Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

anladım canım yani bayağı mücadele veriyorsun:)
eee ne yemek yaptın bu akşam, ben ıspanak ve makarna yaptım

ben buraya gelmeden önce benm için ne lazmsa aldım :KK9: hatta esim ıragamı gidiyoruzda bukadar alıyorsun demişti sonra senn gibi bende soguk agda almaya basladım rahatladım yoksa heryerim yapıs yapıs oluyordu gerçi soguk agdada temizleme mendilleri cok az

vala ben gül böreği yaptım :KK33: bide kısır bukadar afiyet olsun canm

ben buraya gelmeden önce benm için ne lazmsa aldım :KK9: hatta esim ıragamı gidiyoruzda bukadar alıyorsun demişti sonra senn gibi bende soguk agda almaya basladım rahatladım yoksa heryerim yapıs yapıs oluyordu gerçi soguk agdada temizleme mendilleri cok az

vala ben gül böreği yaptım :KK33: bide kısır bukadar afiyet olsun canm

size de afiyet olsun canım valla benim de bu aralar canım kısır çekiyor ama yapmaya üşeniyorum:)

iyi oturmalar canım neler yaptın misafilerine

cnm biraz önce gitti misafirler bakayım dedim bi :) kek yaptım birde mozaik pasta eşimde kuru pasta aldı mısır patlattım sonra çerezin yanına :)) ağırladım işte

bende kısırı çok seviyorum gül böreğinide çok sık yapıyorum ikiside hemencecik oluyor :)) bana çok kolay geliyor

merhaba kıslar bende haziranda evlendimmm :)bşy sorcam bebek düşünmeye başlayan varmı acaba:)

vala evi temizlemem gerek güya ders calıscaktım bu tatilde ama calısmadım bakalım nasıl bigün olcak :KK37: sen ne yapcaksın canım

ben de dün evde değildim bugün kalan salonu ve tozları halledeceğim cnm..ders mi o da ne :p benim 1 ayı geçti sanırım..

ben de dün evde değildim bugün kalan salonu ve tozları halledeceğim cnm..ders mi o da ne :p benim 1 ayı geçti sanırım..

kolay gelsin canım sana :KK9: vala mayısda sınavım var umarım kazanırım verdiğim paraya üzülürüm kazanamazsam ve eşimin dilinden kurtulamam

kolay gelsin canım sana :KK9: vala mayısda sınavım var umarım kazanırım verdiğim paraya üzülürüm kazanamazsam ve eşimin dilinden kurtulamam

inşallah cnm inşallah kazanırsın güveniyorum ben sana :KK66: ahh bi yerimden kalkabilem hava kapalı ya cnm istemiyo hiçbi şey

inşallah cnm inşallah kazanırsın güveniyorum ben sana :KK66: ahh bi yerimden kalkabilem hava kapalı ya cnm istemiyo hiçbi şey

inş canım bende cok nette takılıyorum eşim kızıyor ders calıssan daha iyi olursun diyo uyuz oluyorum :KK47: evet hava kapalı bende hiç bişey istemiyorum gel kıs kahve içelim :KK52:

X