Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

şu regl bitsin bomba gibi gelcem zaten Benim ilk defa böyle geçiyo... nasıl dişimden kurtuldum gayet iyiyim o da bitince daha iyi olcam şebbnemmin de dediği gibi hhehehe

Son düzenleme:

damlacım ufaklık geliyor yok öle uykusuzum demek

olsun cnm çıksında belki uslu bir bebek olur :))senide babasınıda rahatsız etmem hep

şu regl bitsin bomba gibi gelcem zaten Benim ilk defa böyle geçiyo... nasıl dişimden kurtuldum gayet iyiyim o da bitince daha iyi olcam şebbnemmin de dediği gibi hhehehe

inşallah cnmmm :)) beklemedeyiz her bakımdannnnn :))

damlacım ufaklık geliyor yok öle uykusuzum demek

hiç dayanamam ben uykusuzluğa yaramaz bebek olursa ne yapıcam bilmiyorum

günaydn kıslar nasılsınız bakalım bugün dr amcamızla randevumuz var bakalım ne dicek

kimse yokkkk muuu :)))
kızlar bende spora gidiyorum akşama görüşürüz gününüz güzel geçsin

neden canım ütü yapmıyormuydun ama sen cizgili pantul ütülemiyordun eşin begenmediği için

ben geldim ve cok yorgunum

canım ben hafta sonu dersaneye gidince ütüyü hep eşim yapıyordu sağolsun hiç bırakmıyor bana ders çalışayım diye:) sen de dinlen canım

merhaba kızlar nasılsınız dün misafirlerim vardı giremedim bugünde sabahtan doktora gittim grip oldum da az önce geldim eve,bugün eşimin işyerinin tayin gecesi var ona gidicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…