Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

vallaha o yöntemleri bende duydum ama sen dene de ben belki ikinciyi düşünürsem ona göre yapabilirim:)))

canım dün 3 saat falan bişey yiyemedim dışardaydık müsait değildi yemek yemem için ortam ellerim titriyordu açlıktan yarın tansiyonum falan düşer diye korkuyorum çok halsiz oluyorum bu herkese yapılıyor hamileyken eğer çıkarsa hamilelik şekeri diyet veriyorlar erken doğum tehdidi bebeğin kilolu doğma riski falan oluyor

damlacım allah kolaylık versin cnm..

günaydın kızlaaar size bomba gibi haberlerim var gerçi ne kadar bomba ne kadar kötü bilmem bana akıl vereceksiniz artık:) gelmenizi bekliyorum ona göre :KK70:

günaydın kıslar nasılsınız damlacım sanırım bende senn gibiyim karnım acıksın yemek yemezsem 2 adım bile atamam :KK14: şimdi saydıkların hep benm bebişlerimde demi olucak

luckycim yap gitsin :KK34:

günaydın kıslar nasılsınız damlacım sanırım bende senn gibiyim karnım acıksın yemek yemezsem 2 adım bile atamam :KK14: şimdi saydıkların hep benm bebişlerimde demi olucak

luckycim yap gitsin :KK34:

seni senii :))) yarın için eğitim araştırma hastahanesinden randevu aldım cnm :))) korkuyorum ama bi ark la gitcez bakalım..yarın bayan doktorlar varmış esti kafama aldım randevu.aslında özelde de randevum vardı muayene ücreti uygun ama tahliller, smear testi fln çok tutar gibime geldi bu hastahanede de randevu bulunca aldım gitti valla :)) iyi mi kötü mü bilmiyorum,doktoru da tanımıyorum :))

kızlar haberime gelince eşim bebek istediğini ve zamanı geldiğini söyledi.Ben 25 eşim 31 yaşında..Daha fazla beklemeyelim sonuçta bebek büyüdükçe yaşlanacağız artık istiyorum dedi ilk defa veee bebişe karar verdik temmuzun1 i itibari :))

Şebnemmmm çabuk geeel :)

vallaha o yöntemleri bende duydum ama sen dene de ben belki ikinciyi düşünürsem ona göre yapabilirim:)))

canım dün 3 saat falan bişey yiyemedim dışardaydık müsait değildi yemek yemem için ortam ellerim titriyordu açlıktan yarın tansiyonum falan düşer diye korkuyorum çok halsiz oluyorum bu herkese yapılıyor hamileyken eğer çıkarsa hamilelik şekeri diyet veriyorlar erken doğum tehdidi bebeğin kilolu doğma riski falan oluyor
tamam canım sana tüyoları veririm:KK1: evet o hamilelik şekeri yengemde de vardı her gün 2 defa iğne yaptırmaya gidiyordu ama doğumdan sonra geçti, inşallah sende çıkmaz canım
seni senii :))) yarın için eğitim araştırma hastahanesinden randevu aldım cnm :))) korkuyorum ama bi ark la gitcez bakalım..yarın bayan doktorlar varmış esti kafama aldım randevu.aslında özelde de randevum vardı muayene ücreti uygun ama tahliller, smear testi fln çok tutar gibime geldi bu hastahanede de randevu bulunca aldım gitti valla :)) iyi mi kötü mü bilmiyorum,doktoru da tanımıyorum :))

kızlar haberime gelince eşim bebek istediğini ve zamanı geldiğini söyledi.Ben 25 eşim 31 yaşında..Daha fazla beklemeyelim sonuçta bebek büyüdükçe yaşlanacağız artık istiyorum dedi ilk defa veee bebişe karar verdik temmuzun1 i itibari :))

çok sevindim kız artık yaşınız da gelmiş:) eylülü de beklemeye gerek yok. ama siz böyle hızlı olursanız bana sıra çabuk gelecek gibi:KK9:

tamam canım sana tüyoları veririm:KK1: evet o hamilelik şekeri yengemde de vardı her gün 2 defa iğne yaptırmaya gidiyordu ama doğumdan sonra geçti, inşallah sende çıkmaz canım

çok sevindim kız artık yaşınız da gelmiş:) eylülü de beklemeye gerek yok. ama siz böyle hızlı olursanız bana sıra çabuk gelecek gibi:KK9:

iyi yapmıssın canım devlet hastnesinde daha uygun

yarenkcım bakmıssın aralıkda hamilesin bu kıslar cok hızlı :KK52:

slm kıslar nasılsınız bebiş isteyenler çoğalmış ne güzel allah isteyen herkese nasip etsin bizde yarın kontrole gidicez bakalım dr amcası ne dicek

hakkımızda hep en hayırlısı olsun kızlar inş:))) devletten aldım cnm şimdi özelde ne kadar hesap çıkaracaklarını bilemem devlet ücretsiz nasılsa.bu zamana kadar da dahiliye ve alerji doktorları çok iyiydi.memnun kalırsam doğumu bile orda düşünebilirim:))

