Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız, artık daha yoğun çalışmaya başladım zaman azalıyor

kolay gelsin canım benim..

kızlar aldığım rende seti geldi valla çok pratik, soğanı 1 dakikada doğruyor, havuçu 1 dakikada rendeliyor:) öneririm size de

canım özelden linki atar mısın bakayım bi :))

günaydın kızlaaarr :)))))))9

merhaba kızlar nasılsınız ??

birazdan spora gidicem sonra anneme akşama görüşürüz :)

selam kıslar naslsınız ben iyiyim pilatesimi yaptım dısarı cıkıcam birazdan umarım sizlerde iyisinizdir dün aksam klasik bi aksamdı sadece resturanta gittik hediye yoktu sadece cicek alıp gelmişti eşim

siz 2 kişi çalışıyorsunuz hem de evet canım özellikle çalışınca pratik aletler çok rahat oluyor

sağol şebnemcim, biraz daha sıkalım dişimizi de sonra kendimi suçlarım

olsun cnm kendini suçlama hiçbir zaman azıcık daha çalış yeter :)
sağol canım

iyiyim canım sen nasılsın

kız hiç evinde oturamıyorsun

hiç sorma cnm leleği gördüm havada o günden beri böyleyim :))

selam kıslar naslsınız ben iyiyim pilatesimi yaptım dısarı cıkıcam birazdan umarım sizlerde iyisinizdir dün aksam klasik bi aksamdı sadece resturanta gittik hediye yoktu sadece cicek alıp gelmişti eşim

biz iyiz cnm güzel geçmesine sevindim nice senelere olsun güzel zaman geçirmiş olmanız önemli

günaydın kıslar nasılsınız bende bugun yarın evdeyim cok tesekkürler sebnemcim evet güzel geçti pazartesi geç geldik eve düğün videosunu dün izledik vay be yarenkanın dediği gibi eskidik artık

günaydın kıslar nasılsınız bende bugun yarın evdeyim cok tesekkürler sebnemcim evet güzel geçti pazartesi geç geldik eve düğün videosunu dün izledik vay be yarenkanın dediği gibi eskidik artık

günaydın cnm :))) Çok güzel bir gün olmasına çok sevindim.inş yuvalarımız bebişle de şenlenecek

bugün yine spora gidicem sonra eşime dün hediye almıştım olmadı onu değiştiricem :))

merhaba kızlar nasılsınız, şimdi dersaneden geldim bugün güzel bir hava var püfür püfür esiyor:)

bugün yine spora gidicem sonra eşime dün hediye almıştım olmadı onu değiştiricem :))

merhaba kızlar nasılsınız, şimdi dersaneden geldim bugün güzel bir hava var püfür püfür esiyor:)

ne aldın canım evlilik yıldönümü için mi peki..

yarenkacım hosgeldin burda da hava yagmurlu kıs geri geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…