Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

damlahakancım taşınmak zordur eminim Allah yardımcın olsun inş bir an önce dön aramıza :KK70:

şebnemmm cok geçmiş olsun cnm..

bademinurr seni görüyorum sanki canım naptınız kan testinii???

yarenka ,gülpembe nasılsınız güzellerr..

günaydın herkeseee

damlahakancım taşınmak zordur eminim Allah yardımcın olsun inş bir an önce dön aramıza :KK70:

şebnemmm cok geçmiş olsun cnm..

bademinurr seni görüyorum sanki canım naptınız kan testinii???

yarenka ,gülpembe nasılsınız güzellerr..

günaydın herkeseee

iyiyim tatlım işte yaşamaya devam ediyoruz:) sen nasılsın nasıl gidiyor

aynı ben de yarenkacım..arkadaşın bebeğine annannesi bakıyor bahsetmişimdir o çağırdı da dün onu evmeye gittim annemin ark aynı zamanda annesi..

merhaba kızlar lukycim canım çok saol dr gittik bi 10 gün sonra gel dedi. kesin bişey konuşmadı.
sabah eşimle kavga ettim kızlar sinirlerim çok bozuk

merhaba kızlar lukycim canım çok saol dr gittik bi 10 gün sonra gel dedi. kesin bişey konuşmadı.
sabah eşimle kavga ettim kızlar sinirlerim çok bozuk

Allah Allah kan testinden hemen anlaşılmıyor muymuş...kıyamam canım özel eğilse hayırdır neden kavga ettiniz..sakin ol cnmm

Allah Allah kan testinden hemen anlaşılmıyor muymuş...kıyamam canım özel eğilse hayırdır neden kavga ettiniz..sakin ol cnmm
özel değil canım.
benim eşim abbasıyla iş yapıyo .dükkan da sanayi tip malzeme falan satıyorlar ama eşimin ayrı bi dükkanı daha var şube gibi. ama tabi patron babası gibi bişey.
baabsına sormadan gitmiş başka bi yerde mal almış mallar elinde patlamış tabi. bana sabah gelmiş babamın haberi olmadan düğün altınalrını ver borcu kapatalım diyor. bikere babası bunu duyarsa kükrerr.o kadar doluyum ki şu anda. gözüm altın da falan değil de hayır yemedin içmedin o altınlara mı güvendin.
kan testi yapmadı hayatım aslında hamilelik var da ne bilim sanki dr sağlma almak istiyor

özel değil canım.
benim eşim abbasıyla iş yapıyo .dükkan da sanayi tip malzeme falan satıyorlar ama eşimin ayrı bi dükkanı daha var şube gibi. ama tabi patron babası gibi bişey.
baabsına sormadan gitmiş başka bi yerde mal almış mallar elinde patlamış tabi. bana sabah gelmiş babamın haberi olmadan düğün altınalrını ver borcu kapatalım diyor. bikere babası bunu duyarsa kükrerr.o kadar doluyum ki şu anda. gözüm altın da falan değil de hayır yemedin içmedin o altınlara mı güvendin.
kan testi yapmadı hayatım aslında hamilelik var da ne bilim sanki dr sağlma almak istiyor

ahh ahh bu erkekler..sonuçta duyulmayacak mı bi şekilde altınların gittiği..yapmış bi hata başka bi hatayla düzeltmese keşke bunu...sakin ol cnm eminim anlayacaktır seni..

anladım cnm hayırlısı olsun inş..

saol luckycim bide hormonal mi ne sinirlerim çok bozuk.
insan hediye aldığı kadar yüzüklere kadar satcam demezya. hayır geri ödücem diyo ama aynı şeymi maneviyatı var bikere

saol luckycim bide hormonal mi ne sinirlerim çok bozuk.
insan hediye aldığı kadar yüzüklere kadar satcam demezya. hayır geri ödücem diyo ama aynı şeymi maneviyatı var bikere

aldı mı cnm hepsini..anlıyorum seni tabi ki sorun altın değil ama üzülüyo insan..sakin ol canım düşünmemeye çalış eve gelince konuşursun kendisi ile..

özel değil canım.

canım öncelikle sakin ol. yani moralini bozmak istemem ama bozulan altınlar tekrar alınmaz fakat gençsiniz yine çalışır para falan biriktirirsiniz. bence eşinin bu sıkışık zamanında bozmanız daha mantıklı olur. ayrıca babasının yaptığı da bence ayıp, yani oğlu bir hata yapmışsa telafisi de olur sonuçta ticarette kazanmak da kaybetmek de var

bademinurcum çıkmışsın sanırım cnm yarenkanın dediği gibi önce sakin ol kafanı dağıt...

kızlar akşama kabak yapıyorum yanına ne yapabilirim pilav dışında..makarnadan da bıktık aslında ama çorba kabak da az olacak sanki

bademinurcum çıkmışsın sanırım cnm yarenkanın dediği gibi önce sakin ol kafanı dağıt...

kızlar akşama kabak yapıyorum yanına ne yapabilirim pilav dışında..makarnadan da bıktık aslında ama çorba kabak da az olacak sanki

canım makarnayı fırında ya da salata şeklinde yapabilirsin mayonezli falan, hem değişik olur

bulgur da olur canım. benim akşama bulgur pilavım var yanına da balık yapacağım, pek alakası yok ama olsun:)

ohh ellerine sağlık canım ben de balığı evde yapmak istiyorum dışarda bir dünya para veriliyo valla.eşimin ark var balıkçı..çok güzel temizlediklerini söylüyor eşim ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.mesela fırında hamsi düşünüyorum çok severim ama becerir miyim bilmem...

Son düzenleme:
ohh ellerine sağlık canım ben de balığı evde yapmak istiyorum dışarda bir dünya para veriliyo valla.eşimin ark var balıkçı..çok güzel temizlediklerini söylüyor eşim ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.mesela fırında hamsi düşünüyorum çok severim ama becerir miyim bilmem...

canım ben hiç fırında yapmıyorum öyle ıslak geliyor bana:KK9: balık tavasında yapıyorum 1 damla bile yağ sıçramıyor hem de çok az yağ gidiyor, azıcık kokusu oluyor o kadar da olur:)

canım ben hiç fırında yapmıyorum öyle ıslak geliyor bana:KK9: balık tavasında yapıyorum 1 damla bile yağ sıçramıyor hem de çok az yağ gidiyor, azıcık kokusu oluyor o kadar da olur:)

anladım cnm...annem yapıyordu patates soğan fln koyup hamsiyi fırına veriyordu çok nefis favorim :KK70: en iyisi dışarda yemeye devam :KK70: balığı direkt tavaya mı atıyorsun yıkayıp yoksa nasıl yapıyorsun cnm..ben ayıklamayı bile beceremem gerçi

X