Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlar nasılsınız ?? kaç gündür girmedim özledim sizi

yarenkacım güle güle oturmayı nasib etsin allah nice güzel günler yaşarsınız bu evinizde de merak etme

luckycim bebişler büyüyecek kısmetse sağlıkla

damlacım maşallah senin bebişin yerini sevdiği belliydi zaten aman zamanı gelene kadar kalsında annesi sağlıkla al kucağına

gülpmebecim sen nasılsın nasıl gidiyor hayat iyileştin mi sen bakim

sıra bize geldi biz iyiz çok şükür her geçen gün büyüyoruz bugün 7 hafta 1 günlüğüz kalp atışlarını duyduk 10 gün sonra yine doktorumuza gidicez

sağlıkla büyüsünler inşallah kucaklarımıza alalım

çok sık girmiyorum kızlar nete ama sizi unutmuyorum merak etmeyin

osgeldin canm ben iyiyim ve orucda tutuyorum bebişine büyüsün saglıkla gelsin inş seninki ozaman luckyden 1 hafta büyük özletme kendini gel arada

iyiyim canım sen nasılsın,maşallah bebişine Benimde dün kontrolüm vardı ntsye falan bağladılar herşey normal dedi haftaya cuma tekrar gidicem cumartesi de 40.haftamız doluyor bakalım bebişim ne zaman gelcek

günaydın herkese
damlacım sabır güzel annemiz azıcık kaldı dünyanın o en güzel varlığını kucağına almana

günaydın kıslar nasılsınz damlacım az kalmıs saglıkla gelsin Allah yardımcın olsun

iyiyim canım sen nasılsın çok teşekkür ederim güzel dileklerin için inşallah sağlıklı bir şekilde kucağıma gelir bebişim:)

günaydın herkese
damlacım sabır güzel annemiz azıcık kaldı dünyanın o en güzel varlığını kucağına almana

Ayy birr doğsa miniciğimm benim Kızlarr ali isminin yanına veya önüne önerebileceğiniz isim varmı ya rüzgardan vazgeçtik gibi de...

çok sevindim canım zaman su gibi aksın sen de damla gibi kucağına alacağın günleri sayarsın inşallah
günaydın kıslar

luckycim nasılsın yarenkacım sebnemcim nerelerdesiniz damlacım bebiş geldimi
geldim canım benim, internette kaç gündür sorun var zaten habire kesiliyor inşallah cevabı yazmadan kesilmez:) evimize taşındık yerleştik ama çok kötü grip oldum şimdi sesim hiç çıkmıyor boğazlarım çok ağırıyor. sen nasılsın neler yapıyorsun

çok sağol şebnemcim, senin adına da çok sevindim, lucky ile yarışıyorsunuz:) inşallah sağlıkla doğururusun

ben iyiyim...cok geçmiş olsun tabi tasınmada kaptın şifayı yat dinlen canım.. saglıkla oturmanız dileğiyle alısabildinmi evine peki

amin canım çok sağol.çok çok geçmiş olsun canım iyice dinlen taşınma telaşı grip iyice halsiz kalmışsındır öpüyorum çok

ben iyiyim...cok geçmiş olsun tabi tasınmada kaptın şifayı yat dinlen canım.. saglıkla oturmanız dileğiyle alısabildinmi evine peki
sağol canım alıştım sayılır, eşyaların yerini biraz karıştırıyorum mutfakta:) onun dışında sorun yok
amin canım çok sağol.çok çok geçmiş olsun canım iyice dinlen taşınma telaşı grip iyice halsiz kalmışsındır öpüyorum çok

çok sağol tatlım sen nasılsın mercimeğin nasıl gerçi artık mercimek değildir:)

kızlar bugün tercihlerimi yaptım, edirneden ardahana kadar her yeri yazdım üstelik tercihlerim dışında da atanmak istiyorum seçeneğini işaretledim, onda da şırnak hakkari falan çıkıyor, şansa artık. cuma günü belli olacak, ihtimal sıfır ama bir umut işte...

hayırlı olsun canım hakkında ama ya atanırsan sırnak hakkariye ne olcagı belli olmaz

hayırlı olsun canım hakkında ama ya atanırsan sırnak hakkariye ne olcagı belli olmaz

kaderde varsa gideriz canım:) güneydoğuyu bilerek yazmadım ortalık karışık diye ama çıkarsa da giderim artık yapacak bir şey yok, şimdi de evde tekim eşim 1 saat sonra falan gelecek, bir sürü ütü vardı fırsattan istifade onları btirdim

günaydın yarenkacım :)) Hoşgeldin canım..Dilerim hakkında hayırlısı olur ve iyi bi yere atanırsın canım dualarımız seninle..ben bulantılar dışında iyi olmaya çalışıyorum mercimeğimin de iyi olduğunu umuyorum.yarın ilaç yazdırmak için gideceğim normalde randevum 5inde ama ilaç yazdırmam ve devam edip etmeyeceğimi sormam gerekiyor bu sayede gitmişken muayene etmesini rica edeceğim kanamanın durumunu ve mercimeğimi çok merak ediyorum artık
yeni evin tekrar hayırlı olsun canım dilerim uğur getirsin size...

hoşbulduk canım çok sağol işte son 3 gün kaldı:) bulantı da olacak canım başka nasıl anlayacaksın bebişini ilaç yazdırma bahanesiyle de görürsün tekrar, kız 9 ay nasıl bekleyeceksin ev için de teşekkür ederim canım darısı size, perdelerim hala gelmedi ama gelince resimlerini eklerim

inşallah bir an önce gelir canım benim perdelerin de evet evinin fotolarını isterizzzzzzzz valla canım eski evhamım kalmadı ilk günlerdeki sanırım artık alıştık biririmize :))) İçte kanama olduğu için yarın muayene olmak istiyorum canım yoksa artık eskisi gibi kafama takılmıyor :))

Gunaydin kislar nasilsiniz yarenkacim hakkinda hayirli olsun umarim yakin yerleri alirsin olurda uzak olrsa gidiceksin ya esin ne olcak peki perdeleri iptal et bence adamada kufur ben bile sinirlendim suan parayi eksik ode ilkin bakalim ne olcak evinin resimlerini beklioruz

Lukcycim sendende mercimegin resmini :)

canım eşim burda kalacak ben de 1.5 yıl sonra eş tayini isteyeceğim artık o da ne zaman çıkarsa. perde için de son gün cuma dedim gelmezse paramı alırım dedim adam da tamam dedi güya perde topları ambarda çalınmış, dedim o da bizi buldu:) kaç gündür güneşliklerle oturuyoruz

hakkınızda hayırlısı olsun canım eşinde memur dimi o gelirse kendi işini yapabilcekmi peki bahaneye bak topları calmıslar hırsız ne yapcak kumas topunu cok merak ettim evine perde yapcak heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…