Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

olur canım niye olmasın:)

günaydın canım iyiyim sen nasılsın

günaydııın...

ayy valla çok zor canım yaa ama birkaç ay zorluğunu çekersin sonra hem sen alışırsın hem ali büyür ele avuca gelir:) rahat edersiniz sonra

inşallah canım kışlık iznide birleştircez bayramdan sonra döncez artık istanbula büyüsün bebeğimiz iyice

kıyamam canımm aynı şeyi duşa girerken ben de düşünüyorum hatta saçlarım inanılmaz uzadı doğumdan sonra kestirmeyi düşünüyorum kısa ki hiç yakışmz aslında bana..
canım esra erol dün bebeğin gazı ile ilgili mükemmel çözüm diye bir şey söyledi hatta facede kendi sitesine de yazmış kimyonlu bi bak istersen çünkü not aldım ben de :KK70:

canım bende kestirdim saçlarımı biliyorsun uzunluğunu şimdi omuzlarımdan biraz aşağıda o kADAR rahatımki 2dkda taradım:),saçlarım gür bide benim 15dkda anca tarıyordum uzunken hiç yakışmaz diye düşünme yakışır canım neden yakışmasın yüzün güzel sonuçta:)O tarifi aldım bakalım ağlamaları başlarsa yine vericem hemen inşallah işe yarar gerçekten:)

cnm inşallah düzelir bebişin gazlı bebek çok zor oluyormuş eşim çok uğraştırmış kayınvalidemi
ilk zamanlar çok acıkıyordur bir tanıdık doğum yapmıştı bebek 4 gün olmuş doğalı 5 dk uyudum dedi kaç gündür gözüm kormadı değil ama büyüyüncede rahat edersin damlacım

Oğlum kendi gazını kendi çıkartıyordu gülüyorduk bile nasıl yapıyor diye şimdide keşke öyle olsa:KK43:Evet canım bazı bebekler sürekli emmek istiyor ilk doğduğunda pek uyanmıyordu bizimki ben 2 saatte bir uyanıp emziriyordum zar zor uyandırıp çünkü emmesse kan şekeri düşermiş sarılık falan olurmuş şimdide geceleri 2 3 saatte bir kendi uyanıyor aranıyor zaten emmek için:))Bazen uyanınca 1 2 saat uyanık kalıyor o zor oluyor ama napalım büyütcez :)

günaydın luckycim

iyi yarenkacım sen nasılsın ???

inşallah canım kışlık iznide birleştircez bayramdan sonra döncez artık istanbula büyüsün bebeğimiz iyice

canım bende kestirdim saçlarımı biliyorsun uzunluğunu şimdi omuzlarımdan biraz aşağıda o kADAR rahatımki 2dkda taradım:),saçlarım gür bide benim 15dkda anca tarıyordum uzunken hiç yakışmaz diye düşünme yakışır canım neden yakışmasın yüzün güzel sonuçta:)O tarifi aldım bakalım ağlamaları başlarsa yine vericem hemen inşallah işe yarar gerçekten:)

mecburen zaten ben de kestireceğim canım doğumdan sonra omuzumun az aşağısında ben de :KK70: şimdi alayım da uzun saçtan hevesimi.. çok sağol bitanem. evet bi dene bakalım arkasından hemen emziriyorum diyordu esra erol kalanı da kendi içiyormuş hatta...

merhaba kıslar naslsınız ben geldim eve cok yorgunum ama damla benden daha cok yorgun :nazar: annelik böle bişey olsa gerek bornozla meme vermek güzel durumlar bunlar damla bayagı tecrübeli oldu artık önerilerini bize verir sonra sebnem,nesrin :KK66:

öpüyorum sizi kıslar görüşmek üzere :KK55:

merhaba kıslar naslsınız ben geldim eve cok yorgunum ama damla benden daha cok yorgun :nazar: annelik böle bişey olsa gerek bornozla meme vermek güzel durumlar bunlar damla bayagı tecrübeli oldu artık önerilerini bize verir sonra sebnem,nesrin :KK66:

