Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba yarenka ben iyiyim sen nasılsın bugun okudum haberlerde yine deprem olmus :KK50: konustun mu eşinle umarım bişey yoktur

heracım hos geldin bebişin saglıkla gelsin dualarımız seninle ve küçük meleğinle :nazar:
evet canım maalesef yine oldu aradım hemen ama o kargaşada hissetmemişler bile, göç edenlerin kayıtlarını yapıyorlar o yüzden çok yoğunlar
merhaba kızlar nasılsınız ?? uzun zamandır giremedim kk ya özledim sizi
yarenkacım hayırlısıyla gelsin eşin inşallah:nazar:
gülpembecim oo ekmekcimi olcaksın ne güzel almanlarında ekmekleri çok fazladır dimi :)
damlacım oğluşunu ve seni öpüyorum bakalım bizler napıcaz
luckycim iyi haberlerini bekliyoruz cnm

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba heracım
bebeğin hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasib etsin rabbim:nazar::emir_bebek::nazar:

sağol canım, valla haziran gelinleri bir erkektir tutturmuş gidiyorlar:KK1: ben kız istiyorum:)
kuzenimin eşinin de 2 oğlu vardı sırf kız olsun diye hamile kaldı ve dün öğrendik kız oluyormuş:KK1:

evet canım maalesef yine oldu aradım hemen ama o kargaşada hissetmemişler bile, göç edenlerin kayıtlarını yapıyorlar o yüzden çok yoğunlar

sağol canım, valla haziran gelinleri bir erkektir tutturmuş gidiyorlar:KK1: ben kız istiyorum:)
kuzenimin eşinin de 2 oğlu vardı sırf kız olsun diye hamile kaldı ve dün öğrendik kız oluyormuş:KK1:

anladım canım kolay gelsin eşine ve arkadaslarına

masallah kuzeninin eşine :) saglıkla gelsin bebiş

Merhaba herkese biz geldik doktorumuzdan:))) Her şey yolunda çok şükür bebişimi gördüm uzunnnn uzunnnn hala da resimlere bakmaya doyamıyorum:nazar::nazar: elleri çarpraz bacak bacak üstüne atmış kolunu emiyordu meleğim :)) Öyle tatlıydı ki anlatamam doktor amcamız sürekli yumruk savuruyor boksör olacak galiba dedi :))) bir sonraki haftamız 3 hafta sonra şeker yüklemesi için..Bebişim kesin olarak erkek bu arad.. Hmm bir de 4 kilo 700 gr almış görünüyoruz :S Beklemiyordum o kadar ama doktorumuz ben amanın çok almışım dediğim halde bir şey demedi bir de önceki muayenede tişört vardı üstümde ve açtım sabah erkendi şimdi hem üstüm kalındı hem de yemek yedim 10 dk sonra muayeneye girdik...Bizden böyle öpüyoruz hepinizi..

Yarenkacım Allah yardımcıları olsun canımmm..
Gülpembecim hayırlısı ile başlarsın inşallah işe canım :))
Heracım hayırlı olsun minik meleğinn..
Şebnemcim öptüm çok...

Merhaba herkese biz geldik doktorumuzdan:))) Her şey yolunda çok şükür bebişimi gördüm uzunnnn uzunnnn hala da resimlere bakmaya doyamıyorum:nazar::nazar: elleri çarpraz bacak bacak üstüne atmış kolunu emiyordu meleğim :)) Öyle tatlıydı ki anlatamam doktor amcamız sürekli yumruk savuruyor boksör olacak galiba dedi :))) bir sonraki haftamız 3 hafta sonra şeker yüklemesi için..Bebişim kesin olarak erkek bu arad.. Hmm bir de 4 kilo 700 gr almış görünüyoruz :S Beklemiyordum o kadar ama doktorumuz ben amanın çok almışım dediğim halde bir şey demedi bir de önceki muayenede tişört vardı üstümde ve açtım sabah erkendi şimdi hem üstüm kalındı hem de yemek yedim 10 dk sonra muayeneye girdik...Bizden böyle öpüyoruz hepinizi..

