Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hemen veriyorum canım:)
önce 1 tane soğanı biraz kavur, 1 tane domates rendele ve 1 tane de sivri biber doğra koy 2 dk pişsin sonra yapacağın kadar bulguru koy 3-4 dk pişsin sonra suyunu tuzunu ekle bitti:) ben tavuk suyuyla yaptığımda hiçbir şey koymuyor içine, annem de yeşil mercimekli yapar çok severim. bir sürü çeşidi var yani:KK1:

canım çok teşekkür ederim tarifine göre yaptım eşim çok beğendii:KK56:

damlacım anneannemde patatesli yapar kardeşim çok sever öylede deneyebilirsin

benim anneannemde patatesli yapar bende çok severim öyle ama bezelye yaptım onda patates var diye patatessiz yaptım bu sefer:)

damlacım bana da kocam ögretti bulgur pilavını keske ögrenmeseymisim diyorum şimdi :KK52: eşim yapardı pilavları :KK33: yarenkacım o yeşil mercimeklisini ebruda yapıyor sen nasıl yapıyorsun

benim eşimde ilk zamanlar bütün yemekleri yapardı beni sokmazdı mutfağa bende küsüyordum bende öğreneyim diye,ne safmışım:KK1: şimdi herşeyi ben yapıyorum canı isterse giriyor mutfağa

günaydın canım nasılsın

günaydın canım sizinde kandiliniz mübarek olsun,bencede takılma kafaya hiç takmayınca oluyor zaten bebek yapmaya çalıştığını unut:KK49:

aynen cnm valla artık çıktı kafamdan :KK70:

cnm daha geçmiş değil eğer adet olmazsam umut var :)

cnm daha geçmedi biliyorsun hayırlısı olsun ikimiz içinde olmazsada daha önümüzde çok ay var :)

yarenkacım baktım kampanyaya 15 gün içinde yazıyor kampanyadan alındığı için geç yollarlarsa yetişmez

hepinizin kandili mübarek olsun allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah :KK31:

amin cnm sen oldun mu regl??? İnşallah olmamışsındır.biliyorum cnm yanlış da olabilir ama olsun ben yo kabul ediyorum bu ay kafam daha rahat oluyo.var mı derken zor geçiyor bana günler :S

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim eve cok sıcak var burda 31 derece suanda burası türkiyeyi düşünemiyorum kandiliniz mubarek olsun
valla burası bile serin düşün yani :KK70: :KK70:

benim anneannemde patatesli yapar bende çok severim öyle ama bezelye yaptım onda patates var diye patatessiz yaptım bu sefer:)

benim eşimde ilk zamanlar bütün yemekleri yapardı beni sokmazdı mutfağa bende küsüyordum bende öğreneyim diye,ne safmışım:KK1: şimdi herşeyi ben yapıyorum canı isterse giriyor mutfağa

amin cnm sen oldun mu regl??? İnşallah olmamışsındır.biliyorum cnm yanlış da olabilir ama olsun ben yo kabul ediyorum bu ay kafam daha rahat oluyo.var mı derken zor geçiyor bana günler :S

şimdi diyorum zaten ah ah bende cok safmısım adamı sokamıyoruz mutfaga şimdi :KK37: 1 sene öncesine alabilsek zamanı :KK1:

ay lucky antalya o durumda ise istanbulu düşünemiyorum millet bikini ile dolanıyor etrafda :KK52: üstülerine de ince bir elbise

şimdi diyorum zaten ah ah bende cok safmısım adamı sokamıyoruz mutfaga şimdi :KK37: 1 sene öncesine alabilsek zamanı :KK1:

ay lucky antalya o durumda ise istanbulu düşünemiyorum millet bikini ile dolanıyor etrafda :KK52: üstülerine de ince bir elbise

valla burası gayet serin iki gündür keşke hep böyle gitse...

