Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Merhaba kızlarr:))

Gülpembecim ben iyiyim sen nasılsın 20 günde çokmuş ama sayılı gün çabuk geçer derler ya...

Yarenkacım sen nasılsın dershanen başlıyor yoğun günler seni bekliyor:)

Luckycim bebiş nasıl sen nasılsın:)

Kızlar ayrıcaa benim ali uyumak nedir bilmiyorrrr Hemen hemen hergünde bebek görmeye geliyorlar o uyuyunca uyuyamıyorum ondan gerçi uyumasıda en fazla 2 saat sabahtan akşama kadar olan süre zarfında:)Pazarda bebek mevlüdümüz var burda ogün ne yapcam bakalım benim bızdıkla dün gece 3 ten 5e kadar tv seyrettik )uyumadı bizde sızmayalım diye tv açtık:))Etrafa bakınıyordu o saatte :)

ahh kuzum Allah kavuştursun şimdiden.ben de evimi topladım oturma odasını süpürdüm şarjlı ile mutfağı toparladım bulaşık falan tezgah sil,çamaşır kaldır yıka oturdum şimdi

merhaba kıslar geldim haftasonu geldi pazarteside tatil burda tabi benim eşim calısıyor salı gideceği için saolun kızlar evet sayılı gün cabuk geçer bakalım nasıl olcak tek basına yaşam
luckycim bayagı hamaratlıgın tutmus

yarenkacım kuzenine geçmiş olsun nesi var.iyi dersler canım

Son düzenleyen: Moderatör:
canım kuzenine geçmiş olsun neyi var? allah şifa versin.dünkü mesajımı gördün inşallah:))
yesinler onu Allah kolaylık versin cnm sırayla hepimiz yaşayacağız aynı şeyi valla :)) Zamanla düzene girer uykusu canım.biz iyiyiz canım şükür.Allah kabul etsin mevlüdünüzü :)))Darısı bizlere :))

Allah kavuştursun canım şimdiden.tadını çıkar tatilin..öpüyorum çok hepinizi kızlar

damlacım zamanla aliş bebek de aksamı gündüzü ögrenecek ve sende uyuyacaksın Allah kabul etsin canım zaman cabuk geçiyor bi bakmıssın diş bugdayı yapıyorsun

nesrincim antalyada bomba patlamıs size yakınmı orası

sayılı gün cabuk geçer inş ne yapcam hiç bilmiyorum

canım eşimin iş yeri tarafında ben de yeni duydum göynükteymiş sanırım ( Allaha emanetiz artık :S

biz aynen devam ediyoruz canım hayatı değişen sensin:) evet canım bugün dersane başladı artık
sağol canım, kuzenim 6. sınıfa gidiyor küçükken burnuna 2-3 cm uzunluğunda hortum gibi bir şey kaçmış ameliyatla onu aldılar, ağzı çok kokuyordu dayım çok doktora götürdü ama bir şey bulamadılar meğer o iltihaplanmış o yüzden kokuyormuş şimdi kurtuldu hepsinden:)

evet canım gördüm yazmayı unutmuşum teşekkür ederim tatlım

merhaba kızlar nasılsınız ??

damlacım oğlumuz maşallahı var desene şimdiden mahfediyor annesini

yarenkacım çok geçmiş olsun daha küçükmüş inşallah düzelmiştir herşey. dershanende başladı yoğun döneme girdin

gülpembecim cnm çok uzun bir süre yalnız kalıcaksınız ama olsun gerekiyorsa napıcaksın

luckycim maşallah cnm çok yorma kendini

günaydın herkese...
yarenkacım dersler başladı sanırım hayırlı olsun canım inşallah bu sene uğur getirir sana..
şebnemcim sağol canım...
gülpembecim bugün tatil günü demi sizin eşin yarın mı gidiyordu hayırlısı olsun inşallah canım..
damlacım nasılsın cnm ali mert nasıl?? Öp meleğini bizim için :) Tatilde nerdesiniz canım :)

günaydın kıslar nasılsınız bugun bize tatil ama yarın ayrılık vakti hepinizi öpüyorum

günaydın kıslar nasılsınız bugun bize tatil ama yarın ayrılık vakti hepinizi öpüyorum

merhaba cnm iyim sağol sen nasılsın ??