Yarenkacım Allah yardımcıları olsun canımmm..
Gülpembecim hayırlısı ile başlarsın inşallah işe canım :))
Heracım hayırlı olsun minik meleğinn..
Şebnemcim öptüm çok...

ne güzel canım yaa çok sevindim valla. artık resimlerden albüm yaparsın sen:) inşallah ömür boyu sağlıklı ve mutlu olur

selam kıslar ben geldim bugun kurs yoktu evdeydim eşim ve iş arkadası ile yemek yedik bugunde izin kagıdı mı aldım verdim sefe ama ırım kırım etti istemiyor gibime geliyor ama bilmiyorum belki ben yanlıs düşünüyorum bu aksamda mail atcakmıs calısma saatleri ile ilgili beklicez

luckycim masallah bebişine yarenkacım ben gordum kucuk prensi :KK34: aynı babası

kızlar bu 2 takımdan hangisi daha güzel. mavi olan pike takımı, turuncu olan dört mevsim kapitoneli set. ayrıca hangisi daha kullanışlı olur. annem benle kardeşimin karyolası için alacak, gelir gelmez evi değiştirmeye başladım:KK1: $taç.jpg $3603286026767147_1_org_icon.jpg

şimdi banyoya giriyorum çıkana kadar cevap verin lütfen:)

kızlar bu 2 takımdan hangisi daha güzel. mavi olan pike takımı, turuncu olan dört mevsim kapitoneli set. ayrıca hangisi daha kullanışlı olur. annem benle kardeşimin karyolası için alacak, gelir gelmez evi değiştirmeye başladım:KK1: Eki Görüntüle 290878 Eki Görüntüle 290879

ben maviyi begendim ama hangisi daha kullanıslı olur onu bilemedim umarım banyodan daha cıkmamıssındır :KK35:

ne güzel canım yaa çok sevindim valla. artık resimlerden albüm yaparsın sen:) inşallah ömür boyu sağlıklı ve mutlu olur
Çok sağol canımm aminnn :))))
selam kıslar ben geldim bugun kurs yoktu evdeydim eşim ve iş arkadası ile yemek yedik bugunde izin kagıdı mı aldım verdim sefe ama ırım kırım etti istemiyor gibime geliyor ama bilmiyorum belki ben yanlıs düşünüyorum bu aksamda mail atcakmıs calısma saatleri ile ilgili beklicez

luckycim masallah bebişine yarenkacım ben gordum kucuk prensi :KK34: aynı babası
Teşekkür ederiz teyzesi :)))
kızlar bu 2 takımdan hangisi daha güzel. mavi olan pike takımı, turuncu olan dört mevsim kapitoneli set. ayrıca hangisi daha kullanışlı olur. annem benle kardeşimin karyolası için alacak, gelir gelmez evi değiştirmeye başladım:KK1: Eki Görüntüle 290878 Eki Görüntüle 290879

Ben de mavi derdim ve maviyi almışsın zaten cnm geç oldu ama gene de söyleyim dedim.

Günaydın herkese...

ben iyiyim esracım sen nasılsın bebiş nasıl bende işten geldim ama daha devam etmem sanırım cok zor :KK37:

niye zor kız ne oldu ki?

merhaba kızlar ben de annemlerde eski günlerimi yaşıyorum:) cuma inşallah eşim geliyor valla insan evini çok özlüyormuş hiç bu kadar uzun kalmamıştım

Merhaba fıstıklarrr :)

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederimmm... Allah bebiş isteyenlere bebiş, hapisanede olanlara hayrlı , sağlıklı tahliyeler, kucağında olanlarada mutlukla sağlıkla büyümesi dileklerini diliyorum :)
gülpembecim hayrlı olsun işinnn, yarenkacım eşine hayrlısyla kavusursn inşallah :)

niye zor kız ne oldu ki?

merhaba kızlar ben de annemlerde eski günlerimi yaşıyorum:) cuma inşallah eşim geliyor valla insan evini çok özlüyormuş hiç bu kadar uzun kalmamıştım

Merhaba fıstıklarrr :)

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederimmm... Allah bebiş isteyenlere bebiş, hapisanede olanlara hayrlı , sağlıklı tahliyeler, kucağında olanlarada mutlukla sağlıkla büyümesi dileklerini diliyorum :)
gülpembecim hayrlı olsun işinnn, yarenkacım eşine hayrlısyla kavusursn inşallah :)

temizlikle basladım tabi bana özel bi iş değil bu kasadada durdum cok hızlı olman gerek bizimki gibi fırın değil bizde ceşit belli dir burda bi sürü ekmek cesidi var bugun sefide gordum dun mail atmıstım adam dedi bugun yarın yazarım sana bi daha nezaman gelceğini calısmak istiyorum ama zor bir iş tabi

bak yarenkacım zaman hemen geçti eşin hayırlısıyla cuma günü yanında olucak gercekten insanın evi gibisi yok

heracım tesekkürler güzell dileklerin içinde kocaman amin :KK34:

X