Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

süper cnm güle güle kullan :))) Güzel bir doğum günü geçirmiş olmana inanılmaz sevindim:))) Yeni yaşın hep güzellikler ve bebiş getirsin inşallah :)) tamam canım çok sağoll

sağol cnm güzel geçti çok şükür amin luckycim inşallah yeni yaşımızda bebişlerimiz olur kucağımızda :)

çok sevindim canım inşallah hep böyle mutlu geçer, ödül için de tebrik ederim

sağol yarenkacım inşallah :) ödül içinnde sağol ayy çok şaşırdım alınca hiç beklemiyordum

geçmiş olsun gülpembecim dinlen bugünde iyi ol hemen

merhaba kıslar nasılsınız ben biraz daha iyi oldum ama bas agırısı devam ediyor nedenini bilmediğim bir baş agrısı 2 gündür benimle ilaç da almakda istemiyorum

merhaba kıslar nasılsınız ben biraz daha iyi oldum ama bas agırısı devam ediyor nedenini bilmediğim bir baş agrısı 2 gündür benimle ilaç da almakda istemiyorum

merhaba canım geçer inşallah bence hap iç birtane baş ağrısı çekmektense

cnm sevindim iyi olmana çok ağrın yoksa alma bence ilaç ben hiç sevmem ilaç kullanmayı

nasılsın yarenkacımm??

inşallah geçer cnm ilaç kullanınca bağımlılık yapıyor hiç bir ilaç etki göstermiyor kolay kolay

gerçekten de öle benm kardeşim devamlı alır ve bi işe yaramaz bagımlı olmus durumda bas agrısı ilacna cok haklısın bende biliorum cız bısey oldugunu dogal yontemler kullanıyorum çiklot yiyerek geçiooo

geçmiş olsun cnm inş bugün daha iyisindir...

günaydın kızlar iyi haftasonları...

saol canım bugun biraz daha iyiyim carsambadan beri kötüyüm baharın gelişi olsa gerek

günaydın hepinize güzel hafta sonları

bugün daha iyi olmana çok sevindim cnm ben de kahvaltı yapıp pilates yapayım bebiş çalışmalarına başlayana kadar.topum ve lastiğim geldi eşimle bana oyuncak gibi oldu

selam pilatesciler :))

nasılsınız ? bende bugün hastalandım bi halsizlik var üstümde .bugünde pazarımız var ona çıkıcam kendimi iyi hissedince

merhaba kızlar nasılsınız? ben çok sinirliyim şu hazırladığım fotokitap var ya dün internet üzerinden bir türlü sipariş veremedim heralde ben beceremedim dedim, cd'ye kaydettim bugün dersane çıkışı taa çapa'daki yerlerine gittim vermek için, baskı yapan şirket iflas etmiş şimdilik sipariş almıyoruz dediler sinir oldum. o kadar yol gittim eşime de etüte kalıyorum diye yalan söyledim. şimdi hiçbir hediyem yok yani

selam pilatesciler :))

nasılsınız ? bende bugün hastalandım bi halsizlik var üstümde .bugünde pazarımız var ona çıkıcam kendimi iyi hissedince

benim ilk gnümdü cnm gayet iyiyim kıyamam cnm dinlen biraz..bebiş için bomba gibi olmalıyız..

ayyy sinir oldum ben de şimdi yarenkacım yaa off (( başka yok mu ki yapan yer..üzme kendini buluruz yeni bi hediye en kötü

Kızlaar ben çıkıyorum eşim gelmek üzere sofrayı kurayım..yarenkacım üzme kendini dikkat edin kendinize görüşürüzzz

luckycim görüşürüz size afiyet olsun
dinlendim azıcık evde hiçbirşey yok :) pazara çıkmazsam acız bu hafta

yarenkcaım çok üzüldüm cnm o kadar uğraştın birde
sanırım fotograflardan hediye vermek istiyorsun ayırdığım fotografları çıkarttır deftere o günkü anılarla yaz öylede verebilirsin eşine bence güzel olur cnm

başka yapan site var mı diye bakacağım ama eşim evde tam bakamıyorum şimdi canım, ama boşu boşuna 4 saatim gitti yoruldum geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…