Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de iyiyim cnm şükür :))) iyi uyandım bugüne bakalı hayırlısı :KK71:

inşallah daha da güzel geçer günün canım, ben de çok aç uyandım bu sabah:KK9: akşam erken yediğimiz için heralde bu sabah çok acıkmıştım eşimden önce sofraya oturdum ondan sonra kalktım:KK1:

inşallah daha da güzel geçer günün canım, ben de çok aç uyandım bu sabah:KK9: akşam erken yediğimiz için heralde bu sabah çok acıkmıştım eşimden önce sofraya oturdum ondan sonra kalktım:KK1:

ohhh afiyet olsun cnm ben de gece meyve fln yiyoruz acıkmıyorum sanırım uyanınca pc başna oturuyorum biraz acıkıp kalkıyorum :KK70: amin cnm hepimiz inş:KK70:

merhaba kızlar dün ablamda kaldık yiğenim hasta olmuş eniştemde yoktu evde işte kalmak zorundaydı onu doktora falan götürdük bütün gece uyumadı nerdeysee anne olmak çok zor :18: az önce geldim eve yarında misafirim gelicekk uykusuzum:KK37:

1 ay sonra artık ben de tembellik yapmaya başlayacağım:KK1:

yok canım karışmıyor zaten çözerken sık bakmıyorum buraya

ohhh az kaldı cnm sabır sabır seninki hepimizden keyifli tembellik olcak Allahın izni ile:))

merhaba kızlar dün ablamda kaldık yiğenim hasta olmuş eniştemde yoktu evde işte kalmak zorundaydı onu doktora falan götürdük bütün gece uyumadı nerdeysee anne olmak çok zor :18: az önce geldim eve yarında misafirim gelicekk uykusuzum:KK37:

Çok geçmiş olsun cnm yat uyu biraz zorlama kendini

ohhh az kaldı cnm sabır sabır seninki hepimizden keyifli tembellik olcak Allahın izni ile:))

Çok geçmiş olsun cnm yat uyu biraz zorlama kendini

sağol canım akşamdan eşime köstebek pasta yaptırıcam ablamda gelcek yapcak bişeyler zaten aynı lojmandayız ben yorulmucam,hamilee olmakk güzelll :) :KK49:

geçmiş olsun canım ama senin için de alıştırma olmuştur:) böyle 1 gecede uykusuzum dersen işin zor:KK1:

merhaba kızlar nasılsınız ??
bende spora gitmeye hazırlanıyorum bir bakayım dedim sizlere
damlacım geçmiş olsun valla bizde niyetlendik çocuk yapmaya ama çok zor anne olmak

yarenkacım allah zihin açıklığı versin :)

luckycim geçmiş olsun cnm bu hastalık bir geçsin herşey güzel olucak :)

geçmiş olsun canım ama senin için de alıştırma olmuştur:) böyle 1 gecede uykusuzum dersen işin zor:KK1:

sorma canımm bunalıma girdim vallaha gece ağlayarak uyanıyor yarım saatte bir dengem bozuldu:)) zorr günlerr benii beklerrr:))

merhaba kızlar nasılsınız ??
bende spora gitmeye hazırlanıyorum bir bakayım dedim sizlere
damlacım geçmiş olsun valla bizde niyetlendik çocuk yapmaya ama çok zor anne olmak

yarenkacım allah zihin açıklığı versin :)

luckycim geçmiş olsun cnm bu hastalık bir geçsin herşey güzel olucak :)

teşekkür ederim tatlım dün dedim bebeğim sen karnımda kal sakın çıkmaa:)) eşim hiç duymuyor vallaha çocuk o kadar ağladı gece ben uyuyamadım o uyudu:KK37:

X