Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yerim ama tutmak gerek aldın mı kalıyor ne yapayım eşim yer yer almaz ama ben yerim hop alırım

haklısın cnm çok iyi anlıyorum seni haptan önceki günlerimi özlüyorum her şeyi de yerdim almazdım...hapı içtim 2-3 ayda alacağımı aldım şimdi ne üstüne ekleniyor ne düşüyor...

bi de öye bir şey ki herkes kızıyordu çok zayıfsın diye eşim bile ortaokuldn beri neredeyse aynı kilodaydım kendim de çok rahatsız oluyordum alayım diye uğraştım çok da iyi oldu sadece 3 kilo fazla almışım ama yediklerim fln değişmedi aksine azaldı.tek sorunum göbek aslında onun dışında memnunum ama...

dediğin gibi olabilir nisan ayı bahar ayının baslangıcı neden gençler ilgi cekmiyor

ellerine sglık luckycim vala ben daha karar vermedim ne yapcagıma

o gençler genelde öğretmenim öğretmenim diye peşinden koşmaz da açığını yakalamaya çalışır, seninle tartışmaya girer ondan ilgi çekici değil dedim:)

günaydın herkese

günaydın dicem ama ama öğlen olmuş .
hava güzel kendimi dışarılara atmak istiyommmm:)

Son düzenleme:
günaydın dicem ama ama öğlen olmuş .
hava güzel kendimi dışarılara atmak istiyommmm:)

ohh çık gez canım..yeni mi kalktın??ben de 10 gibi kalktım kahvaltı yaptım mutfağı topladım yatağı topladım tv bakarken ütü yaptım.bu saatte işlerimin bitmesinin şaşkınlığı içindeyim

merhaba kızlar nasılsınız ?? evet bugün hava güzel bende sporumu yapayım geleyim gününüz güzel geçsin

evimi topladım ütümü yaptım yemeğimi yapıyorum sonra duşa girip eşimin çıkışına yakın markete gideceğimm.o alacak marketten

merhaba kıslar naslsınız ben iyiyim geldim herzamanki gibi aynı seyler yarenkacım anladım demek istediğini hepimiz öle değilmiydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…