Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cok sevindim canm bişeyin cıkmayasına doktorunda bi alemmiş hamile kadına direk söylenir mi ya ama üzülme canım yat dinlen keyfini cıkartın oglunla

cok sevindim canm bişeyin cıkmayasına doktorunda bi alemmiş hamile kadına direk söylenir mi ya ama üzülme canım yat dinlen keyfini cıkartın oglunla

sağol canım:)ben başlıyım kızlar işlere yavaş yavaş yapıyım görüşürüz kendinize iyi bakın

canım senin çok az kalmış ne güzel güle güle kullansın egemen bebek:)

evet cnm az kaldı senin 2.ci çocuğunmu

ben de aynen öyleyim cnm iltihap geçmeden de ameliyat yapılmıyo...antibiyotikler bana mısın demiyo şimdilika ama bakalım.ameliyat korkutmuyo inan şu anki kadar ağrıyamaz zaten..önce de oldum ya bi tane daha rahatım.benim de gömük..[/QUOTE]

2.ciye olmam gerekirse hiç korkmadan bende giiderim beni korkutmuşlardı baya ağzını 1 hafta boyunca açamıyosun diye ameliyat ederken hiç bişey anlamamıştım yanağımın uyuşması geçince hafif sızladı sadece dikişi alırken canım yandı diyebilirim o kadar rahat geçti

2.ciye olmam gerekirse hiç korkmadan bende giiderim beni korkutmuşlardı baya ağzını 1 hafta boyunca açamıyosun diye ameliyat ederken hiç bişey anlamamıştım yanağımın uyuşması geçince hafif sızladı sadece dikişi alırken canım yandı diyebilirim o kadar rahat geçti[/QUOTE]

benim de ilki çok rahat olmuştu cnm 2. gün derse gidip ders anlatmıştım hatta ben pek öyle acıdığını hatırlamıyorum sadece dişi çıkarırken çok baskı oluyo o kadar :)) öyle işte cnm

selam kızlar , bende 19 haziranda gelin olacağım inşallah düşündükçe heyecan basıyo, zaten son günlerde stres hat safhada, şu düğün günü gelse artık diye sabırsızlanıyorum :)

aklımda beş karış havada dolaşırken bu ayrıntıya dikkat edememişim çok pardon :))))) 2011 leri bulmaya gidiyorum :)

günaydın kıslar nasılsnız yeni bir hafta basladı sebnemcim resimlerini eklesene pogacalarının afiyet seker olsun sana hepsi süt olsun luckycim dişin nasıl oldu.yarenkacım hediye işini ne yaptn
canım hafta sonu eşim evde olduğu için yapamadım bugün de şimdi geldim eve, artık yarın sabah kalkar kalkmaz yeni bir kitap hazırlamam lazım

çok sevindim canım bak boşuna üzülmüşsün önemli bir şey olsaydı bu kadar bekletmezlerdi sınavların nasıl geçti

Son düzenleme:

gülpembecim pogacalarım bunlar :))

damlacım çok sevindim bebeişin iyi olmasına sağlıkla doğsun inşallah

of cok güzel gözküyorlar ellerine saglık canım afiyet olsun yapımı basitmi peki ben yapabilirmiyim :26:

teşekkür ederim cnm :) yaparsın gülpembecim ya birşeyi yok mayalı hamur tutuyorsun içine malzemeyi koy fırına at :)

ben yaparkenki tek eksiğim iç malzemeyi az koydum daha fazla koysam iyi olucaktı

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…