Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım yarım yamalak çıkmış böyle yapınca 1 hafta sonra aynı oluyo 3 hafta oldu normalde bir ayda gidiyorum yarısı alınır yarısı kalır fln benimkiler biraz sorunlu :KK43: pastanın tarifini hatırlarsan atar mısın cnm

doğru diyorsun yarenkacım daha beterinden korusun allahımm bununla geçmiş olsun

bence al sen tatlım riske atma gerçi eşin beğenmese bile kötü demez herhalde emek verdiğin için dünde yazmıştım bende ilk defa poğaça yaptım eşimin doğumgününde dedi atsam sana bunu kafan kırılır çok sertti ama yedi canım kocam:KK56:

geçmiş olsun canım

anladım canım ah o tüyler herseyi mahvediyor :KK52: bence denesin ne olcakkki yaparsın kıs pastayı ben netten buldum benm için basit olanı

anladım canım ah o tüyler herseyi mahvediyor :KK52: bence denesin ne olcakkki yaparsın kıs pastayı ben netten buldum benm için basit olanı

sorma valla cnm:KK70: pasta işini cumaya bıraktım bakalım artık o anki ruh halimle hazıra mı konarım uğraşır mıyım :KK70:

yarenkacım sana sorayım sen istanbuldasın kaç yıldır bildiğin güvenilir lazer epilasyon yapan bir yer varmı

canım ben hiç gitmedim ama arkadaşım fatihte bir yere gidiyordu memnundu ama sana uzak galiba gidemezsin eğer istersen adresini alırım
bu arada ben kıl tüy işini epilatörle yapıyorum diğer bölgeyi de soğuk ağda bandıyla alıyorum:)

canım ben hiç gitmedim ama arkadaşım fatihte bir yere gidiyordu memnundu ama sana uzak galiba gidemezsin eğer istersen adresini alırım
bu arada ben kıl tüy işini epilatörle yapıyorum diğer bölgeyi de soğuk ağda bandıyla alıyorum:)

ben doğumdan sonra gitmek istiyorum canım sen ver bana adreside eşim götürür olmazsa bende hep kuaföre gidiyorum ama genital bölgeyi hamile kaldığımdan beri aldıramıyorum kendim halletmeye çalışıyorum artık onlardan kurtulmak istiyorum ama canımı yakıyorlarr her seferinde:KK52::KK52:

ben doğumdan sonra gitmek istiyorum canım sen ver bana adreside eşim götürür olmazsa bende hep kuaföre gidiyorum ama genital bölgeyi hamile kaldığımdan beri aldıramıyorum kendim halletmeye çalışıyorum artık onlardan kurtulmak istiyorum ama canımı yakıyorlarr her seferinde:KK52::KK52:

tamam canım yarın arar öğrenirim. kız çok zorlanıyorsan emla krem var uyuşturuyor hiç hissetmiyorsun ben 2-3 defa kullandım sonra alıştım artık kullanmıyorum ama hamileyken kullanılır mı bilmem

Son düzenleme:
tamam canım yarın arar öğrenirim. kız çok zorlanıyorsan emla krem var uyuşturuyor hiç hissetmiyorsun ben 2-3 defa kullandım sonra alıştım artık kullanmıyorum ama hamileyken kullanılır mı bilmem

o kremi hiç kullanmadım ama kullanmak isterim şu dönemde acaba kullanabilirmiyim ki doktoruma da soramam utanırım eczacıya sorayım olmadı ...
Sağol canım yardımcı olduğun için:)

o kremi hiç kullanmadım ama kullanmak isterim şu dönemde acaba kullanabilirmiyim ki doktoruma da soramam utanırım eczacıya sorayım olmadı ...

