Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

benim nişan çiçeğim de öyle güzeldi ki anlatamam herkes hayran kalmıştı kuruttum ama ant sıcağında böceklendi atmak zorunda kaldım offffffff offffffffffffff ((((((((((bi bilgim yok kuzumm

benim nişan çiçeğim de öyle güzeldi ki anlatamam herkes hayran kalmıştı kuruttum ama ant sıcağında böceklendi atmak zorunda kaldım offffffff offffffffffffff ((((((((((bi bilgim yok kuzumm

off yaa ben de atmak istemiyorum ama yapacak bir şey yok heralde canım, hatta ben fotokitaba da koymuştum çiçeğin resmini

inşallah canımmm sağol... canım siz ilişki sırasında yastık fln koydunuz mu ya da ayağını kaldırdın mı :S

son zamanlarda ben bazen koyuyordum canım,hatta bi kere öyle uyumuşum:))

benimkiside canlıydı kurudu saklıyordum ama dökülmeye başladı çiçekleri bende mecburen attım canım

kızlar nasılsınız ????

ben nişanda çiçek yaptırmadım düğündekide kurudu duruyor bir kenarda
bende birazdan pazar çıkcam bi bakayım dedim sizlere

kızlar nasılsınız ????

ben nişanda çiçek yaptırmadım düğündekide kurudu duruyor bir kenarda
bende birazdan pazar çıkcam bi bakayım dedim sizlere

merhaba canım iyiyim sen nasılsın benimde bugün izmirden eşimin arkadaşıyla eşi gelicek misafir,4 5 gün kalmaya hazırlık yapıyoruz bizde:)

merhaba canım iyiyim sen nasılsın benimde bugün izmirden eşimin arkadaşıyla eşi gelicek misafir,4 5 gün kalmaya hazırlık yapıyoruz bizde:)

bende iyim cnm
kolay gelsin valla 5 gün zor olmıycakmı senin için ya hamile hamile

mecbur ben de çiçeği atacağım artık, kızlar yarın sadece 2 saatlik dersim kaldı inşallah dersane faslını kapatıyorum, yarın dersaneden sonra da kuzenime gideceğiz, biraz insan yüzü göreyim

mecbur ben de çiçeği atacağım artık, kızlar yarın sadece 2 saatlik dersim kaldı inşallah dersane faslını kapatıyorum, yarın dersaneden sonra da kuzenime gideceğiz, biraz insan yüzü göreyim

hayırlı uğurlu olsun megimmm büyük kurutluşa az kaldı inş başarı ile kurutlacaksın ))

günaydın canımm çok özür dilerim 2 yere yazınca böyle olmuş çok çok özürdilerim o sanaydı yarenkam yazacaktım canımmm :)

nasılsın???

günaydın canımm çok özür dilerim 2 yere yazınca böyle olmuş çok çok özürdilerim o sanaydı yarenkam yazacaktım canımmm :)

nasılsın???

olur öyle şeyler canım özür dileyecek ne var aşk olsun iyiyim canım daha doğrusu iyi olmaya çalışıyorum sınava 5 gün kaldı, strese giriyorum sanki hiçbir şey bilmiyormuşum gibi geliyor ama bu stres yüzünden de kaybedersem daha kötü olurum, eşim de elinden geleni yaptın olmazsa olmasın diyor ama gel de bu 1 seneyi bana sor

ahhh ahh anlıyorum canım seni..inşallah inşallah güzel geçer senen bak bu sınav psikolojisi biliyorsun çalışmazsan her şeyi biliyorsun gibi gelir çalışırsan bilmiyorsun gibi...Mümkün olduğunca sakin olmaya çalış hatta kafa dağıtacak birşeyler yap son günler canımm dualarım seninle inşallah güzel geçer sınavın cnm inşallahhh

evet canım maalesef öyle oluyor, mesela dün hiç çalışamadım çok huzursuz hissettim kendimi, eşim de diyor akşam çıkıp biraz dolaşalım ama yok diyorum en azından akşam çalışmasam bile evde olayım gezdim dememek için. bu arada çok sağol canım

sen elinden geleni fazlası ile yaptın cnmm kendine eziyet etme artıkkkk inşallah çok güzel bir sınav olacak

kızlarrr nasılsınız ??

yarenkacım azıcık gez toz havalr güzelken sınavında iyi gececek emeklerin boşa gitmiycek cnm inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…