:

aa brezep nereye gelin geliyonn :) bnde anadlu yakasındayım damlacım yardımcı olabilirim yer konusuda :KK66: n çakır içinde kalıcı değilsen idarelik birsey yaptr bnce cnm marleyden menunsan mesela ole birseyde düşünebilirsin

teşekkürr ederimm heraaa kaç yaşındasın sen nerdensin:)

kızlar merhaba tekrar ne sorcam size evlendikten sonra nasıl koruncaksınız benim gibi hapla korunmayı düşünen varmı bildiğim kadarıyla evlenmeden 6 hafta önce doktora gitmek gerekiyomuş

ncakir, güle güle kullanın canım eşyalarınızı hepsi çok ciciii :)))

tşk ederm canım saol

çakır içinde kalıcı değilsen idarelik birsey yaptr bnce cnm marleyden menunsan mesela ole birseyde düşünebilirsin

kalıcı değilim ewt canım ama ailem falan hani olur ya pek gösterişe düşkn olur kimileri öle akrabalar falan yaptrma öle diolar.sırf gösterişli güzel dursun die pahalısını yaptrcakmışım.ama düşünen yok nasıl ödücekler durumları müsaitmi die para veren de yok :kızgın:
zavallı eşim nasıl yapcaz die kara kara düşünüo benide kıramıo çok üzülüorum onu öle gördkçe yoksa bende isterm herşyn güzeli olmasını.
morlaim çok bozuk ya

2670.jpg

2685.jpg
[/IMG]

2688.jpg

yeni bi kaç örnek daha

canım yaaa evi mutlu yada güzl yapacak olanllar esya para pul değil sizsiniz tabiki herkes ister dört dörtlük olsun diye ama lüksü cok seviyorlarsa sizn akrabal kendı evlerine yaptrsınlar bnce sende idarelik birsey yaptırrr hani kalıcı olsan tabiki bir defa yaptr borcu ödenir dicem ama kalıcı olmadığı için şu aşamda cok da gerkli değil bnce

brezepcim yine harikalrrr :KK70: aa organik yakınmısız komsuu komsuuuu kahve içmeye gel opuyorumnanaktan

canım yaaa evi mutlu yada güzl yapacak olanllar esya para pul değil sizsiniz tabiki herkes ister dört dörtlük olsun diye ama lüksü cok seviyorlarsa sizn akrabal kendı evlerine yaptrsınlar bnce sende idarelik birsey yaptırrr hani kalıcı olsan tabiki bir defa yaptr borcu ödenir dicem ama kalıcı olmadığı için şu aşamda cok da gerkli değil bnce

ncakırcımm kesinlijkle çok doğruuu sölüyo heraaa, bende aynen böle düşünüyorumm.. önemli olan sizin mutlu olabilmeniz. o kadar borçla mutlu olamadıktan sonra evin içinde en güzel eşyalar olsa neye yarar.. bence kimseyi dinlemeyin bütçenize ve mantığınıza ne uyuyosa öle yaptırın.

önmli değil brezep kendı yarraıma soyledımm zatenn biliyorum güzel seyler ekliyeceğini zemuszemus damlacım ve n çakır sziler yaş kaç yaş muhabbeti açılınca aklıma gelkdi yine en küçük bnmiyim yoksa bayanssulusmile

heraaaa, breezep, damlahakan, laydy, organiksheker, ncakir89, m_ucizem+ 7 kişiyizz bugunn dolu dolu gecdi topik zemuszemus

önmli değil brezep kendı yarraıma soyledımm zatenn biliyorum güzel seyler ekliyeceğini zemuszemus damlacım ve n çakır sziler yaş kaç yaş muhabbeti açılınca aklıma gelkdi yine en küçük bnmiyim yoksa bayanssulusmile

bencee en küçükk benimdirr 19:))

Of Og kızlar düğün günü yaklaştıkça bi yandan da korku basıyor yahueyvahedigeldismile

X