Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selam kıslar nasılsınız ben eve geldim fransaydaydık şimdi geldik neler yapıyorsunuz salı günü de tatil bize burda :KK33: carsambada kursum tekrar baslıyor :KK50:

sebnemcim seninki cok nazlı belli :KK52::nazar:

Yarenkacım okuyunca üzüldüm canım ama bozmamaya çalış moralini inşallah gitmez eşin ama gidecekse de hiçbi sorun olmadan hastalık falan kapmadan gelir canım hayırlısı ile.Zor ve sinir bozucu çok iyi anlıyorum seni ama ne yapacaksın cnm erkekler işte...

Junecum sorma valla canım ya çok ama çok güzeldi :))) Heyecanla tekrarlamasını bekliyorum her gün olmuyo bakalım..Ali mert de kocaman ve çoook tatlı olmuş maşallahhh :))

Herkese günaydın kızlaaar :)))
sağol canım hala gitmemesi için bir umut var içimde ama az önce uçak biletini de aldık 11 kasım öğlen 12'de gidecek
merhaba kızlar nasılsınız ???

iyim gülpembecim sen nasılsın ?? benim bebeğim kimseye açmıyor çok terbiyeliyiz :) cinsiyetimiz belli değil daha göstermeyede niyeti yok zaten :KK1::emir_bebek:

yarenkacım inan geçen aklımdan geçtin televizyonda dediler çünkü sosyal sorumluluk için kişilere ihtiyaç var içimden dedim belki çağırırlar ki doğru tahmin etmişim inşallah hayırlısıyla gitsin gelsin eşin kazasız belasız :nazar::nazar::nazar:

nerden aklına geldi kız bak senin yüzünden gidiyor:) şaka yapıyorum canım ya valla böyle hatırlanmak çok güzel:KK16:

ben de annemlerdeyim kızlar yarın gideceğim eve akşam da kardeşim bana gelecek, üniversitesi bize yakın sınavları da var o yüzden rahat gidip geliyor bizden. kış saati de geldi artık off çok sıkıcı

sağol canım hala gitmemesi için bir umut var içimde ama az önce uçak biletini de aldık 11 kasım öğlen 12'de gidecek

nerden aklına geldi kız bak senin yüzünden gidiyor:) şaka yapıyorum canım ya valla böyle hatırlanmak çok güzel:KK16:

ben de annemlerdeyim kızlar yarın gideceğim eve akşam da kardeşim bana gelecek, üniversitesi bize yakın sınavları da var o yüzden rahat gidip geliyor bizden. kış saati de geldi artık off çok sıkıcı

Hmmm anladım cnm bir an önce sağ salim gidip gelsin diyelim o zaman eşin cnm..İnşallah işi kısa sürer ve çabucak geri döner sağlıkla..
bu kış saatini ben de hiç sevmiyorum hemen akşam oluyor

günaydın herkese....
yarenkacım sen annenlerde mi kalacaksın evde mi?

annemlerde kalacağım canım ama babamdan izin koparırsak hafta sonları kardeşimle bizim evde kalırız, dün söyledim babama siz daha küçüksünüz olmaz diyor:) kardeşim de üniversiteye gidiyor yani düşün hala küçüğüz:KK1:

annemlerde kalacağım canım ama babamdan izin koparırsak hafta sonları kardeşimle bizim evde kalırız, dün söyledim babama siz daha küçüksünüz olmaz diyor:) kardeşim de üniversiteye gidiyor yani düşün hala küçüğüz:KK1:

