Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selam kıslar nasılsınız ben geldim neler yapyorsunuz bende birazdan ütüye baslıcam bir sürü ütü var yarın birde sınavım var bakalım nasıl olucak

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın ablam vardı yiğenimle biraz önce gittiler:)Birazını sen ütüle birazını da eşin ütülesin olmaz mı

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın ablam vardı yiğenimle biraz önce gittiler:)Birazını sen ütüle birazını da eşin ütülesin olmaz mı

nerde ütülese keske diyorum ya en basından yapmıcaktım ki !!!!!!!! malesef canım ütülemez oda bana bırakır

Ev işi hiç bitmiyor canım hep yıka ütüle... :97:

malesef bitmiyor geldiğimde yapsam yorgun olacagım enazından şimdi bitsin yarın hediyelikleri alıcam evi süpürcem silmicem bile düşün bavulları kapatıcaz evi toplamam gerek anahtarımızı komsumuza vericez

Evet canım şimdi yapmak en iyisi,yol yorgunluğuyla hiç çekilmez dönüşte

günaydın kızlar nasılsınız ??

gülpembecim hadi kolay gelsin iyi yolculuklar şimdiden

ben iyiyim cnm bol bol uyukluyorum iki gündür uzanırken uyuyakalıyorum dün annem diyo kızım neyin var uyuyakalıyorsun diye

merhaba kıslar nasılsınız eve geldim yemegimi yicem evi süpürcem sonrada hediyelikleri almaya gidicem ben yarın saat türkiye saati ile 16:30da ucaga biniyorum kısmetse 19:30 gibi inerim belki internete giremeyebilirim girersemde yazarım ama sebnem ve lucky ile bir sitede görüşebiliriz artık 3 hafta sonra görüşecegiz adam akıllı hakkınızı helal edin sebnem ve lucky eger bebişleriniz olursa bana yazın damlacım doguma nekadar var bilmiyorum ama dogurursan banada söyle ve yarenkacım şimdiden sana sınavında basarılar diliyorum hakkını alacaksın cok calıstın ve emek sarf ettin umarım sorunsuz bir sınav olur istediğin yere atanırsın hersey gönlünüzce olsun sizleri seviyorum şimdilik hoscakalın

canımmm inşallah sınavın iyi geçmiştir...helal olsun ne yaptık ki sen de helal et hakkını..hayırlısı ile gel türkiyeye süper bi tatil geçir ve sağlıkla dön inşallha canımm :)))Çok güzel bir tatil dilerim senin için...doya doya tadını çıkar çok özletme kendini fırsat buldukça uğra...inşallah dönüşünde güzel haberlerle karşılarız seni canımmmm....valla ben de seni çok seviyorum canım iyi yolculuklar senin de her şey gönlünce olsun inşallah...

çok çok sağol canım benim, sana da şimdiden iyi yolculuklar iyi tatiller, doya doya geçir günlerini 1 yıldır görmüyorsun aileni. kendine çok iyi bak görüşürüz canım arada bir gir ama özletme kendini

kızlaar ben regl oldum sanırım ama 4 5 gün erken oldum...yerleşme kanaması mı regl mi önümüzdeki saatler göstercek artık ama sanırım regl..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…