Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba canım iyiyim sen nasılsın ohh ne güzell daha az yanlız kalırsın hem,bebişim uyumuyordu bebek arabasını soktum eve ileri geri yapa yapa uyuttum:)Eşim kayınvalidem falan yok evde 9dan beri yanlızız ali beyle uyuyor 1 saattir:)

evet daha az yalnız kalıcam sen baslamıssın araba ile ileri geri sürmeye daha erken değilmi :KK9: uyusun da anneside rahat etsin

Merhaba kızlar dün mevlüdümüz vardı oğlum hiç yaramazlık yapmadı uslu uslu durdu şaşırttı beni:nazar::)

Luckycim çanakkaledeyiz şuanda eşimin memleketi bu hafta içide izmire geçicez inşallah:) Sen nasılsın canım bebiş nasıl birdahaki kontrolde cinsiyeti belli olur herhalde:)

Şebnemcim siz nasılsınız,oğluşş yaramaz bakalım ne yapcaz büyüdükçe daha da mı zor olcak ne:))

Yarenkacım dershane nasıl gidiyor

Gülpembecim sen ne yapıyorsun kurs nasıl gidiyor:)

maşallah damlacımbelli fotograflardaki duruşundan uslu durmuş o gün :) olsun cnm bundan sonra onlarla uğraşıcaz onlarla geçicek vakit yaramaz olsunlarda bizim olsunlar :)

biz iyi çok şükür az kaldı doktor günümüzü bekliyoruz inşallah cinsiyetimizi öğrenicez hayırlısıyla
sebnemcim fazla yorma kendini sen :KK34:

damlacım gördüm ali mertin resimlerini kocamannnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: nekadar büyümüş cin gibi vala

gülpembecim yok cnm ben yormadım kendimi sağolsun temizliğe gelen teyzede kaldı akşam bana yardımcı oldu

damlacım yüzbin kere maşallah ali mert e çok yakışıklı olmuş Allah kabul etsin cnm :KK70:
şebnemcim çok yorma kendini kolay gelsin :))
gülpembecimm nasılsın cnm..
kızlaaaar ben 3 ay sonra ilk kez yemek yaptım demin ayy nasıl mutlu oldum anlatamam sonunda yaa çok şükür

sağol luckycim :) yok yok ben yormuyorum kendimi sağolsunlar tabak bile taşıtmadılar :KK1:
yavaş yavaş düzelirsin cnm ben eski günlerden daha iyi hissediyorum kendimi çok şükür :nazar:

merhaba kızlar nasılsınız, kaç gündür girmiyorum eşim evde geç kalkıyoruz dolaşıyoruz ayrıca ikimiz de çok fena grip olduk ama ona rağmen oturmuyoruz:) benim dersane başladı 2 gün gittim eşimin iş arkadaşıyla da sıra arkadaşı olduk:KK9: inşallah bu sene kurtuluruz bu çileden

maşallah damlacımbelli fotograflardaki duruşundan uslu durmuş o gün :) olsun cnm bundan sonra onlarla uğraşıcaz onlarla geçicek vakit yaramaz olsunlarda bizim olsunlar :)

biz iyi çok şükür az kaldı doktor günümüzü bekliyoruz inşallah cinsiyetimizi öğrenicez hayırlısıyla

gülpembecim yok cnm ben yormadım kendimi sağolsun temizliğe gelen teyzede kaldı akşam bana yardımcı oldu

sağol luckycim :) yok yok ben yormuyorum kendimi sağolsunlar tabak bile taşıtmadılar :KK1:
yavaş yavaş düzelirsin cnm ben eski günlerden daha iyi hissediyorum kendimi çok şükür :nazar:

merhaba kızlar nasılsınız, kaç gündür girmiyorum eşim evde geç kalkıyoruz dolaşıyoruz ayrıca ikimiz de çok fena grip olduk ama ona rağmen oturmuyoruz:) benim dersane başladı 2 gün gittim eşimin iş arkadaşıyla da sıra arkadaşı olduk:KK9: inşallah bu sene kurtuluruz bu çileden

merhaba kıslar ben geldim eve yemek yicem ödev yapıcam yemek yapıcam :KK37:

sebnemcim keyfine bak hiç çalısma :KK34:

yarenkacım keyfini cıkart eşinle birlikte inş bi an önce biter bu çileniz aminnn

bu aksam aldıgım habere göre eşim yarın gidiyor ne komik dimi sefi arıyor sen cumayı bekleme gel diyor bi aksilik cıkmazsa yarın gidecek eşim :KK25:

çok geçmiş olsun canımm kendine dikkat et ama gezmeyi de ihmal etme :KK66:))
bu aksam aldıgım habere göre eşim yarın gidiyor ne komik dimi sefi arıyor sen cumayı bekleme gel diyor bi aksilik cıkmazsa yarın gidecek eşim :KK25:

canım şimdiden yolu açık olsun Allah kavuştursun inşallah...
günaydın herkese..

selam kızlar nasılsınız:)biz yarın izmire gidiyoruz eşim pazar istanbula dönücek biz aliyle kalcaz 5gün çalışıp gelcek bu seferde kışlık izne çıkmış olcaz:)

selam kızlar nasılsınız:)biz yarın izmire gidiyoruz eşim pazar istanbula dönücek biz aliyle kalcaz 5gün çalışıp gelcek bu seferde kışlık izne çıkmış olcaz:)

iyi tatiller canım size

günaydın kıslar güzel bir hafta sonu geçirmniz dileğiyle

ohh süper canım...ahhh izmir okuduğum şehir...en sevdiğim şehirlerden biri...tadını çıkar canım benim benim yerime de solu havayı.. öpüyorum ali merti ve seni..
iyi tatiller canım size

günaydın kıslar güzel bir hafta sonu geçirmniz dileğiyle

günaydın canımmm ben de herkese güzel bir haftasonu diliyorum :)) nasılsın canım:)))

merhaba kızlar nasılsınız ben de dersaneden geldim bir şeyler yedik, luckycim şebnemcim bebişle aranız nasıl cinsiyetleri ne zaman belli olacak:) gülpembecim allah kavuştursun nasıl geçiyor günlerin, damlacım iyi tatiller size de...

