Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kıslar nasılsınız günaydınlık bişey kalmadı ama ben daha yeni kalktım yarenkacım güle güle oturun şimdi artık kendi evindesin :nazar: junecim rüzgar bebiş nasıl gelmek istiyormu sebnem ve jucky bebişler nasıl jucky neye aş erdin

bebişim iyi kıpır kıpır ahh bi doğsaa artık karnım insin istiyorum kucağıma almak istiyorum:KK49: anneannem bayrama gelcek o diyor ama bakalım çarşanba ne dicek doktorumuz şuanda bi belirti yok yerinde rahat galiba oğluşum:)

bebişim iyi kıpır kıpır ahh bi doğsaa artık karnım insin istiyorum kucağıma almak istiyorum:KK49: anneannem bayrama gelcek o diyor ama bakalım çarşanba ne dicek doktorumuz şuanda bi belirti yok yerinde rahat galiba oğluşum:)

keyfi yerinde tabi gelmek istemiyor yada babasının evde olmasını bekliyor

Günaydın kıslar ben iyiyim sizler nasılsınz

kızlaaar biz geldik fazla kalamıycam yemek hazırlıcaz ama doktordan geldik kesemizi,bebeğimizi gördük dahası dünyanın en güzel ritmini dinledik binlerce milyonlarca şükür:nazar::nazar::nazar: 6 hafta 5 günlük olmuşuz bizz :KK70: her şey yolunda şimdilik şükür progestan verdi kesenin altında azcık kan çizgisi görmüş de ama genelde olur hiç takma kafana önemli olan büyümemesi dedi dualarınızı hiç eksik etmeyin ne olursunuz :KK70: bayramdan sonra tekrar randevumuz var :KK70:haber vereyim dedim öpüyoruz kocaman

kızlaaar biz geldik fazla kalamıycam yemek hazırlıcaz ama doktordan geldik kesemizi,bebeğimizi gördük dahası dünyanın en güzel ritmini dinledik binlerce milyonlarca şükür:nazar::nazar::nazar: 6 hafta 5 günlük olmuşuz bizz :KK70: her şey yolunda şimdilik şükür progestan verdi kesenin altında azcık kan çizgisi görmüş de ama genelde olur hiç takma kafana önemli olan büyümemesi dedi dualarınızı hiç eksik etmeyin ne olursunuz :KK70: bayramdan sonra tekrar randevumuz var :KK70:haber vereyim dedim öpüyoruz kocaman

cok sevindim canım bayagı büyümüş ufaklık kalbinide duydun :nazar: dualarımız sennle ve bebişinle

sebnemcim senden de haberler bekliyruz

günaydın kızlar nasılsınızz:)
luckycim çok sevindim inşallah sağlıklı şekilde büyür bebişiniz,kalbi nasıl da güzel atıyor demi annesi:KK49:
Gülpembecim yok daha bebiş gelmekk bilmiyorr bekliyoruz:)

günaydın kıslar

luckycim nasılsın yarenkacım sebnemcim nerelerdesiniz damlacım bebiş geldimi
iyiyim canımm sen nasılsın

luckycim çok sevindim inşallah sağlıklı şekilde büyür bebişiniz,kalbi nasıl da güzel atıyor demi annesi:KK49:

Çok çok sağol canım..dünyanın en güzel ritmiydi duyduğum..hala kulağımda gözlerim doluyor...Allah kavuştursun sağ salim canım sizi de :KK70: kızlar kayınvalidem geliyor giremem öpüyorum sizi..

Son düzenleme:

iyiyim canımm sen nasılsın

Çok çok sağol canım..dünyanın en güzel ritmiydi duyduğum..hala kulağımda gözlerim doluyor...Allah kavuştursun sağ salim canım sizi de :KK70: kızlar kayınvalidem geliyor giremem öpüyorum sizi..

rüzgar bebek bence babasının evde oldugu ve annesinin istediği gibi gece gelicek annesiini istanbul trafiginde yormayacak :emir_bebek: halamın gelini 1 mayısda dogum yapmıstı bundan 12 -13 sene önce trafik alllak bullak görümcesi hasteneye yetiştiremedi polislerden yardım istedi ve polis konvoyunda hasteneye gittiler :KK52: bende iyiyim evdeyim işte ramazandan dolayı sıkıntılardayım :KK37:

rüzgar bebek bence babasının evde oldugu ve annesinin istediği gibi gece gelicek annesiini istanbul trafiginde yormayacak :emir_bebek: halamın gelini 1 mayısda dogum yapmıstı bundan 12 -13 sene önce trafik alllak bullak görümcesi hasteneye yetiştiremedi polislerden yardım istedi ve polis konvoyunda hasteneye gittiler :KK52: bende iyiyim evdeyim işte ramazandan dolayı sıkıntılardayım :KK37:

ayy canımm inşallahh,hergece uyandığımda doğuruyorum, rüyamda emziriyorum :)))Bayramda falan doğarsa bende trafikten nasıl gitcem bakalım,Allah kabul etsin canım

ayy canımm inşallahh,hergece uyandığımda doğuruyorum, rüyamda emziriyorum :)))Bayramda falan doğarsa bende trafikten nasıl gitcem bakalım,Allah kabul etsin canım

bilinç altına yerlestiği için doguruyor ve emziriyorsun en kısa zamanda olur hersey sende rahatlarsın canım inş istediğin zamanda gelir rüzgar bebek

rica ederim canım haberlerini bekliyoruz nekadar oldu peki gelmesi gerekmi doktor bişey söyledimi

38.haftanın içindeyiz canım 40.haftaya kadar bekliycez doktorum öyle söyledi 27 ağustos tam doğum tarihi internetten bakınca da doktorumun takvimine göre de ama bakalım ne zaman gelicek paşam:)

38.haftanın içindeyiz canım 40.haftaya kadar bekliycez doktorum öyle söyledi 27 ağustos tam doğum tarihi internetten bakınca da doktorumun takvimine göre de ama bakalım ne zaman gelicek paşam:)

hadi hayırlısı az kaldı saglıkla al kucagına pasanı normal olcak değilmi nerdeyse 1 hafta dan az biraz fazla var

merhaba kızlar nasılsınız ?? kaç gündür girmedim özledim sizi

yarenkacım güle güle oturmayı nasib etsin allah nice güzel günler yaşarsınız bu evinizde de merak etme :nazar::nazar::nazar:

luckycim bebişler büyüyecek kısmetse sağlıkla :KK49::KK49::KK49::nazar:

damlacım maşallah senin bebişin yerini sevdiği belliydi zaten aman zamanı gelene kadar kalsında annesi sağlıkla al kucağına :nazar::emir_bebek::nazar:

gülpmebecim sen nasılsın nasıl gidiyor hayat iyileştin mi sen bakim

sıra bize geldi :KK1: biz iyiz çok şükür her geçen gün büyüyoruz bugün 7 hafta 1 günlüğüz :nazar::nazar::nazar: kalp atışlarını duyduk 10 gün sonra yine doktorumuza gidicez

sağlıkla büyüsünler inşallah kucaklarımıza alalım :nazar::emir_bebek::nazar:

çok sık girmiyorum kızlar nete ama sizi unutmuyorum merak etmeyin :KK54::KK54::KK54:

X