Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

gülpembecim hepimizin öaşallahı var
poğacalarım fena olmadı kızlar ilk denemeye göre :))
hadi yarın bana gelin oturmaya kısırım var pogacam var çayda demledik mi ohhh :)

luckycim valla birşey çıkmadan atlatalım inşallah ben hiç balkmıyorum valla kendimi hep hamur işi :)

ama yediklerinede dikkat et vitamin al

ediyorum gülpembecim...Şebnemcim inş cnm yaa şu diş işi de bitsin evde olmayı özledim düzgün bir şekilde yaa

günaydın kıslar nasılsnız yeni bir hafta basladı sebnemcim resimlerini eklesene pogacalarının afiyet seker olsun sana hepsi süt olsun luckycim dişin nasıl oldu.yarenkacım hediye işini ne yaptn

günaydın kıslar nasılsnız yeni bir hafta basladı sebnemcim resimlerini eklesene pogacalarının afiyet seker olsun sana hepsi süt olsun luckycim dişin nasıl oldu.yarenkacım hediye işini ne yaptn

aynı canım ağzım açılmıyor bi geçse şu ağrı iltihap bi dağılsa hemen aldıracağım da bi geçse...aynı hala...

günaydın kızlar perşenbe kontrolüm vardı ya doktorum baktı ultrasyonda en son dediki seni birazdan çağırayım üst katta daha ayrıntılı bir cihaz var onda bakıl dedi en son böbreğine baktı bebeğimin o kadar üzüldüm ki eşimin yanına gider gitmez ağlamaya başladım çok ağladım o gün hiç giremedim buraya falanda sonra yarın gel dedi başka prof.baksın iyi anlıyor dedi cuma da gittik Alllah tan baktı bebeğimin böbreklerinde hiç birşey yokmuş kızlar

cumartesi pazar da açıköğretim sınavına girdim kaç gündür yoruldum evle ilgilenemedim bugünde temizlik yapcam

geçmiş olsun bebeğinin iyi olmasına sevindim

canım benim yaa ben bile henüz olmayan bebeğimi bu kadar seviyorsam içime sevgisi çöktüyse senin halini düşünemiorum bile ama binlerce şükr bir şey yokmuş bak cnm için rahat ilgilen evinle ama yorma fazla kendni))

geçmiş olsun cnm diş ihmale gelmez dikkat et kendine

gülpembecim sen nasıl oldun başının ağrısı geçmiştir inş

bende iyiym nasıl olsun dün egemenin beşiği geldi onu hazırladık ben bütün gün evdeyim dışarı tek çıkmaya güvenemiyorum ağarlaşmaya başladım artık benden haberler böyle

hayırlısı olsun cnm bir an önce sağlıkla al bebişini inş kucağına rabbim bize de nasip etsin..şu diş işim fln bitsin de bebişe gelsin sıra.haftaya alınır herhalde geçer iltihap.zaten 9unda hasta olcam sonra fazla bekletmez inş yavrumm

geçmiş olsun bebeğinin iyi olmasına sevindim

sağol canım zaman çabuk geçsede kucağımıza alsak hayırlısıyla

canım geçmiş olsun senin de dişin ağrıyormuş ilk aylarda yapılmıyormuş dişle ilgili bişey olduğunda belli bir ayı geçince yapılıyormuş... o kadar üzülmüştüm ki kesin kötü bişey var diye içim o kadar rahatladı ki canım anlatamam:)yavaş yavaş yapcam işleri yoksa gerçekten yoruluyorum

sağol cnm iltihap geçsin aldırcam bakalım kışın biri alınmıştı

bikaç sene önce bende aldırmıştım 20lik diş çıkmış dişin altında kalmış çıkamıyodu kendisinin çıkmasını bekleseydik diğer dişlerimide yamultucaktı 1 hafta yanağım şiş gezmiştim:)

bende iyiym nasıl olsun dün egemenin beşiği geldi onu hazırladık ben bütün gün evdeyim dışarı tek çıkmaya güvenemiyorum ağarlaşmaya başladım artık benden haberler böyle

canım senin çok az kalmış ne güzel güle güle kullansın egemen bebek:)

evet cnm yavaş yap bebişten önce kurtulayım şu dişten ben bi daha korkacK bir şey yaşama inş cnmm

ben de aynen öyleyim cnm iltihap geçmeden de ameliyat yapılmıyo...antibiyotikler bana mısın demiyo şimdilika ama bakalım.ameliyat korkutmuyo inan şu anki kadar ağrıyamaz zaten..önce de oldum ya bi tane daha rahatım.benim de gömük..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…