kız doktora her yerini gösteriyorsun onu sormaya mı utanacaksın:KK9: forumda da onunla ilgili konu var okuyabilirsin

kıslar epilasyon için epidermi öneririm ama lazer basına para alıyorlar

emla kreminide öneririm kızlar

ben cıkıyorum eşim geldi

canım kuaföre neden gitmiyorsun bi zararı mı var??Ben de kuaföre gidiyorum da bilgim olsun diye soruyorum ilerisi için :KK66:

günaydın kıslar nasılsınız ben ütüye baslıcam simdi :KK37:

tünaydın kızlar :)

merhaba gülpembecim ben iyim sen nasılsın kaç gündür giremedim valla bu hafta ilk defa evdeyim:))
bu arada anneme geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler şimdi iyi

size yaptığım sarmaların resmini ekleyeyim sınavdan geçtim herkes çok beğendi :))

3633.jpg

tünaydın kızlar :)

merhaba gülpembecim ben iyim sen nasılsın kaç gündür giremedim valla bu hafta ilk defa evdeyim:))
bu arada anneme geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler şimdi iyi

size yaptığım sarmaların resmini ekleyeyim sınavdan geçtim herkes çok beğendi :))

3633.jpg

bende camları sildim şimdi ama yoruldum evi de süpürürüm sonra dinlenirim aksam yemeğini hazırlamam gerek ama ne yapcam bilemedim :KK53:

canım ellerine saglık süper gözüküyor olsa da yesem :KK52: ama fazla ekleme hamileler var :KK34:

merhaba kızlar nasılsınız, akşam annemle babam vardı bugün yolculadım onları, 2 kilo hamsi aldım temizledim kolum koptu valla:KK53: çamaşır makinesini açtım artık bugün ders çalışmam izdivaçı izliyorum:KK9:
kız şebnem valla çok güzel görünüyor ellerine sağlık darısı da başımıza:KK37:

merhaba kızlar nasılsınız, akşam annemle babam vardı bugün yolculadım onları, 2 kilo hamsi aldım temizledim kolum koptu valla:KK53: çamaşır makinesini açtım artık bugün ders çalışmam izdivaçı izliyorum:KK9:
kız şebnem valla çok güzel görünüyor ellerine sağlık darısı da başımıza:KK37:

annen nasıl oldu canım şimdi babana dediniz mi? okadar fazla değilmi size 2 kilo :KK53:bende camları sildim canım bugun :KK53:

annen nasıl oldu canım şimdi babana dediniz mi? okadar fazla değilmi size 2 kilo :KK53:bende camları sildim canım bugun :KK53:

aferin kız sana:) benimkilerde kirlenmiş ama silmeyeceğim daha 1 ay oldu sileli. annemin kolu biraz ağırıyor canım babama bu akşam söyleyecek:KK9: balık da yarım kilo az, 1 kilo çok geliyor, 750 gram almaya da utanıyorum:KK1: ben de 2 kilo aldım 3 poşet yaptım artık 1 ay almayız:)

aferin kız sana:) benimkilerde kirlenmiş ama silmeyeceğim daha 1 ay oldu sileli. annemin kolu biraz ağırıyor canım babama bu akşam söyleyecek:KK9: balık da yarım kilo az, 1 kilo çok geliyor, 750 gram almaya da utanıyorum:KK1: ben de 2 kilo aldım 3 poşet yaptım artık 1 ay almayız:)

ama yagmur yagıyor :KK37: kız ne olcak vala ben 1 tane biber alıyorum bazen ama iyi yapmıssın afiyet olsun canım :KK56:

ama yagmur yagıyor :KK37: kız ne olcak vala ben 1 tane biber alıyorum bazen ama iyi yapmıssın afiyet olsun canım :KK56:

ben de geçen sildiğimde yağmur yağıyordu:KK1: canım markette alınca ben de alıyorum mesela 2 patlıcan alıyorum ama balıkçıda olduğu için ne bileyim utanıyorum, hem böyle daha iyi elimi bir defa bulaştırmış oluyorum:)

Son düzenleme:
X