Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

aynen bende öleyim canım bende dün yaptım kıymalı karnıbahar afiyet olsun size

iyi akşamlar kızlar, hala annemlerdeyiz yarın gideceğiz hazır yemeğe konmak kadar güzel bir şey yok
damlacım lazerin adresini özelden yazıyorum

iyi akşamlar kızlar, hala annemlerdeyiz yarın gideceğiz hazır yemeğe konmak kadar güzel bir şey yok
damlacım lazerin adresini özelden yazıyorum

vala süper oluyor hazır yemek afiyet olsun canım birşey merak ediyorum bu kopya olayını sözelde yapabilmişler mi sayısal biraz kolay olmusturda sözeli nasıl yaptılar peki

damlaya belki lazer yapmazlar yada sadece bacaklara yaparlar

evet canım 40 mat sorusunun 38'i öyle çözülüyormuş ama sözelden de vardır bir numaraları da belki ortaya çıkmamıştır. damlaya belki hiç yapmayabilirler ama zaten doğumdan sonra gitmeyi düşünüyordu yanlış hatırlamıyorsam

anladım canım sözelii cok düşündüm :26: lazer kadar rahat birşey yok ya

biz de bugün arkadaşlarla düşündük ama onlar kadar zeki olmadığımız için bulamadık. lazer rahat ama hem acıtır hem de utanırım ben

bulursanız banada diyin :) ben yaptırdım acımıyor zaten 10 dakka bile sürmüyo 2 ay rahatsın ben sadece genitale yaptırdım ama 4 yada 3 kere gittim bitmedi tabi

afiyet olsun luckycim bizde kahvaltı gibi yaptık hergün hergün yemek olmuyor

naber gülpembecim buralardamısın hala ??

afiyet olsun luckycim bizde kahvaltı gibi yaptık hergün hergün yemek olmuyor

naber gülpembecim buralardamısın hala ??

eşimin arkadası bizi yemege davet etti tam cıktık adresi isticez adam gelmeyin dedi dünya basıma yıkıldı yemek yapıcam hergün ne yapcam düşünmek yoruyor ben buralardayım canım

eşimin arkadası bizi yemege davet etti tam cıktık adresi isticez adam gelmeyin dedi dünya basıma yıkıldı yemek yapıcam hergün ne yapcam düşünmek yoruyor ben buralardayım canım

aa neden öyle yaptılar ki cnm en sevmediğim şey . olsun cnm sizde kahvaltı gibi yapın daha iyi oluyor valla

aa neden öyle yaptılar ki cnm en sevmediğim şey . olsun cnm sizde kahvaltı gibi yapın daha iyi oluyor valla

elin srilankalısı ne anlar misafir pervarlıkdan ilkin gelin gelin dedi sonra gelmyin baskalarıda var falan aman neyse kahvaltı gerçekten güzellll

elin srilankalısı ne anlar misafir pervarlıkdan ilkin gelin gelin dedi sonra gelmyin baskalarıda var falan aman neyse kahvaltı gerçekten güzellll

evet cnm onlar için gayet normal ama biz önem veriyoruz öyle şeylere

valla menemen yaptım yanına çay peynir zeytin daha ne olsun :) afiyet olsun

evet cnm onlar için gayet normal ama biz önem veriyoruz öyle şeylere

valla menemen yaptım yanına çay peynir zeytin daha ne olsun :) afiyet olsun

gerçekten öle canım misafire bizde önem cok

sizede afiyet olsun :)

film izledikde giremedim kusuruma bakma canım

gerçekten öle canım misafire bizde önem cok

sizede afiyet olsun :)

film izledikde giremedim kusuruma bakma canım

merhaba cnm olsun bende çıktım geç oldu diye . bu akşam misafirim var kızlar yokum görüşürüz öpüyorum sizi

bulursanız banada diyin :) ben yaptırdım acımıyor zaten 10 dakka bile sürmüyo 2 ay rahatsın ben sadece genitale yaptırdım ama 4 yada 3 kere gittim bitmedi tabi

tamam canım söylerim:) ben de soğuk ağda bandıyla alıyorum 1 ay rahat oluyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…