akşama misafir gelicek şimdide temizlik var evde . olsun cnm biraz ayrı kalıcaksınız iş olunca napıcaksın inşallah günler çabuk geçer

Merhaba kızlar dün mevlüdümüz vardı oğlum hiç yaramazlık yapmadı uslu uslu durdu şaşırttı beni:)

Luckycim çanakkaledeyiz şuanda eşimin memleketi bu hafta içide izmire geçicez inşallah:) Sen nasılsın canım bebiş nasıl birdahaki kontrolde cinsiyeti belli olur herhalde:)

Şebnemcim siz nasılsınız,oğluşş yaramaz bakalım ne yapcaz büyüdükçe daha da mı zor olcak ne:))

Yarenkacım dershane nasıl gidiyor

Gülpembecim sen ne yapıyorsun kurs nasıl gidiyor:)

merhaba cnm iyim sağol sen nasılsın ??

akşama misafir gelicek şimdide temizlik var evde . olsun cnm biraz ayrı kalıcaksınız iş olunca napıcaksın inşallah günler çabuk geçer

sebnemcim fazla yorma kendini sen

damlacım gördüm ali mertin resimlerini kocamannnn nekadar büyümüş cin gibi vala

damlacım yüzbin kere maşallah ali mert e çok yakışıklı olmuş Allah kabul etsin cnm
şebnemcim çok yorma kendini kolay gelsin :))
gülpembecimm nasılsın cnm..
kızlaaaar ben 3 ay sonra ilk kez yemek yaptım demin ayy nasıl mutlu oldum anlatamam sonunda yaa çok şükür

sebnemcim fazla yorma kendini sen

damlacım gördüm ali mertin resimlerini kocamannnn nekadar büyümüş cin gibi vala

Teşekkür ederiz canım benim:)Ayy sen bide geceleri kalkınca gör dün yine 1.30dan 3.30 a kadar uyumadı biz kaydık artık ama o etrafa bakınıyor:)))

Darısı senin bebişine canım:)Ohh afiyet olsun artık daha çok hamileliğin keyfine varırsın canım bulantılar gitti:)

aminnnnn canım inşallah bakalım artık gezmek istiyorum..bi kere çıktım çok duramadım tansiyonm düştü sanırım gözüm karardı ama bakalım

aminnnnn canım inşallah bakalım artık gezmek istiyorum..bi kere çıktım çok duramadım tansiyonm düştü sanırım gözüm karardı ama bakalım

sıcak ya canım orası ondan düşmüştür benimde 33. haftadan itibaren falan dışarı çıkınca başım ağrıyordu bazen tansiyonum düşüyordu dikkat et kendine

sıcak ya canım orası ondan düşmüştür benimde 33. haftadan itibaren falan dışarı çıkınca başım ağrıyordu bazen tansiyonum düşüyordu dikkat et kendine

alışveriş merkezindeydik zaten ama olabilir canım bi de aylardır yatıyorum dışarı çıkmayalı çok olmuştu yavaş yavaş vücut da alışacak galiba :)

merhaba kıslar nasılsınız biliyorsunuz bugun eşim gidecekti sorun cıktı korede cuma günü gidecek bizimde işimize geldi eşim biraz daha dinlenir
sizler neler yapıorsunuz

merhaba kıslar nasılsınız biliyorsunuz bugun eşim gidecekti sorun cıktı korede cuma günü gidecek bizimde işimize geldi eşim biraz daha dinlenir
sizler neler yapıorsunuz

merhaba canım iyiyim sen nasılsın ohh ne güzell daha az yanlız kalırsın hem,bebişim uyumuyordu bebek arabasını soktum eve ileri geri yapa yapa uyuttum:)Eşim kayınvalidem falan yok evde 9dan beri yanlızız ali beyle uyuyor 1 saattir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…