Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selamm kızlar nasılsınızz:)

Yarenkacım geçmiş olsun inşallah geçer aldırmak zorunda kalmazsın

Luckycim bebişinin iyi olmasına sevindim inşallah 2li test sonucunuz da güzel çıkar

Gulpembecim sen nasılsın kurs nasıl geçiyor:)

sağol canım sen nasılsın kurs nasıl gidiyor meslek seçtin mi

günaydın herkese

ben geldim kıslar naslsınız yarenkacım daha meslek secmedim biraz kötü günler geçiriyorum gecen cuma konu vardı kadın ve bebek herkes konusuyor calısmak mı yoksa bebekmi önemli bende dedimki tabi calısmak güzel ama benm eşim bebek isterken ben ne yapabilirim ki bende bebek düşünüyorum hoca bana sen ozaman buraya neden geliyorsun dedi bebek yapcaksan gelme yasımı sordu dedim 26 oda dediki 10 sene sonra yaparım ben senin yerinde olsaydım hem almancan yetersiz burda cocuga bakamazsn dedi sonra dünde egitimler bahsetti bende dedim ozaman buna gidebilirim bu sefer dediki egitim içinde 2 sene beklemem gerek almancam yetrsiz okumak için evet almanca tabiki önemli cok sinir oldum ve tüm moralimi bozdu gecen böle derken şimdi böle söylüyor daha secmedim mesleğimi ama olursa kresle ilgili olucak yada postacı

lucykcim güzel haberlerini bekliyoruz ufaklık kıpır kpır dogdugunda yoracak seni ama deger dimi gelsede sarlsam diorsundur

damlacım tatil nasıl geçiyor aliş büyümüştür kurstanda bahsettim işte böle

merhaba kızlar nasılsınız ??

uzun zamandır hamilelik üzüntü derken giremedim yazamadım sizlere ama çok özledim sizi

damlacım maşallah bebeğine çok tatlı sağlıkla büyüsün kocaman olsun

yarenkcım geçmiş olsun cnm hatırladığım kadar daha öncede vardı sanırım bileğindeki rahatsızlık inşallah ilaçla geçer

gülpembecim sen onların dediklerine bakma sen istediğin şeyi yapabilirsin istediğin mesleği seçebilirsin

luckycim hareketli bebek iyimiş hep hareketli olsunlar

biz iyiyiz canım sen nasılsın ali nasıl, maaşallah nerdeyse 1 aylık olacak zaman ne çabuk geçmiş
amaan boşver canım ya sinir olurum öyle idealist insanlara:) dünyayı onlar kurtaracak, 36 yaşında da çocuk mu doğurulurmuş postacı güzel olur aslında ya:) burda var mı acaba kadın postacı

evet canım önceden de vardı bakalım artık, biz de seni özledik, bebişinle aran nasıl bulantılar var mı lucky gibi

günaydın kızlar...

canım hiç üzme kendini madem öyle istiyor o öyle yapsın sinir ya herkesin yaşamı kendine ona neymiş evet postacı bana da ilginç geldi
aynen canım benim minikim kıpır kıpır olsun hep

çok sağol canım inşallah..ense kalınlığı iyi çıktı şükür.sen de ali beyi kokla bizim için oyyy koca adam olmuştur şimdiden bile

günydın herkesee

Son düzenleme:
Günaydın kızlarr:)

Gülpembecim kadının söyledikleri sinir bozucu ama hiçç takma bence 36 yaşında çocuk mu doğurulurmuş postacı olmak banada ilginç geldi onu seç istersen

Kızlar bebekle tatil eskisi gibi olmuyor tabii arada babannesine bırakıp çıkıyoruz ama aklım hep evde oluyor uyandı mı acaba diye:18: Oğlum gerçekten büyüdü zaman nasıl geçiyor 1 aylık olcak nerdeyse uykusuz gecelerede alıştım ilk başlarda hep başım ağrıyordu ama şimdi bağışıklık kazandım:))

canım benimmm :)))) günaydınn oyy kuzuma benim kocaman oldu maşallah öyle olur cnm seneye biz de bi tatil düşünüyoruz kısmetse ama dediğin gibi bebekle eskisi gibi olmaz ama olsun değer onlar için dimi annesi

canım benimmm :)))) günaydınn oyy kuzuma benim kocaman oldu maşallah öyle olur cnm seneye biz de bi tatil düşünüyoruz kısmetse ama dediğin gibi bebekle eskisi gibi olmaz ama olsun değer onlar için dimi annesi

değer tabi teyzesii:)) insan kimse için bu kadar fedakarlık yapmaz herhalde anne olmak gerçekten bambaşkaymışşş:) Senin miniğin ne yapıyor cinsiyeti de 1 2 haftaya belli olur herhalde:)

değer tabi teyzesii:)) insan kimse için bu kadar fedakarlık yapmaz herhalde anne olmak gerçekten bambaşkaymışşş:) Senin miniğin ne yapıyor cinsiyeti de 1 2 haftaya belli olur herhalde:)