Öyle canım onlar için çocuğumuz da olsa küçüğüz :))Aynı durumda ben olsam bizimkiler de izin vermez emin ol :))) Bi büyüyemiyoruz biz heheh :KK70:

günaydın kıslar nasılsınız bizde eşimle tatildeyiz yarın kursum baslıyor

yarenkacım Allah kavustursun şimdiden canım ailenle kal anne babadır işte kabul etmiyorlar büyüdüğümüzü :KK34:

luckycim sen nasılsın

selam kıslar nasılsınız ben eve geldim fransaydaydık şimdi geldik neler yapıyorsunuz salı günü de tatil bize burda :KK33: carsambada kursum tekrar baslıyor :KK50:

sebnemcim seninki cok nazlı belli :KK52::nazar:

hadi iyi cadılar bayramı gülpembecim size :) :KK47:
valla benim günler rutin geçiyor kardeşim geldi ondan mutluyum 10 gün burda :21:
ah sorma bebişimi çok nazlı çok keyfinede pek düşkün olucak :KK1:

cnm bir haber kanalında konuştular dedim olabilir eşinin mesleğide aklımdaydı aman hayırlısıyla gitsin gelsin inşallah ordada artık yavaş yavaş düzene giriyor hayat . sormayın valla kış geldi 1 saat sonra hava kararıcak insanın hibirşey yapası gelmiyor olsun kış geçicek kısmetse bebişler gelicek :KK49::KK49::KK49:

günaydın kıslar nasılsınız bizde eşimle tatildeyiz yarın kursum baslıyor

yarenkacım Allah kavustursun şimdiden canım ailenle kal anne babadır işte kabul etmiyorlar büyüdüğümüzü :KK34:

luckycim sen nasılsın
Ohhh tadını çıkarın kocacığınla tatilin canımmm..Ben de iyiyim ne yapayım oturuyoruz bebeğimle öyle :))) yeni saati de hiç sevmedim hemen hava kararıyor :KK43:

Son düzenleme:
hadi iyi cadılar bayramı gülpembecim size :) :KK47:
valla benim günler rutin geçiyor kardeşim geldi ondan mutluyum 10 gün burda :21:
ah sorma bebişimi çok nazlı çok keyfinede pek düşkün olucak :KK1:

cnm bir haber kanalında konuştular dedim olabilir eşinin mesleğide aklımdaydı aman hayırlısıyla gitsin gelsin inşallah ordada artık yavaş yavaş düzene giriyor hayat . sormayın valla kış geldi 1 saat sonra hava kararıcak insanın hibirşey yapası gelmiyor olsun kış geçicek kısmetse bebişler gelicek :KK49::KK49::KK49:

Ohhh tadını çıkarın kocacığınla tatilin canımmm..Ben de iyiyim ne yapayım oturuyoruz bebeğimle öyle :))) yeni saati de hiç sevmedim hemen hava kararıyor :KK43:

sebnemcim aman aman senin bebiş hep bole olsun dogdugunda da sakin olur :nazar:
evet bizim cadılar bayramımızdı :KK33: bugun de mezarlıklar ziyaret edildi :KK53:

saol luckycim yarın kurs baslıyor bakalım nasıl olcak :KK50:
oturun bebişinle :nazar: ay sormayın kızlar sanki saat 9 gibi hissediyorum saat 6 da :KK37:

slm kızlar nasılsınız bakalım bugün egemenin 4 ay kontrolü ve aşımız var dr gidicez görüşürüz teyzeleri

merhaba kızlar nasılsınız alinin aşısı vardı bugün yavrumun bir kolundan 2 bacağından o kadar çok ağladıki içim gitti çok üzüldüm:KK43:( şimdide uyuyor bebeğim aşının etkisinden galiba...

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız alinin aşısı vardı bugün yavrumun bir kolundan 2 bacağından o kadar çok ağladıki içim gitti çok üzüldüm:KK43:( şimdide uyuyor bebeğim aşının etkisinden galiba...

merhaba cnmm oyyy kıyamam kuzumaaa inşallah geçer acısı hemen cnmmm...

kolay gelsin yarenkacımm

merhaba kıslar nasılsınız kurs basladı benmde yogunluk basladı yeni geldim sayılr eve cok yoruldum

junecim kıyamam ona şimdi nasıl peki?

yarenkacım kolay gelsin sanada Allah zihin acıklıgı versin

luckycim ve sebnemcim cok :KK19: sizide ve hepinizi

X