öpüyorum sizi kıslar görüşmek üzere :KK55:

merhba canım benim halimi biliyorsunuz:))siz tadını çıkartın bu günlerin:)sizee tüm tecrübelerimi anlaticiğiiimm:))

damlacm kusura bakma bugun senin dogum günündü dünden aklımdaydı bugun yazamadım nice senelere :nazar:

yarenkacım doğum günün kutlu olsun bilmiyorduk nice mutlu yıllara eşinle ailenle beraber :KK69:

damlacım sana diğer siteden yazıcam bugün alışveriş yaptımda orada bikaç şey öğrendim.
napalım cnm annelik zor zanaat sağlıklı olsunlarda bir ömür annelik yapıcaz allahım uzun ömürler versin hepimize :nazar::nazar::nazar:

damlacm kusura bakma bugun senin dogum günündü dünden aklımdaydı bugun yazamadım nice senelere :nazar:

doğum günün kutlu olsun damlacım nice mutlu senelere, 20 eylül de benimdi:)

yarenkacım doğum günün kutlu olsun bilmiyorduk nice mutlu yıllara eşinle ailenle beraber :KK69:

damlacım sana diğer siteden yazıcam bugün alışveriş yaptımda orada bikaç şey öğrendim.
napalım cnm annelik zor zanaat sağlıklı olsunlarda bir ömür annelik yapıcaz allahım uzun ömürler versin hepimize :nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim kızlarrr:)Yarenkacım seninde doğum günün kutlu olsun canım

Amin şebnemcim bebişlerimizede sağlıklı uzun ömürler versin inşallah Allah

hımmm haklı olarak bir taş gnderdin kusura bakma canım :KK50: unuttum seninde geçmiş dogum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu saglıklı yıllara sevdiklerinle :KK71:
yok canım inan o yüzden yazmadım tarihler yakın olduğu için yazdım yoksa yazmazdım:)

teşekkürler kızlar:KK3:

yok canım inan o yüzden yazmadım tarihler yakın olduğu için yazdım yoksa yazmazdım:)

teşekkürler kızlar:KK3:

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim yemek yapıcam erkenden pissin aksama rahat edeyim eşim haftaya salı gidiyor bende evde 20 gün yalnızım :KK37:

yarenkacım önemli değil ama kendime adıma söyliyim bilmiyordum gerçi sayfanada baktım ordada yazmıyor

kıslar bebişlerinize Allah sıhhat versin

öpüyorum hepinizi

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim yemek yapıcam erkenden pissin aksama rahat edeyim eşim haftaya salı gidiyor bende evde 20 gün yalnızım :KK37:

yarenkacım önemli değil ama kendime adıma söyliyim bilmiyordum gerçi sayfanada baktım ordada yazmıyor

kıslar bebişlerinize Allah sıhhat versin

öpüyorum hepinizi

iyiyim canım sen nasılsın kolay gelsin sana ben yine yemek yapmayı unuttum 1 aydır yapmıyorum:)) hamileliğimdeki gibi bu saltanat da sona erecek izin dönüşü:)teşekkür ederiz teyzesi bizde seni öpüyoruz:)

iyiyim canım sen nasılsın kolay gelsin sana ben yine yemek yapmayı unuttum 1 aydır yapmıyorum:)) hamileliğimdeki gibi bu saltanat da sona erecek izin dönüşü:)teşekkür ederiz teyzesi bizde seni öpüyoruz:)

olsun şimdilik keyfini cıkart sen ali mertle takıl :nazar:

günaydın herkese..
yarenkacım doğum günün kutlu olsun canım.damlacımmm senin de doğum günün kutlu olsun :KK70:

merhaba kıslar nasılsınız neler yapıyorsunuz evdeyim bende yarın cuma :KK51: sonra 3 gün tatil biraz dinlenirim sonrada eşim gidecek zaten :KK43:

merhaba kıslar nasılsınız neler yapıyorsunuz evdeyim bende yarın cuma :KK51: sonra 3 gün tatil biraz dinlenirim sonrada eşim gidecek zaten :KK43:

ahh kuzum Allah kavuştursun şimdiden.ben de evimi topladım oturma odasını süpürdüm şarjlı ile mutfağı toparladım bulaşık falan tezgah sil,çamaşır kaldır yıka oturdum şimdi :KK70:

iyiyim canım biz de annemlerdeyiz amcamları hacca yolculadık yarın da kuzenim ameliyat olacak annem de dayımlara gitti, biz de yarın evimize gideceğiz cumartesi dersane başlayacak:KK25: allah kavuştursun canım sayılı gün çabuk geçer biraz bekar takıl:)

X