Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

rabbim hep hayırlısını versin inşallah canım

amin inş canım

size bir sorum var pazartesi ben yapacagım bana bi yardım eli uzatın yemek yapmak istemiyorum ama pasta yapıcam hediye de ise kararsızım diceksinizki kitap yap kenarda durucak öle bakmıcak bile tanıyorum eşimi ilk bakar sonra kenara koycak düşündümki tuttugu takımın formasını alayım oda türkiyeye ggidince olcak zaman yaklasıyor ne yapıcam bilmiyorum :18:

canım türkiyeye ne zaman gidiceksiniz,ayrıca bende son güne bıraktım ne yapsam diye düşünmekten:)gittim gömlek aldım sende öyle bişeyler yap istersen

canım dediğin gibi pastanı yaparsın ekstra hediyeye gerek yok madem tr de alacaksın forma.zaten temmuzda burdasın bir iki haftadan bir şey olmaz ))

merhaba kıslar nasılsınız ben cok yorgunum sebnem ve lucky yazılarınız güzel olmus ben sadece yarenkaya katılıyorum eskidik artık
evet canım eskidik ama senin eskimene daha 4 gün var

bence de canım şimdi pasta falan yap buraya gelince de hediyesini alırsın, ya da şimdi alamıyor musun formayı

canım türkiyeye ne zaman gidiceksiniz,ayrıca bende son güne bıraktım ne yapsam diye düşünmekten:)gittim gömlek aldım sende öyle bişeyler yap istersen

canım dediğin gibi pastanı yaparsın ekstra hediyeye gerek yok madem tr de alacaksın forma.zaten temmuzda burdasın bir iki haftadan bir şey olmaz ))

evet canım eskidik ama senin eskimene daha 4 gün var

bence de canım şimdi pasta falan yap buraya gelince de hediyesini alırsın, ya da şimdi alamıyor musun formayı

1 temmuzda kısmetse orada olucaz pasta edicem işte formayı alırım artık ama hala kararsızım

az kaldı 4 gün dediğin nedir ki

ben geldim kızlar nasılsınız? denemeye girdim bugün çok kolay geldi bakalım kaç alacağım...

selam kıslar nasılsınız ben geldim 1 saatlik bisiklet turundan sonra birazdan aksam yemegimi yapacagım sizler nasılsınız

kızlarrrr nasılsınız ??? bugün tanıdığım mevlüdü vardı oraya gittik kayınvalidemle sizler nasılsınız

luckycim çalışmalar nasıl ??
damlacım bebişle sen nasılsın ??
gülpembecim napıyorsun az kaldı temmuza kuzenimde 1 temmuzda geliyor tr ye
yarenkacım inşallah sonuç iyi gelir biz sana güveniyoruzzz

seninde bebegin gelince 40 gününde yaparsın inş canım evet 1 temmuza az kaldı kuzenn nerden gelicek lucky bence hamile yarenkacım dersler nasıl? damlacım hazırlıklar nasıl

ben geldim kızlar nasılsınız? denemeye girdim bugün çok kolay geldi bakalım kaç alacağım...

canım inş kpss den umduğundan da yüksek puan alacaksın :)))

selam kıslar nasılsınız ben geldim 1 saatlik bisiklet turundan sonra birazdan aksam yemegimi yapacagım sizler nasılsınız
ellerine sağlık cnm iim ben valla:))

iyiyim şekerim çalışmalar devam bakalım :))Senden naber??
seninde bebegin gelince 40 gününde yaparsın inş canım evet 1 temmuza az kaldı kuzenn nerden gelicek lucky bence hamile yarenkacım dersler nasıl? damlacım hazırlıklar nasıl

gülpembee baldamlıyo ağzından nasıl güzel cümleler bunlar ohhhhhhhh

amin gülpembecimmm ahhh olsunda teyzecikleri olarak sizde gelirsiniz :))) isveçten gelicek kuzenim

iyiyiz canım ama son 3 gündür baş ağrım var bide artık doğsun istiyorum geceleri uyumakta zorlanıyorum karnımdan

iyiyim canım sen nasılsın arkadaşlarla eşim işten gelince pikniğe çıktık 1saat önce geldik eve:)oğlum akşam yemeğinde baya yedi galiba

yüksek puan alırsın canım hep derler ya deneme sınavlarında aldığından daha yüksek alırsın gerçek sınavda diye inşaallah seninde öyle olur:)

şimdilik iyi gidiyor canım bakalım az kaldı sınava da
inşallah canım senin de ağzından bal damlıyor valla:)

evet canım hocalar da öyle diyor yaklaşık 10 puan fazla gelebiliyormuş, sanırım sona yaklaşıyorum:)

kızlar yaa hanımın çiftliğini izledim nasıl ağladım yaa
bu arada geçen gün size söylediğim rende seti vardı ya yurtiçi kargo sağolsun kaybetmiş kaç defadır hiç sorunsuz getirmediler kargoları. pazartesi yeniden gönderecekler ürünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…