damlacım bana da kocam ögretti bulgur pilavını keske ögrenmeseymisim diyorum şimdi :KK52: eşim yapardı pilavları :KK33: yarenkacım o yeşil mercimeklisini ebruda yapıyor sen nasıl yapıyorsun
ebru kim kız:) canım ben hiç yapmadım ama biliyorum kolay, önceden mercimeği haşlıyorsun sonra bulgurla beraber tencereye koyuyorsun, içine de sadece soğan koyuyorsun

afiyet bal şeker olsun canım:KK34:

ebru kim kız:) canım ben hiç yapmadım ama biliyorum kolay, önceden mercimeği haşlıyorsun sonra bulgurla beraber tencereye koyuyorsun, içine de sadece soğan koyuyorsun

afiyet bal şeker olsun canım:KK34:

ebru şallı canım :KK33: bulgur zaten favori yemegim benim cok seviyorum ben birde yeşil mercimek bulgur ve beyaz lahana yapıyordum oda güzel oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:

afiyet olsun cnm bebişle güzel güzel yiyin :)

luckycim ben adet oldum hayırlısı olsun ikimz içinde kızlar bu akşam bizim için dua edin

hayırlısı olsun inşallah canım....Temmuzda beraber kalırız inşallah

Günaydın kızlar...Eşim 11 gibi geliyo gece bu aralar bugün de anneme mi gitsem bilemedim :S
bence de git canım, keşke ben de istediğim zaman gidebilsem. bu hafta sonu da gidemem önümüzdeki haftaya kadar tam 3 haftadır gitmemiş oluyorum
günaydın canım nasılsın

Günaydın canım canın sıkılıyorsa yanlız kalmak istemiyorsan git bence

iyiyim canım ne olsun aynen devam, siz ne yapıyorsunuz oğlunla:)

bence de git canım, keşke ben de istediğim zaman gidebilsem. bu hafta sonu da gidemem önümüzdeki haftaya kadar tam 3 haftadır gitmemiş oluyorum

iyiyim canım ne olsun aynen devam, siz ne yapıyorsunuz oğlunla:)

iyiyiz canım bizde:)ya banyomu karıncalar basmış sabah bi kalktım daha da çoğalmışlar hatta kanatlanmış bile bazıları ne yapsam bilemedim 2 güne bir yıkıyorum yiyecek falan da yok niye geldillerrr anlamadım:KK37:

iyiyiz canım bizde:)ya banyomu karıncalar basmış sabah bi kalktım daha da çoğalmışlar hatta kanatlanmış bile bazıları ne yapsam bilemedim 2 güne bir yıkıyorum yiyecek falan da yok niye geldillerrr anlamadım:KK37:

canım ağda falan varsa gelmiş olabilirler:) ayrıca karınca tozu diye bir ilaç var döküyorsun anında bitiyor, annemlerde var ama nerde satılıyor bilmiyorum babam hep karşıda alıyor

canım ağda falan varsa gelmiş olabilirler:) ayrıca karınca tozu diye bir ilaç var döküyorsun anında bitiyor, annemlerde var ama nerde satılıyor bilmiyorum babam hep karşıda alıyor

yok kız ağda falan ben hep kuaföre giderim,öldürmekte istemiyorum su tutsam hepsi gidicek tamda banyo küvetinin musluğunun oradan çıkıyorlar duvarı delcekler yakında:)bende eşime söyliyeyim de bulsun bari o ilaçtan

Yarenkacım ben çıkayım bulaşıklar falan var makineye atıyım biraz ortalığı toplayayım,kendine iyi bak canım

yok kız ağda falan ben hep kuaföre giderim,öldürmekte istemiyorum su tutsam hepsi gidicek tamda banyo küvetinin musluğunun oradan çıkıyorlar duvarı delcekler yakında:)bende eşime söyliyeyim de bulsun bari o ilaçtan

o zaman ilacı alana kadar tuz limon çamaşır suyu falan dök:) annemlerde pek işe yaramadı ama dene istersen canım kolay gelsin sana görüşürüz:KK16:

kolay gelsin damlacım...Hiç bir bilgim yok inan bu konuda...
yarenkacım bir an önce görüş inşallah annenle küçük şehrin avantajı sanırım bu:KK70: ben geldim şimi annemdeyim arkadaşına gitcez birazdan ben de bebiş sevcemmmmmm :KK70:

Son düzenleme:
selam kıslar nasılsınız ben geldim neler yapyorsunuz bende birazdan ütüye baslıcam bir sürü ütü var yarın birde sınavım var bakalım nasıl olucak:KK50:

X