Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de iyiyim cnm şükür :))) iyi uyandım bugüne bakalı hayırlısı

inşallah daha da güzel geçer günün canım, ben de çok aç uyandım bu sabah akşam erken yediğimiz için heralde bu sabah çok acıkmıştım eşimden önce sofraya oturdum ondan sonra kalktım

inşallah daha da güzel geçer günün canım, ben de çok aç uyandım bu sabah akşam erken yediğimiz için heralde bu sabah çok acıkmıştım eşimden önce sofraya oturdum ondan sonra kalktım

ohhh afiyet olsun cnm ben de gece meyve fln yiyoruz acıkmıyorum sanırım uyanınca pc başna oturuyorum biraz acıkıp kalkıyorum amin cnm hepimiz inş

merhaba kızlar dün ablamda kaldık yiğenim hasta olmuş eniştemde yoktu evde işte kalmak zorundaydı onu doktora falan götürdük bütün gece uyumadı nerdeysee anne olmak çok zor :18: az önce geldim eve yarında misafirim gelicekk uykusuzum

1 ay sonra artık ben de tembellik yapmaya başlayacağım

yok canım karışmıyor zaten çözerken sık bakmıyorum buraya

ohhh az kaldı cnm sabır sabır seninki hepimizden keyifli tembellik olcak Allahın izni ile:))

Çok geçmiş olsun cnm yat uyu biraz zorlama kendini

ohhh az kaldı cnm sabır sabır seninki hepimizden keyifli tembellik olcak Allahın izni ile:))

Çok geçmiş olsun cnm yat uyu biraz zorlama kendini

sağol canım akşamdan eşime köstebek pasta yaptırıcam ablamda gelcek yapcak bişeyler zaten aynı lojmandayız ben yorulmucam,hamilee olmakk güzelll :)

geçmiş olsun canım ama senin için de alıştırma olmuştur:) böyle 1 gecede uykusuzum dersen işin zor

merhaba kızlar nasılsınız ??
bende spora gitmeye hazırlanıyorum bir bakayım dedim sizlere
damlacım geçmiş olsun valla bizde niyetlendik çocuk yapmaya ama çok zor anne olmak

yarenkacım allah zihin açıklığı versin :)

luckycim geçmiş olsun cnm bu hastalık bir geçsin herşey güzel olucak :)

geçmiş olsun canım ama senin için de alıştırma olmuştur:) böyle 1 gecede uykusuzum dersen işin zor

sorma canımm bunalıma girdim vallaha gece ağlayarak uyanıyor yarım saatte bir dengem bozuldu:)) zorr günlerr benii beklerrr:))

teşekkür ederim tatlım dün dedim bebeğim sen karnımda kal sakın çıkmaa:)) eşim hiç duymuyor vallaha çocuk o kadar ağladı gece ben uyuyamadım o uyudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…