Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım bende ilk doğumgününü evde başbaşa geçirmek istemiştim pastayı sipariş ettim kendimde meze poğaça börek falan hazırladım elbise giydim mini fileli çorap:)))güzel olluyor bide hediye almıştım okadar:)

süper diyorummmm tabi birde elbise önemli luckycim anlarsın ya

kızlarrr şu naneli poğaça galiba onun tarifiniii bana acill verirmisinizz canımıı çektirdinizz kaç günüdür

kızlarrr şu naneli poğaça galiba onun tarifiniii bana acill verirmisinizz canımıı çektirdinizz kaç günüdür

2 yumurta

1 er kahve fincanı yoğurt, tereyağı ve sıvıyağı

1 çay bardağı rendelenmiş beyaz peynir

1 çay kaşığı tuz

1 tatlı kaşığı nane

1 paket kabartma tozu

3 su bardağı un

Yapılışı

Yumurtanın birinin sarısını üzeri için ayırın. Kalan yumurtaları bir kapta çırptıktan sonra diğer malzemeleri teker teker ilave edin. Çeviz büyüklüğünde parçalar alıp yağlanmış fırın tepsinize dizin. 180 derece fırında üzeri kızarana kadar pişirin. Hafif , güzel kokulu tuzlu bir ikram için ideal

evet kıs senn yanında konusmamak gerek luckycik yaptı göndersin sana

ben de fırın tavuk pilav ve çorba yemek diye düşünüyorum pastayı dışardan alırım.hediyesi belli olduğu için evde süprizler olsun diye düşnüyorum postit lerle küçük notlar yapıştıracağım çiçek alırım..pastanın yanına da poğaça fln alayım bari sofraya da biraz mum fln.2 gün kalmış yeni farkettim...
tabi elbise ve gecelik de seçmek lazım hehehe bulursam güzel de bi gecelik alayımm

Son düzenleme:

güzel düşünmüssün canım güzel süprizler olur bence

teşekkür ederim canım tarif için ama yapamıycammm(yumurta kalmamış eşimde yok zatenhiç dışarı çıkmak istemiyor canım
damlacımm yakın olsak alır gelirdim valla
ayy canım çok sağol söylemen yeterli

ne demek canım yaa keşke imkan olsa.. bakalım bu dediklerimin ne kadarını yapabileceğim...kızlar yakınlarda pastahane yok dolmuşla gitmem gerek büyük migros var ordan ya da tansaştan mı alsam??

elbise konusunda giyemeye de bilirim çünkü malum kişisel temizlik :S :S

Son düzenleme:
yarenkacımmm naneli poğaçamm fırındaaa enfes görünüyo şimdiden çok sağol cnmmm

afiyet olsun tatlım. kız anneme geçmiş olsun dedin ya kadın kaza geçirmiş
dün komşuya giderken motorbisikletli biri karşıdan geliyormuş adam bisikletten düşmüş bisiklet de hızını alamamış anneme çarpmış sağ tarafı bayağı morarmış, babama da söylememiş bugün bana göndermez diye bana da hiç söylememişti bugün gelince söyledi

malum temizlik kolay gelsin kıs pastayı kendin yap
cok geçmiş olsun bişeyi varmı annenin

ayyy çok geçmiş olsun canım yaa(( aynısı annemin da başına gelmişti ( Bununla çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun canımm...demez olaydım çok üzüldüm valla((

malum temizlik kolay gelsin kıs pastayı kendin yap
cok geçmiş olsun bişeyi varmı annenin

ayyy çok geçmiş olsun canım yaa(( aynısı annemin da başına gelmişti ( Bununla çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun canımm...demez olaydım çok üzüldüm valla((

sağolun kızlar valla ucuz atlatmış kafasını falan çarpsaydı allah korusun kötü olurdu. kız lucky senin ne suçun var saçmalama morlukları bayağı var kolu falan ağırıyor ama iyi çok şükür

ahh ahh sorma gecelik ve elbise yalan oldu pastayı da rezil etmekten korkuyorum yapamazsam diye

yapsana kıs temizlği ne olcak ki yada kuaför 10 dakka bence etmezsin ben bile ettim bu beceriksiz halimle hiç öle düşünme

cok geçmiş olsn canım ya Allah korumus

yapsana kıs temizlği ne olcak ki yada kuaför 10 dakka bence etmezsin ben bile ettim bu beceriksiz halimle hiç öle düşünme

cok geçmiş olsn canım ya Allah korumus

canım yarım yamalak çıkmış böyle yapınca 1 hafta sonra aynı oluyo 3 hafta oldu normalde bir ayda gidiyorum yarısı alınır yarısı kalır fln benimkiler biraz sorunlu pastanın tarifini hatırlarsan atar mısın cnm

doğru diyorsun yarenkacım daha beterinden korusun allahımm bununla geçmiş olsun

bence al sen tatlım riske atma gerçi eşin beğenmese bile kötü demez herhalde emek verdiğin için dünde yazmıştım bende ilk defa poğaça yaptım eşimin doğumgününde dedi atsam sana bunu kafan kırılır çok sertti ama yedi canım kocam
geçmiş olsun canım

pasta işini cuma hallederim yemeğe de ayarlarım birşeyler.postit ve çiçek fikrini beğendim çok da abartamayacağım zaten tüm param telefona gidiyo

yarenkacım sana sorayım sen istanbuldasın kaç yıldır bildiğin güvenilir lazer epilasyon yapan bir yer varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…