Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet daha az yalnız kalıcam sen baslamıssın araba ile ileri geri sürmeye daha erken değilmi uyusun da anneside rahat etsin

maşallah damlacımbelli fotograflardaki duruşundan uslu durmuş o gün :) olsun cnm bundan sonra onlarla uğraşıcaz onlarla geçicek vakit yaramaz olsunlarda bizim olsunlar :)

biz iyi çok şükür az kaldı doktor günümüzü bekliyoruz inşallah cinsiyetimizi öğrenicez hayırlısıyla
sebnemcim fazla yorma kendini sen

damlacım gördüm ali mertin resimlerini kocamannnn nekadar büyümüş cin gibi vala

gülpembecim yok cnm ben yormadım kendimi sağolsun temizliğe gelen teyzede kaldı akşam bana yardımcı oldu

sağol luckycim :) yok yok ben yormuyorum kendimi sağolsunlar tabak bile taşıtmadılar
yavaş yavaş düzelirsin cnm ben eski günlerden daha iyi hissediyorum kendimi çok şükür

merhaba kızlar nasılsınız, kaç gündür girmiyorum eşim evde geç kalkıyoruz dolaşıyoruz ayrıca ikimiz de çok fena grip olduk ama ona rağmen oturmuyoruz:) benim dersane başladı 2 gün gittim eşimin iş arkadaşıyla da sıra arkadaşı olduk inşallah bu sene kurtuluruz bu çileden

merhaba kıslar ben geldim eve yemek yicem ödev yapıcam yemek yapıcam

sebnemcim keyfine bak hiç çalısma

yarenkacım keyfini cıkart eşinle birlikte inş bi an önce biter bu çileniz aminnn

bu aksam aldıgım habere göre eşim yarın gidiyor ne komik dimi sefi arıyor sen cumayı bekleme gel diyor bi aksilik cıkmazsa yarın gidecek eşim

çok geçmiş olsun canımm kendine dikkat et ama gezmeyi de ihmal etme ))
bu aksam aldıgım habere göre eşim yarın gidiyor ne komik dimi sefi arıyor sen cumayı bekleme gel diyor bi aksilik cıkmazsa yarın gidecek eşim

canım şimdiden yolu açık olsun Allah kavuştursun inşallah...
günaydın herkese..

selam kızlar nasılsınız:)biz yarın izmire gidiyoruz eşim pazar istanbula dönücek biz aliyle kalcaz 5gün çalışıp gelcek bu seferde kışlık izne çıkmış olcaz:)

selam kızlar nasılsınız:)biz yarın izmire gidiyoruz eşim pazar istanbula dönücek biz aliyle kalcaz 5gün çalışıp gelcek bu seferde kışlık izne çıkmış olcaz:)

iyi tatiller canım size

günaydın kıslar güzel bir hafta sonu geçirmniz dileğiyle

ohh süper canım...ahhh izmir okuduğum şehir...en sevdiğim şehirlerden biri...tadını çıkar canım benim benim yerime de solu havayı.. öpüyorum ali merti ve seni..
iyi tatiller canım size

günaydın kıslar güzel bir hafta sonu geçirmniz dileğiyle

günaydın canımmm ben de herkese güzel bir haftasonu diliyorum :)) nasılsın canım:)))

merhaba kızlar nasılsınız ben de dersaneden geldim bir şeyler yedik, luckycim şebnemcim bebişle aranız nasıl cinsiyetleri ne zaman belli olacak:) gülpembecim allah kavuştursun nasıl geçiyor günlerin, damlacım iyi tatiller size de...

günaydın kıslar nasılsınız ben iyiyim zaman geçiyor

yarenkacım dersler nasıl gidiyor benim zamanım idare ediyor

merhaba herkese :))) Antalya yağmurlu bugün... Canım 20sinde randevumuz var o gün göstermesini umuyoruz bakalım :))

günaydın kıslar nasılsınız ben iyiyim zaman geçiyor

yarenkacım dersler nasıl gidiyor benim zamanım idare ediyor
dersler aynı canım ya ama ben pek umutlu değilim, geçen sene o kadar çalıştım olmadı bu sene de daha fazla çalışamayacağıma göre sanki yine olmayacak gibi geliyor
merhaba herkese :))) Antalya yağmurlu bugün... Canım 20sinde randevumuz var o gün göstermesini umuyoruz bakalım :))

merhaba canım burası da yağmurlu artık ince montumu giydim bu sabah, az kalmış kız 10 gün sonra belli olur inşallah

merhaba kızlar nasılsınız ??

biz iyiz çok şükür yarın gidiyoruz doktora eğer gösterirse kendini cinsiyetimiz belli olucak inşallah sağlıklıdır en başta

yarenkacım nasıl gidiyor dershane
damlacım maşallah ali size çok uğurlu geldi ne güzel hep tatildesiniz
nasılsın luckycim bizim bebiş önden gidiyor
gülpembecim nasılsın cnm nasıl geçiyor günlerin ?

öpüyorum hepinizi

dersane iyi gidiyor canım bugün güzel haberlerini bekliyoruz yazmayı unutma

günaydın kızlar, eşim bugün işe başladı tek kaldım evde:) çamaşır makinesini açtım bulaşık makinesini boşalttım şimdi oturuyorum bir türlü ders çalışmaya cesaret edemiyorum

selam kızlar. beni hatırlayanınız var mı bilmiyorum. evlendikten sonra yeni bir topike taşındım ama burda sohbetin devam etmesi çok hoşuma gitti. bu arada hamişler gözümden kaçmadı. 2010 gelinleri bu konuda çok hızlı çıktı maşallah ben hariç tabii

herkes bebişini sağlıkla kucağına alır inşallah

biz henüz tişörtleyiz ama bugün okullar tatil oldu yağmur ve fırtına uyarısı ile..
Dualarımız seninle cnm güzel haberlerini bekliyoruz

günaydın herkese...günaydın yarenkacımm :))) Ohh erkencisin cnm maşallah benim de başlamam lazım saydığın işlere ama önce azıcık tembellik...canım benim Allah kolaylık versin dualarımız seninle

sen tembellik yap tabi canım lazım sana çok sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…