Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

şu regl bitsin bomba gibi gelcem zaten :KK70: :KK70: :KK70: Benim ilk defa böyle geçiyo... nasıl dişimden kurtuldum gayet iyiyim o da bitince daha iyi olcam şebbnemmin de dediği gibi hhehehe

Son düzenleme:
merhaba kızlar dün ablamda kaldık yiğenim hasta olmuş eniştemde yoktu evde işte kalmak zorundaydı onu doktora falan götürdük bütün gece uyumadı nerdeysee anne olmak çok zor :18: az önce geldim eve yarında misafirim gelicekk uykusuzum:KK37:

damlacım ufaklık geliyor yok öle uykusuzum demek :KK1::KK34:

sorma canımm bunalıma girdim vallaha gece ağlayarak uyanıyor yarım saatte bir dengem bozuldu:)) zorr günlerr benii beklerrr:))

teşekkür ederim tatlım dün dedim bebeğim sen karnımda kal sakın çıkmaa:)) eşim hiç duymuyor vallaha çocuk o kadar ağladı gece ben uyuyamadım o uyudu:KK37:

olsun cnm çıksında belki uslu bir bebek olur :))senide babasınıda rahatsız etmem hep

şu regl bitsin bomba gibi gelcem zaten :KK70: :KK70: :KK70: Benim ilk defa böyle geçiyo... nasıl dişimden kurtuldum gayet iyiyim o da bitince daha iyi olcam şebbnemmin de dediği gibi hhehehe

inşallah cnmmm :)) beklemedeyiz her bakımdannnnn :)):KK1:

damlacım ufaklık geliyor yok öle uykusuzum demek :KK1::KK34:

hiç dayanamam ben uykusuzluğa yaramaz bebek olursa ne yapıcam bilmiyorum:emir_bebek:

olsun cnm çıksında belki uslu bir bebek olur :))senide babasınıda rahatsız etmem hep

inşallah canım ablamın oğlu 2 yaşında hiperaktif tanısı koymaya az kaldı hiç yerinde durmuyor ablamı gördükçe böyle olmasın diyorum :))

kimse yokkkk muuu :)))
kızlar bende spora gidiyorum akşama görüşürüz gününüz güzel geçsin

neden canım ütü yapmıyormuydun ama sen cizgili pantul ütülemiyordun eşin begenmediği için

ben geldim ve cok yorgunum :KK37:

canım ben hafta sonu dersaneye gidince ütüyü hep eşim yapıyordu sağolsun hiç bırakmıyor bana ders çalışayım diye:) sen de dinlen canım

merhaba kızlar nasılsınız dün misafirlerim vardı giremedim bugünde sabahtan doktora gittim grip oldum da az önce geldim eve,bugün eşimin işyerinin tayin gecesi var ona gidicez

X