Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bakılışını öğrenemedim ki cnm tuttuğu söyleniyor ama nasıl bakılıyo nerde daha doğru bulamadım

özel msj atıcam sana canım birazdan kac yasındasın ona bakıcaksın önce ve kız mı erkekmi istiyorsun ve yukarda aylar var ona göre o ayda hamile kalcaksın ve bir arkadasım sey demişti kız istiyorsan önnde de arkasında da kız gelmesi gerek ben anneme baktım tek bir kardeşim tutmadı diğer hepsi tuttu bende dahil

merhaba kızlar, 3 saat ders çalıştım yemek yedik eşimi gönderdim buraya geldim:) çin takvimini ben de çok merak ediyorum tutar mı diye ama pek güvenmiyorum

merhaba kızlar çin takvimi bende tuttu vallaha erkek yazıyordu erkek oldu ona göre yapmadık ama bence tutuyor:)2gündür de giremedim haftasonu sınavlarım vardı önümüzdeki haftada taşınıcaz eşya toplamaya başladım bugün

biz de mi denesek şu takvimi sınavların nasıl geçti canım

merhaba kızlar, 3 saat ders çalıştım yemek yedik eşimi gönderdim buraya geldim:) çin takvimini ben de çok merak ediyorum tutar mı diye ama pek güvenmiyorum

afiyet olsun canım neler yaptın bugun birde o anda tutcakmı oda var ama bazılarınki tutuyor diyolar sınavların nasıldı damlacım kolay gelsin şimdiden fazla yorma kendini

afiyet olsun canım neler yaptın bugun birde o anda tutcakmı oda var ama bazılarınki tutuyor diyolar sınavların nasıldı damlacım kolay gelsin şimdiden fazla yorma kendini

tabi canım hemen tutmaz ki ama en uygunu 26. yaşın sonu ile 27 nin başı çünkü 4 ay peşpeşe kız oluyormuş

biz de mi denesek şu takvimi sınavların nasıl geçti canım

güzel geçti sayılır canım inşallah geçerim sınııf:)

sağol canım güzel geçti sayılır ama artık finallere bakar geçip geçmeyeceğim:)deneyin tabi bebek güzeldirrr:)))

ben geldimm kızlar damlacım inş geçersin cnm ben de kız istiyorum ama önümüzdeki 2 ene zor görünüyo takvime göre ( Ama 2 sene de fazla ben bekleyemem ki...

Son düzenleme:
merhaba kızlar tam da konunun üstüne gelmişim.
geçen hafta adet görmem gerekiyordu görmedim test yaptımpozitifçıktı:)))))
Allah isteyen herkese nasip etsin.
yaa bu çin yakvimi tutmasın lütfen erkek çıkıyor.
ben kız istiyorummm.
daha annemlere haer vermedim doktora gittikten sonra söleim ama nasıl sölicemi bilmiyorum

canımmm çok sevindim hayırlı olsunnn...haziran gelinlerimiz yavaş yavaş anne oluyor hıı ne güzell Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin...darısı bize inşallahh

Son düzenleme:

canımmm çok sevindim hayırlı olsunnn....darısı bize inşallahh

badecim cok sevindim evet erkek olma ihtimali fazla cin takvimine göre doktora git ondan snra söylersin bence tebrikler tekrar

bak lucky sen otur herkes calısıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…