Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

gülpembecim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun allah 50. seneleride göstersin hepimize

nasılsınız kızlar yoktum bir kaç gün neler yaptınız ??

gülpembecimmmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canımm :))) daha nice yıldönümleri kutlamanız dileğiyle..

günaydın kızlaaar nasılsınız

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın eşim evde bugün yine temizlik yapıyor ben oturuyorum:)

gülpembecim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun allah 50. seneleride göstersin hepimize

iyiyim canım sen nasılsın dün eşimin babalar gününü kutladık oğlumla

gülpembecim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım nice nice mutlu senelere inşallah seneye kutladığınızda belki bebişiniz de olur:)

herkese günaydın...

gülpembecimmmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canımm :))) daha nice yıldönümleri kutlamanız dileğiyle..

günaydın kızlaaar nasılsınız

çok tesekkürler kıslar hep beraber nice yıllara inş burda evlendik burda bebeklerimizden bahsediyoruz okula giderkende bahsetcez inş iyiki varsınız

Gulpembecim biraz geç kaldım ama evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım daha nice senelere eşinle

Son düzenleme:
Merhaba canım iyiyim sen nasılsın eşim evde bugün yine temizlik yapıyor ben oturuyorum:)

iyiyim canım sen nasılsın dün eşimin babalar gününü kutladık oğlumla

bende iyim cnm sağol ne güzel nicelerini kutlarsınız inşallah bende anneme gittim geldim kocacığımla dışarıda yicez yemeği

çok tesekkürler kıslar hep beraber nice yıllara inş burda evlendik burda bebeklerimizden bahsediyoruz okula giderkende bahsetcez inş iyiki varsınız

amin inşallah cnm sende iyiki varsın neler paylaşıcaz burada neler kısmetse

iyi akşamlar kızlar nasılsınız, artık daha yoğun çalışmaya başladım zaman azalıyor

kızlar aldığım rende seti geldi valla çok pratik, soğanı 1 dakikada doğruyor, havuçu 1 dakikada rendeliyor:) öneririm size de

ben de iyiyim canım, sınav 9 temmuzda yani son 18 gün:)

kızlar aldığım rende seti geldi valla çok pratik, soğanı 1 dakikada doğruyor, havuçu 1 dakikada rendeliyor:) öneririm size de

ayy çok az kalmış canım,bende bütünlemeye kaldığım derslere çalışmaya başlıcam bugün açıklandı final sonuçları,güle güle kullan canım mutfakta pratiklik olunca çok işe yarıyor

yarenkacım güle güle kullan

sınava az kaldı çok yorma kendini çalıştıkların sana yeter bütün sene çalıştın cnm

siz 2 kişi çalışıyorsunuz hem de evet canım özellikle çalışınca pratik aletler çok rahat oluyor
yarenkacım güle güle kullan

sınava az kaldı çok yorma kendini çalıştıkların sana yeter bütün sene çalıştın cnm

sağol şebnemcim, biraz daha sıkalım dişimizi de sonra kendimi suçlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…