Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

annem de fırında yapıyordu ama patates koymuyordu sadece soğan yağ ve maydanoz. canım önce temizliyorum sonra yıkıyorum, suyu süzüldükten sonra mısır ununa bulayıp tavaya diziyorum çok az da yağ koyuyorum. bir tarafı piştikten sonra tavayı ters çevirip kapağın üstüne alıyorum balıkları ve tavaya tekrar koyuyorum bu sefer diğer tarafı pişmiş oluyor 1 tava en fazla 10 dk sürüyor

ohh süper aslında cnm ellerine sağlık valla afiyet olsun cnm size..ben de toz alayım artıkk bi

canım hamsinin havası mevsimi geçti güzel olmaz artık

mrhba kıslar nasılsınız neler var ne yok ben geldim yemek yerim ders yaparım aksam yemegi derken gün biter hamsi demeyin ya cok özledim

iyi gidiyor canım ya kafam agrıdı her yerimden almanca cıkıyor bıktım senn nasıl gidiyor dersane sınavlar

nisan sendromu yaşıyorsundur canım:) benim de aynen devam ediyor işte bu aralar etütler yoğunlaştı yarın 4-9 arası, cuma 4-6 arası yine dersane var, tabi cumartesi pazar da var

nisan sendromu yaşıyorsundur canım:) benim de aynen devam ediyor işte bu aralar etütler yoğunlaştı yarın 4-9 arası, cuma 4-6 arası yine dersane var, tabi cumartesi pazar da var

nisan sendromu onu hiç duymadım :) sınavı kazan ve rahatla canım kolay gelsin sana biraz sıkcaksın dişini ondan sonra güzel günler hatta yıllar seni bekliyor ögretmenim ögretmenm diyen bi sürü ögrencin olcak

nedense o gençler hiç ilgi çekici gelmiyor ben de yeni duydum canım, dersanedeki hocalar diyor nisanda ya çalışmalardan koparsınız ya da sıkı sıkıya çalışırsınız, heralde bahar geliyor ya sendrom ondandır:)

canım hamsinin havası mevsimi geçti güzel olmaz artık

hmm bilmiyordumm tamam cnm

mrhba kıslar nasılsınız neler var ne yok ben geldim yemek yerim ders yaparım aksam yemegi derken gün biter hamsi demeyin ya cok özledim

mrb cnm ben iyiyim valla tozlarımı aldım yemeğimi yaptım oturuyorum ama yemeğe sinir oldum kabak çok yenmiyo bizde hadi az yapayım dedim hele öbür güne kalrsa hiç yenmiyo..3 kabaktan yaptım topu topu bir tabak ancak çıktı.. lazanya yapasım gldi kaşar peynir yokmuş evde..neyse artık bulgur yapem bari...

kızlaaar ya cnm pizza istiyo indirim varmış da aceba yanına ek yapmayıp pizza siperişi versem nasıl olur..

kızlaaar ya cnm pizza istiyo indirim varmış da aceba yanına ek yapmayıp pizza siperişi versem nasıl olur..

dediğin gibi olabilir nisan ayı bahar ayının baslangıcı neden gençler ilgi cekmiyor

ellerine sglık luckycim vala ben daha karar vermedim ne yapcagıma

dediğin gibi olabilir nisan ayı bahar ayının baslangıcı neden gençler ilgi cekmiyor

ellerine sglık luckycim vala ben daha karar vermedim ne yapcagıma

sağol canımmm ama yemek azıcık bir şey oldu dominosta indirim var pizza sipariş edesim var yanına

canım farklı bir şeyler istiyo ama ne yapsam ki şöyle pratik... poaça tatlı tarzı bişi olabilir ama ne yapabilirim ki

benm de aklıma lazanya düşürdün bende yapıcam eşin cok yiyosa yap canm bi sürü tarifin var

yer canım şim çok sever hamurişi hiç birini canım çekmedi çekenlerin de malzemesi yok bakıp duruyorum lazanya ben de istedim ama kaşar yok.canım yaparken üst üste kaç tane diziyorsun yarım paket mi yapıyorsun

yok kız ne yarım paketi 4 tane kullanıyorum okadar bizde yenmiyor :) bence bi kosu alısverişe git al herseyi

yok kız ne yarım paketi 4 tane kullanıyorum okadar bizde yenmiyor :) bence bi kosu alısverişe git al herseyi

hmm anladım cnm tarifte yarım paket yazıyor ya ben de üst üste dört tane koyup iki tane yaptım bu şekilde yani 8 tane kullandım da o yüzden sordum cnmm eşim bayıldı benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…