Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

suan bişey yok cok az var aksam yatıyorum kalkıyorum bogazlarım agrıyor

amin inş canım bende veririm haber olursa

kızlar nasılsınız ???

size çok güzel bir haberim varrrrr

hamileyim

dün idrar testi yaptım bugünde kan testi çok şükür rabbim bizi fazla bekletmedi

merhaba canım çok sevindim hadi hayırlı olsun bebişin sağlıklı bir şekilde büyüsün

kızlar nasılsınız ???

size çok güzel bir haberim varrrrr

hamileyim

dün idrar testi yaptım bugünde kan testi çok şükür rabbim bizi fazla bekletmedi
canım benim çok ama çok mutluyum inan ki hem anne hem teyze olacağım Allah izin verirse...
cok sevindim canım ne güzel haberler bunlar Allah analı babalı saglıkla gelmesini nasip etsin lucky ile birlikde dogurcaksınız
inşallah canım inşallah sen de bize yetişeceksin ))

canım istediğinde sana da nasip etsin inşallah rabbim..gülpembeye de tez vakitte.

herkese günaydın...

günaydın canım nasılsın

iyiyim taze anne sen nasılsın:)
günaydın kıslar nasılsınz amin inş hepimizin oluverir

günaydın canım iyiyim sen nasılsın, evde yapacak hiçbir iş yok, sınavdan sonra büyük bir temizlik yaparım demiştim ama taşınacağımız için onu da yapmadım öyle boş boş oturuyorum

günaydın kıslar nasılsınz amin inş hepimizin oluverir
inaşallah canımm

iyiyim ben de cnm otur dinlen boşver :)))

otur dinlen canım kendini yeni eve sakla

günaydın kızlar nasılsınız

Yarenkacım üzülme bende dua edicem senin için,sözleşmeli çalışsan falan olmaz mı

yine de dualarım seninle canım ben edeceğim inşallah inşallah inşallah atanırsın bitanem inşallahhh rabbim hep en hayırlısını versin hakkında

günaydın kızlar nasılsınız

Yarenkacım üzülme bende dua edicem senin için,sözleşmeli çalışsan falan olmaz mı

sağolun kızlar ama çok zor görünüyor, zaten bu puanı bekliyordum ama kesinleşince insan tuhaf oluyor. damlacım sözleşmeli çalışmak için de bu şekilde atanmak gerekiyor ama ücretliyi soruyorsan o şekilde çalışmayacağım. aylık 600-700 maaş veriyorlar emeğine değmiyor yani, oturup tekrar ders çalışacağım yapacak bir şey yok

canım benim rabbim hep en hayırlısını versin inşallahhh inşallah atanırsın inşallah...yanındayız her zaman senin ve bu olanlar hiç senin suçun değil aslında sen elinden geleni fazlasıyla yaptın ama biliyorsun sorumluları :S

Son düzenleme:

evet canım maalesef öyle...

cok sevindim canım ne güzel haberler bunlar Allah analı babalı saglıkla gelmesini nasip etsin lucky ile birlikde dogurcaksınız

cnmmmmm çok teşekkürler baakalım yarın kan vericem tekrar değerimin yükselmesi lazım inşallah yükselir dua et cnm benim

cnm çok sağol inşallah bakalım yarın doktordan iyi haberler alayımda daha çok sevinicem

merhaba canım çok sevindim hadi hayırlı olsun bebişin sağlıklı bir şekilde büyüsün

cnm sağol seni yalnız bırakmadık :)
inşallah sağlıklı büyürler tek dileğim o bende teyze oldum sonra anne olucam hayırlısıyla
belkide aynı gün doğururuz :)) luckyle kısmet

kızlar sınav açıklandı 77.822 almışım yani bu sene de evdeyim
cnm hiç üzülmeee hayırlısı olsun
bak ne güzel ev aldınız herşey olur zamanla merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…