Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ayy çok sağol cnm bu fikir için :)) bilmiyordum..tek o yeter diyorum ama bakalım

canım çok sevindim kararınıza bence de tahlillerini götür yanında belki isterler tekrar yaptırmak zorunda kalmazsın folik asite de başla hemen:)

merhaba kızlar nasılsınız bilgisayarım internete girmiyordu anca yaptın

luckycimmmm çok sevindimmmm önce ikimizin sonra hepimiz için hayırlısı olsun

sen tahlillerini götür sadece simir yaparlar bende hastalanıcam işte 2-3 güne kadar sonra başlıycaz çalışmalara :)))

gülpembecim yarın doğum günüm :) 26 mayısta 26 yaşımda olucam

Cok sevindim canim sen ve lucky ayni zamanda dogrucaksiniz guzel haberlerinizi bekliyorum simdiden dogum gunun kutlu olsun canim

canım çok sevindim kararınıza bence de tahlillerini götür yanında belki isterler tekrar yaptırmak zorunda kalmazsın folik asite de başla hemen:)

tamam cnm doktor da söyler herhalde...

hayırlısı olsun cnm ben de 9 haziranda hastalanacağım sonra biz de başlıyoruz hayırlısı ile..

Cok sevindim canim sen ve lucky ayni zamanda dogrucaksiniz guzel haberlerinizi bekliyorum simdiden dogum gunun kutlu olsun canim

inşallah cnmm :)))
sağol cnm ilk kutlayan sen oldun :)) teşekkür ederim
bakalım cnm ne zaman kısmetse o zmn olsun bebekcikler :)

şebnemcim doğum günün kutlu olsun canım sağlıklı,mutlu,huzurlu nice senelere...Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin.dilerim bebişlerimiz fazla bekletmez bizi...çok heyecanlıyım ben bebiş konusunda..yarın için de korkuyorumm

kızlar yarın için korkuyorum dua edin bana olur mu 11de randevumm

güzel haberlerini bekliyoruz canım merak etme bir şey çıkmaz, bir şeyler olsaydı sende de belirtileri olurdu.

şebnemcim doğum günün kutlu olsun canım seneye de inşallah bebişinle kutlarsın, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum

günaydın herkese:)

günaydın cnmm:))) valla ben canımın yanmasından çok korkuyorum.Bi de daha önce yazdım ya 2 değer yüksek çıkmış ondan korkuyorum ama eşim doktor arkadaşına sordu o da demiş ki tek başına o değerler bir işe yaramaz onun alt değerleri de yüksek ya da düşük çıksa tamam da ast normal olup alt yüksek olması tek başına bir hastalık belirtis olmaz.ya da ldl hdl de yüksek olsaydı kolestrol var derdik ama onlar normal sadece kolestrol yüksekse buna da denemez bir şey.tek söylenebilecek şey bütün haplar karaciğerde emildiği için yakın zamanda hap kullandıysa o yüksek çıkarmıştır dedi d. kontrol hapını söyledi eşim evet o yapmış olabilir dedi.O konu için yarın gideceğim bakalım.Bugün de canımın yanmasından korkuyorum

güzel bir gün diliyorum herkese ben şimdi çıkıyorummm :))

anladım canım zaten ldl olan kötü kolesterol, eğer o iyi çıkmışsa bir şey olmaz. kolay gelsin canım görüşürüz, gelince yaz hemen:)

anladım canım zaten ldl olan kötü kolesterol, eğer o iyi çıkmışsa bir şey olmaz. kolay gelsin canım görüşürüz, gelince yaz hemen:)

:)))) sağol canım benim tabi hemen yazarım..Bi arkadaşım eşlik edecek bana bakalım hakkımızda hayırlısı hepimizin öpüyorum :)))

günaydın kıslar nasılsınız luckycim haberlerini bekliyoruz

sebnemcim dogum günün kutlu olsun nice yıllara ailenle ve seneye bebeginle kutlarsın inş

yarenkacım dershane var mı bugün

sebnemcim dogum günün kutlu olsun nice yıllara ailenle ve seneye bebeginle kutlarsın inş

günaydın canım, bugün dersane yok bu hafta sadece pazartesi gittim, dersane olunca zor oluyor günüm bölünüyor, haftaya pazartesi sabah 10'dan akşam 7'ye kadar dersanedeyim, diğer günleri de bilmiyorum daha haziran etütünü almadık
sen ne yapıyorsun canım

Son düzenleme:

anladım canım sen yine ders calısabiliyorsun ben evdeyim haberleri dinliyorum bomba koymuslar etilerde

luckycim çok teşekkür ederim . inşallah en kısa zamanda bebişler olur . en kısa zamanda çalışmalara başlıycaz kısmetse . ben ilk evlendiğimiz zamanda istiyordum ama şuan beynim kalbim ve hormonlarımında istediğini hissediyorum

cnm doktordan iyi haberler alırsın inşallah bekliyoruz

gülpembecim çok sağoll inşallah allah o günleri göstersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…