Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

saol gülpebcimmm sahsıma munhasır bn iyiyim sen nasılsın :) şuu işler hmn bitsede sende gelsen dedikodu yaprdık :KK70:

evet hap stres ve şişkinlik yapıyormus o yuzden bnde kullnmk istemıyorum adet gecıktrici hap da kullnmk istemıyorum bn amaaa yaa :gitme:

hos geldin sebnmcim evet bugun baya yoğunn :KK70::KK70::KK70: sen nerlrdesn neler yapıorsn bakım :)

iyim cnm napim :) bu ne yoğunluk maşallah :nazar:

valla birşey yapmıyorum gelinlikçiden aradılar prova gel dediler bakalım gidicem ayakkabılarımı alırsam

kızlar bende geçiktirici kullanıcam doktora sormadan kullanmamak en iyisi

Son düzenleme:
ah heracımmmm allahtan ev kurmuom ben kafayı yerdim dogum kontrol hapı almayın kıslar ben aldım ve suan gögsümde bi çizik var ben geciktirici kullancam onda bile şüpheliyim eşleriniz korunsun sizin saglıgınız daha önemli uzun süre kullandıktan sonra damar yollarını tıkıyor meme kanseri yapıyor bazı doktorlar öneriyo bazıısı önermiyor

birde ne çok geçiktirici kullanacak arkadaş var offf kaç yıldır ol ama 4 aydır düğün gününe gelsin ne kötü yaaa :emir_bebek:

ah heracımmmm allahtan ev kurmuom ben kafayı yerdim dogum kontrol hapı almayın kıslar ben aldım ve suan gögsümde bi çizik var ben geciktirici kullancam onda bile şüpheliyim eşleriniz korunsun sizin saglıgınız daha önemli uzun süre kullandıktan sonra damar yollarını tıkıyor meme kanseri yapıyor bazı doktorlar öneriyo bazıısı önermiyor

bende doğum kontrol hapı kullanmıcam cnm kimse izin vermiyor.yan etkileri yüzünden

hoşgeldiniz gülpembecim ve şebnemm cimmm gözlerim sizleri de aradı bugün :asigim:
şebnemcimm artık bahsedersin bize de doktordan gelince canım

evet ya cok etkiliyor vucudu ben geciktirici bile kullanmak istemiom ama sıfr o gelinliğin içinde rahat edeyim diye yoksa vucudun dengesini bozmamak gerek sebnemcim benm de her ayın basında olurdu bu ay 15inde oldum gıcıklık yapıo resmen

hoşgeldiniz gülpembecim ve şebnemm cimmm gözlerim sizleri de aradı bugün :asigim:

hoşbulduk cnm benim opuyorumnanaktan tabii canım en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum çünkü çözüm bulmak gerek eyvahedigeldismile

kızlarrr tanıştığımaa memnunn oldum hepinizlee:) ben çıkıyorum artık görüşmek üzere kendinize iyi bakın:)

evet seacım yarın ki tecrübelrini paylasrsan mutlu mutlu oluruz :) ayyy ne yaptıysam sanki bi akşam yorgunluğu çöktü üstmeee :KK70:

kızlar ben bi yarın gideyim doktora bilgilendiririm sizi kaydirigubbakcemile5

mucize :1hug:

sea git bakalımm doktor ne dicek bende gitmek istiyorum ama güvenemiyorum doktorlara korkuyorummafoldumben

evet ya cok etkiliyor vucudu ben geciktirici bile kullanmak istemiom ama sıfr o gelinliğin içinde rahat edeyim diye yoksa vucudun dengesini bozmamak gerek sebnemcim benm de her ayın basında olurdu bu ay 15inde oldum gıcıklık yapıo resmen

cnm düşünüyorum kışın olsa hadi neyse yazın ortasında çok zor olucak yaa yoksa hiç kullanmayı düşünmüyorum bende :umursamaz:

X