yarenkacım doğru zaman mı bilmiyorum ama verdik bi karar:)))

yok canım o kadar da hızlı olamam:KK1:
hakkımızda hep en hayırlısı olsun kızlar inş:))) devletten aldım cnm şimdi özelde ne kadar hesap çıkaracaklarını bilemem devlet ücretsiz nasılsa.bu zamana kadar da dahiliye ve alerji doktorları çok iyiydi.memnun kalırsam doğumu bile orda düşünebilirim:))

doğru zamandır canım nasılsa evdesin ne güzel zaman geçer senin için de
slm kıslar nasılsınız bebiş isteyenler çoğalmış ne güzel allah isteyen herkese nasip etsin bizde yarın kontrole gidicez bakalım dr amcası ne dicek

git bak bakalım canım oğlun ne kadar büyümüş:emir_bebek:

kızlar ben dün aynı hastahanenin alerji bölümüne gitmiştim 5 tüp kan,idrar,gaita aldılar.sonuçlar tam 3 sayfa...Biyokimya,hormon,hemogram(tam kan) , idrar, gaita (dışkı) bi de seroloji sonuçları var dünkü tahlilde...onları da götüreyim mi yarın kadın doğuma.kan ve israr istiyor ya belki istediği tahliller orda da vardır ki zaten dünkü tahlil çok detaylı oldu tekrar istemez kan idrar belki diye düşündüm..Sizce?

hayırlısı olsun şimdiden allah kucağına almayıda nasip etsin

kızlar ben dün aynı hastahanenin alerji bölümüne gitmiştim 5 tüp kan,idrar,gaita aldılar.sonuçlar tam 3 sayfa...Biyokimya,hormon,hemogram(tam kan) , idrar, gaita (dışkı) bi de seroloji sonuçları var dünkü tahlilde...onları da götüreyim mi yarın kadın doğuma.kan ve israr istiyor ya belki istediği tahliller orda da vardır ki zaten dünkü tahlil çok detaylı oldu tekrar istemez kan idrar belki diye düşündüm..Sizce?

aa evet canım onu soracaktım unuttum ne dedi dün doktor. dediğin gibi onları da götür boşuna aynı tahlilden yapmamış olursun belki

git bak bakalım canım oğlun ne kadar büyümüş:emir_bebek:[/QUOTE]

amin canım isteyen herkese versin Rabbim iyi şeyler söylecek gelmek istiyordur şimdi kesin :nazar:

saolun kıslar son könrolde 15 gün önden gidiyo demişti çok şükür ikimizde iyiyiz 8.5 aylık olduk oğlum usluydu çok rahat bi hamilelik geçirmemi sağladı inş herkesin öyle geçer

hayırlısı olsun şimdiden allah kucağına almayıda nasip etsin

aa evet canım onu soracaktım unuttum ne dedi dün doktor. dediğin gibi onları da götür boşuna aynı tahlilden yapmamış olursun belki

henüz bir şey demedi cnm 2 hafta oradayım sanırım çok ayrıntılı tahlil verdi yarın deri testi yapılacak nelere alerjim olduğunu bulmak için 7sinde de özel bi test varmış onun sonucu çıkacak..ama tahlil sonuçlarımda 2 değer yüksek görünüy bakalım.biri kolestrol ama kolestrolun alt ldl gibi kolları normal sadece kolestrol yazan var o yüksek..3 kolu var altında hdl,ldl gibi onlar normal bir de karaviğerin iki sonucu var biri yüksek...sebeplerinden en önemlisi haplar mış.karaciğerden emiliyo ya o yükseltebiliyormuş o değeri.diğer ihtimal de yağlanma.ama bı ara 3 ilaç içtim onların etkisi olabilir diye düşünüyorum çünkü 3 sayfa sonuç var saydıklarım sadece bu 2si yüksek..

git bak bakalım canım oğlun ne kadar büyümüş:emir_bebek:

saolun kıslar son könrolde 15 gün önden gidiyo demişti çok şükür ikimizde iyiyiz 8.5 aylık olduk oğlum usluydu çok rahat bi hamilelik geçirmemi sağladı inş herkesin öyle geçer[/QUOTE]

amiiinn inş cnmmm

kızlar dün gaza gelip kitaba başlamıştım ya bugün bitirdim:KK9: şimdi siparişini vereceğim inşallah düzgün bir şey gelir

anladım cnm hayırlısı olsun ben de yıldönümü için senin pastadan alacağım :KK70:

al canım ama tavsiyede bulunayım, 2 kişi bitiremiyor onu:KK1: 8-10 kişilik o yüzden birazını atmak zorunda kaldık artık kurudu dolapta:) her gün yiyince de sıkılıyor insan:KK9: alırsan küçük al zaten kaç kişilik olduğu da yazıyor

X