ohh süper canım...ahhh izmir okuduğum şehir...en sevdiğim şehirlerden biri...tadını çıkar canım benim benim yerime de solu havayı.. öpüyorum ali merti ve seni..

günaydın canımmm ben de herkese güzel bir haftasonu diliyorum :)) nasılsın canım:)))

merhaba kızlar nasılsınız ben de dersaneden geldim bir şeyler yedik, luckycim şebnemcim bebişle aranız nasıl cinsiyetleri ne zaman belli olacak:) gülpembecim allah kavuştursun nasıl geçiyor günlerin, damlacım iyi tatiller size de...

günaydın kıslar nasılsınız ben iyiyim zaman geçiyor

yarenkacım dersler nasıl gidiyor benim zamanım idare ediyor :KK37:

merhaba herkese :))) Antalya yağmurlu bugün... Canım 20sinde randevumuz var o gün göstermesini umuyoruz bakalım :))

günaydın kıslar nasılsınız ben iyiyim zaman geçiyor

yarenkacım dersler nasıl gidiyor benim zamanım idare ediyor :KK37:
dersler aynı canım ya ama ben pek umutlu değilim, geçen sene o kadar çalıştım olmadı bu sene de daha fazla çalışamayacağıma göre sanki yine olmayacak gibi geliyor
merhaba herkese :))) Antalya yağmurlu bugün... Canım 20sinde randevumuz var o gün göstermesini umuyoruz bakalım :))

merhaba canım burası da yağmurlu artık ince montumu giydim bu sabah, az kalmış kız 10 gün sonra belli olur inşallah

merhaba kızlar nasılsınız ??

biz iyiz çok şükür yarın gidiyoruz doktora eğer gösterirse kendini cinsiyetimiz belli olucak :nazar::emir_bebek::nazar: inşallah sağlıklıdır en başta :nazar:

yarenkacım nasıl gidiyor dershane
damlacım maşallah ali size çok uğurlu geldi ne güzel hep tatildesiniz :KK1::emir_bebek::nazar::emir_bebek:
nasılsın luckycim bizim bebiş önden gidiyor :KK49:
gülpembecim nasılsın cnm nasıl geçiyor günlerin ?

öpüyorum hepinizi :KK54:

biz iyiz çok şükür yarın gidiyoruz doktora eğer gösterirse kendini cinsiyetimiz belli olucak :nazar::emir_bebek::nazar: inşallah sağlıklıdır en başta :nazar:

damlacım maşallah ali size çok uğurlu geldi ne güzel hep tatildesiniz :KK1::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

dersane iyi gidiyor canım bugün güzel haberlerini bekliyoruz yazmayı unutma:KK16:

günaydın kızlar, eşim bugün işe başladı tek kaldım evde:) çamaşır makinesini açtım bulaşık makinesini boşalttım şimdi oturuyorum:KK1: bir türlü ders çalışmaya cesaret edemiyorum:KK25:

selam kızlar. beni hatırlayanınız var mı bilmiyorum. evlendikten sonra yeni bir topike taşındım :KK1::KK1: ama burda sohbetin devam etmesi çok hoşuma gitti. bu arada hamişler gözümden kaçmadı. 2010 gelinleri bu konuda çok hızlı çıktı maşallah :nazar: ben hariç tabii:KK60::KK60::KK60:

herkes bebişini sağlıkla kucağına alır inşallah:nazar:

dersler aynı canım ya ama ben pek umutlu değilim, geçen sene o kadar çalıştım olmadı bu sene de daha fazla çalışamayacağıma göre sanki yine olmayacak gibi geliyor

merhaba canım burası da yağmurlu artık ince montumu giydim bu sabah, az kalmış kız 10 gün sonra belli olur inşallah
biz henüz tişörtleyiz ama bugün okullar tatil oldu yağmur ve fırtına uyarısı ile..

Dualarımız seninle cnm güzel haberlerini bekliyoruz :KK70:
dersane iyi gidiyor canım bugün güzel haberlerini bekliyoruz yazmayı unutma:KK16:

günaydın kızlar, eşim bugün işe başladı tek kaldım evde:) çamaşır makinesini açtım bulaşık makinesini boşalttım şimdi oturuyorum:KK1: bir türlü ders çalışmaya cesaret edemiyorum:KK25:

günaydın herkese...günaydın yarenkacımm :))) Ohh erkencisin cnm maşallah benim de başlamam lazım saydığın işlere ama önce azıcık tembellik...canım benim Allah kolaylık versin dualarımız seninle

biz henüz tişörtleyiz ama bugün okullar tatil oldu yağmur ve fırtına uyarısı ile..

Dualarımız seninle cnm güzel haberlerini bekliyoruz :KK70:

günaydın herkese...günaydın yarenkacımm :))) Ohh erkencisin cnm maşallah benim de başlamam lazım saydığın işlere ama önce azıcık tembellik...canım benim Allah kolaylık versin dualarımız seninle

sen tembellik yap tabi canım lazım sana:emir_bebek: çok sağol canım

X