aynen canım bulantıdan kafamı kaldırmıyordum ama tek dediğim o sağlıklı olsun ben razıyım ne yapsın teyzesi kıpır kıpır dönüp duruyor.valla hiç sormadım cinsiyetini ama görmüş olsa söylerdi sanırım.bugün sonuç göstermeye gideceğiz sonraki randevuyu bugün söyler sanırım o zaman sorarım artık

slm kıslar nasılsınız bakalım oğluşumdan fırsat bulabirsem giriyorum yazdıklarınızı okuyorum yazamadan çıkıyorum bizde egemen 3 aylık olucak haftaya sabah banyosunu yaptırdım şimdi uyuyo

june oğluşuna kucağına almışın hayırlısı olsun allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş

luck ve şebnem sizin hamilelik nasıl gidiyo

yarenka sanada geçmiş olsun cnm inş ilaçla geçer bileğin

gülpembe sen takma kursta söylenenleri sen istediğini yap allah herkese anne olmayı nasip etsin çok zahmetli ama çok güzel bi duygu

canım öp mis kokulunu benim için :))) benim iyi gibi şükür canım o sağlıklı olsun da razıyım her şeye

kıslar yorumlarınız için tesekkrler hoca beni genc buldgu için öle söyledi aklınca anneler nasıl ögüt veriyorsa oda öğt veriyor kendi 40 küsürlerde 5 yaslarında kızı var onların yasam biçimi bize uymuyor postacı kadın burda var ama türkiyede yok galiba ben hiç görmedim cesaretim olsa otobüs bile kullanırım burda kullanan bayanlar var

luckycim testlerin iyi olmasına sevindim güzel haberlerini bekliyoruz meleginin

sebnemcim arada bi gel özlettme kendini ve bebeşini

esra ve damla bebeişleriniz iyidir inş

yarenkacım ders calsmalara basladın mı

Luckycim test sonucun inşallah iyidir bugün sonuç alıcaz demiştin?

Esracım teşekkür ederim senin oğluşun baya büyümüş

Gulpembecim benim postacı olasım geldi ya nedense bayan için farklı bir meslek zevkli olabilir:))

evet bisikletle gidip geliyorsun heryere cok zevkli olur eminim tek zorlugu kısda dısarda olucaksın :18: bazen otobüs şoför olasım geliyor

teşekkür ederiz kızlar evet dün test sonuçlarımızı aldık ama eve geç geldiğimiz için yazamadım. bulantılarım azaldığı için (Çoooooooook şükür) geziyorum fırsat bulunca.üstelik dışarda bulantım olmuyo bebiş annesi gibi gezenti olacak sanırım tahlil sonuçlarımıza çok iyi dedi doktorumuz artık bir sonraki randevumuz 1 ay sonra :)

yok canım yaa daha başlamadım yarım kalan kitapları ayıklayıp onları bitirmek istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum ama pazartesi başlayacağım

çok sevindim canım hem tahlillere hem bulantının geçmesine, evet büyük bir ihtimal anası gibi gezenti olur

bu akşam da eşimin iş arkadaşı ve eşi gelecek sabahtan beri iş yapıyorum, yatak odasının mutfağın ve küçük odanın camlarını sildim evi süpürdüm, zaten camlar her şeye bedel:) merdivenleri silen kadın da çıkmış yenisi gelene kadar herkes kendi kapısının önünü silecek sinir oldum o sinirle kalktım merdiveni de sildim yemekten sonra da evi silerim artık. düşündüm de hamile olunca bu işlerin hepsinden yırtıyorsun

kolay gelsin canımm çok yorma kendini...sorma canım ya içim rahat etmiyo sürekli bi şeyler gözüme batıyo sinir oluyorum ama sanırım birkaç haftadır tembelliğe de alıştım zor gelecek sonra iş yapmak

luckycim bebişin için kocaman artık beraber gezersiniz dogdugunda baksana evde durunca bulantı oluyor gezince kesiliyor anlıyor yaramaz

yarenkacım kolay gelsin şimdiden sana dersler ve ev işleri dediğin dogru hamile olsaydık eger bizde bizim kızlar gibi tembellik yapardık

kızlar yaa dersane 22 ekimde başlayacaktı şimdi aradılar 1 ekimde başlıyormuş off. eşim de 30 eylülde izine çıkacaktı 28 eylülde çıkacak artık ve hafta sonu ben olmayacağım maalesef

kızlar yaa dersane 22 ekimde başlayacaktı şimdi aradılar 1 ekimde başlıyormuş off. eşim de 30 eylülde izine çıkacaktı 28 eylülde çıkacak artık ve hafta sonu ben olmayacağım maalesef

eşin kaç günlük izin aldı peki hersey de bi hayır vardır canım

herkese günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…