Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

görüşüyoruz canım yetiştirme yurdunda kalıyorlarmış sıcakmış yerleri ama hava çok soğukmuş, biz de kardeşimle oturuyoruz yarın da tüyap'a gideceğiz

günaydın herkeseee :))
Yarenkacım Allah kavuştursun canıım eşine..sıkmamaya çalış canını...Ohh iyi gezmeler bugün size :))
gülpembecim nbr cnm ?
Damlacım ali nasıl sen nasılsın?

Günaydın kıslar nasılsınız Allah yardımcıları olsun canım dualarımız hep ordakilerle ay ne güzel olur şimdi tüyap özledim vala

iyiyim luckycim sen naslsın gorüsemiyoruz uzun zamandır ozlettin kendini bebiş nasıl neler yapıyorsunuz bayram nasıl geçti

sorma canım bayram boyu açmadım pc yi inatla başında çok vakit öldürüyorum diye bayramda açmadım.ilk gün aile ziyareti ile geçti.2. gün arkadaşlar geldi.3. gün sabah evdeydik akşam aileler geldi.4. gün de 12 de kahvaltı keyfi ile başlayıp alışverişle devam eden ve gece "12.30da "Anadolu Kartalları" ile biten bir gün oldu.Onun dışında iyiyim cnm.bebeğim bayram boyunca kıpırdanmayınca tedirgin etti beni sürekli karın dinlemeyle tıktıklamayla geçti ama tabi benim inat meleğim ne zaman ben pes ettim 2 gündür hiç uyumuyo sanırım tekmelicem diye perşembe de randevumuz var cnm..pazartesi de doğum günüm..Güzel bir hafta olacak yani inşallahhhh

günaydın herkeseee :))
Yarenkacım Allah kavuştursun canıım eşine..sıkmamaya çalış canını...Ohh iyi gezmeler bugün size :))
gülpembecim nbr cnm ?
Damlacım ali nasıl sen nasılsın?
sağol canım, sen nasılsın bebiş sessiz bırakmış galiba ama merak etme ileride acısını çıkarır:)

çok sağol canım ya valla yokluğu o kadar belli oluyor ki sanki yaptığım her şey eksik kalıyor, annemlerde kaldığımda hiç böyle hissetmiyordum demekki farklı şehir olduğu için. tüyap da bugün açıldı çok kalabalıktı kendime bir sürü test aldım çıktık hemen:) yarın da hacdan amcamla yengem gelecek oraya gideceğiz ev çok kalabalık olur biz de kim bilir kaçta döneriz eve

ah canım kıyamam sana merak etme annesi bebiş orda ve iyi saglıcakla gelicek

yarenkacım bide evde tek yasa ozaman daha cok hissedersin yoklugunu ben biliyorum cunku iyi dersler canım tüyap gidip bos donmemissin size iyi ziyaretler canım kolay gelsin

hepinize iyi pazarlar

Luckycim maşallah çok tatlı olmuşsun:)Ali iyi canım da şimdi yanlız kaldık ya ben biraz sıkıntı çekiyorum akşamdan yemek yapıyorum ama gün içinde hep oğlumla ilgileniyorum yemeği bile zor yiyiyorum :)

Yarenkacım Gülpembecim siz nasılsınız neler yapıyorsunuz ben artık kendime bile zor zaman ayırıyorum dünden önceki gün huysuzdu pijamamı bile değiştiremedim düşünün artık akşam eşim işten gelince yine pijamalıydım

evet canım anlıyorum tek kalınca daha zordur, biz de az önce eve geldik ama moralimiz çok bozuldu, amcamların karşı komşusu 16-17 yaşında çocuk kalp krizi geçirmiş ölmüş bugün, ağlama sesleri amcamlara çok net geliyordu hepimiz çok kötü olduk. ölümden başka her şeyin çaresi var

ben de iyiyim işte canım 2 hafta sarıgazideyim:) valla sana da kolay gelsin işin çok zor

junecim işin gerçekten cok zor senin ve lucky,sebnemin de zor ben iyiyim canım kısmetse carsamba günü işe baslıcam tabi 2 gün deneme süresi olucak korkuyorum da

yarenkacm inan ben bile sok oldum 16-17 yasnda Allahım evlat acısı kimseye vermesin dünya cok kötüye gidiyor Allah rahmet eylesin cok uzuldum cok genc dediğin gibi herseye care varda bi ölüme yok

merhaba kızlar biz de şimdi amcamlardan geldik 2 gündür kendimi garson gibi hissediyorum:) bu arada luckycim doğum günün kutlu olsun canım bebişinle eşinle nice mutlu senelere

bugünlük bitti kız yarın da gitmeyi düşünmüyorum sen ne yapıyorsun canım nasıl geçiyor günler

gitme gitme hem dinlen hemde ders calısırsın canım

ben aynı bugun evdeyim gorumcemler gelcek aralıkda yatak siparişi verdik onu bekliyorum yarın da işe baslıyorum 2 gün deneme süresi fırıncıda calıscam gerçi korkuyorum kasada hiç çalısmadım nasıl olcak bilmiyorum ama sanırım işe baslamam 2 günden sonra

kasa güzel bölüm canım ben çok severim para alıp vermeyi:) babamın yanına gidince de hemen atlarım para üstü vermek için

kasa güzel bölüm canım ben çok severim para alıp vermeyi:) babamın yanına gidince de hemen atlarım para üstü vermek için

bende matematik yok tamam kasa hesaplıyor ama dil de cok onemli bakalım canm ne olcak en azından konustum 2 günde olsa calıstım derim bana gore hiç zevkli değil

niye öyle düşünüyorsun canım herkes anasının karnından yaptığı işin üstadı olarak doğmuyor ya:)

dogru diyorsun aslında mesela gecen cumartesi oraya gitmiştim ekmek almak için ordaki çalısan bana eksik para verdin dedi halbuki tamdı para o sayamadı :) demekki onlarda hata yapıyor işte 2 gün aslında az diye düşünüyorum cunku ekmekleri bilmiyorum ama bakalım yarın olsun bitsin ee tabi bide bunun persembesi var gerçi carsambadan sonra belli olur hersey korkumu bi yenebilsem aslında

canım sonuçta her işte hata yapılır bence rahat ol halledersin sen

Canım Allah kolaylık versin işin zor ama bir o kadar da güzel :)))) Sağlıkla büyüsün inşallah ALi bey :))

Canım Allah rahmet eylesin çok zordur valla çok ama çok üzüldüm ((

Canım yeni işin hayırlı olsun sen üstesinden gelirsin hiç tereddüt etme çok sevindim senin için :))) Her gün mü mesai???
merhaba kızlar biz de şimdi amcamlardan geldik 2 gündür kendimi garson gibi hissediyorum:) bu arada luckycim doğum günün kutlu olsun canım bebişinle eşinle nice mutlu senelere

Canımm çok teşekkür ederimm :))) Amin canım hep beraber inşallah.. Hayırdır ne garsonluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…