Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kıslar öğleden önce yokum ama öğleden sonra burdayım kursum bugun son yarenkacım tek yufkdan mı oluyor peki netten baktım ama anlamadım

inşallah kardeşinin olur canım, benim kardeşim de girmişti yaklaşık 130 neti varmış
buralar niye böyle sessizleşti yahu:84:
Hayırlısı olsun cnm gönüllerine göre olsun inş her şey hayırlısı ile..

kıslar sınavlar nasıl geçti? neler yapıyorsunuz görüşmeyeli luckycim eşinin işi bittimi
yok cnm ya 2 gece erken geldi o kadar...daha da ne zaman biter bilmiyoruz..

günaydın kızlar:80:

günaydın kıslar öğleden önce yokum ama öğleden sonra burdayım kursum bugun son yarenkacım tek yufkdan mı oluyor peki netten baktım ama anlamadım

günaydın kızlaar..dün aniden çıkmak zorunda kaldım kayınvalidem aradı gel sıkılırsan diye hiç gitmiyordum artık çağırmaz olmuştu onun yanına gittim gece eşimle döndük.benim günler doğaçlama bu aralar ne olacağı belli olmuyo

canım 1 yufkayı kare kare kesiyorsun içini koyup kapatıyorsun, 3-4 yufka yeter galiba

günaydın canım, doğaçlama olması monoton olmasından daha iyidir bence:)

Son düzenleme:
canım 1 yufkayı kare kare kesiyorsun içini koyup kapatıyorsun, 3-4 yufka yeter galiba

günaydın canım, doğaçlama olması monoton olmasından daha iyidir bence:)

sorma canım ben yadırgadım aslında sadece...ben normalde öyle aşırı sosyal biri değilimdir çok bi arkadaş çevrem de kalmadı bu şehirde arkadaşlarım hep başka şehirlerde..kendimi bildim bileli de üni hariç öyle çok gezme huyum falan da yoktur o yüzden bu çalışmadığım halde yoğun geçen günlerimi yadırgadım biraz açıkçası ama keyifli sıkılmaya vaktim olmuyo

haklısın canım beklentilerinle yaşadıkların farklı olunca tuhaf gelebilir ama önemli olan güzel olması, sıkılmadığına göre sorun yok:) benim de bugün dersanem var ama annem de geliyor galiba gitmem. ya 4-6 arası ya da 7-9 arası girebiliyorum. gündüz girsem annem tek kalacak, akşam girsem bu sefer yemekte falan olmayacağım en iyisi gitmemek değil mi

hmm yani kaçırmasan iyi dersleri ama söylediğin de çok çok mantıklı sen en iyisini bilirsin zaten canım.Yarım okumuşum cnm sanırım geçmişi.gülpembe geçmiş olsun demiş bulamadım hayırdır neyi var cnm annenin..

bence de söylediklerim gayet mantıklı:) benim annem değil canım şebnemim annesi dişçiye gidip geliyor da onun için dedi, önemli bir şeyi yok yani

ben geldim kıslar nasılsınız afiyet olsun luckycim ben yapamadım ama kurstakiler az da olsa yedi

ben geldim kıslar nasılsınız afiyet olsun luckycim ben yapamadım ama kurstakiler az da olsa yedi

hoşgeldin canımm ohh ellerine sağlık..çok sağol cnm benim de pişti şimdi ama peynir de tuzluydu unuttum onu biraz tuzlu oldu benimki ( bi de peyniri az koymuşum sanki peynir tadı yok... nasılsın cnm neler yapıyorsun?ben bugün evimin tadını çıkarıyorum uzun zamandan sonra şükür..eşim de artık eskiye göre en az 1 saat erken geliyo.düzene gircek inşallah haftaya...yakında kendi şirketimize başlayacağım (inşaat&emlak şirketi) gibi görünüyor ama bakalım....

Son düzenleme:

afiyet olsun canım vala benm pek olmadı afiyet olsun canım olsun yavas yavas öğrencez okadar olcak vala evdeyim kursum bugun bitti işte haftaya carsambaya kadar evdeyim senin adına sevindim inş baslarsın

afiyet olsun canım vala benm pek olmadı afiyet olsun canım olsun yavas yavas öğrencez okadar olcak vala evdeyim kursum bugun bitti işte haftaya carsambaya kadar evdeyim senin adına sevindim inş baslarsın

tabi öyle öyle öğreneceğiz..sen de dinlen canım haftayaya kadar...bakalım artık cnm çok çok hevesli değilim öyle ofise bi kız alındı da biraz ukala sürekli bilgisayar başında ve ben el gibi kalıyorum patronluk da yapamam pek.ondan kararsızım..

nerde canım evi temizlerim vala iş geregi yapman gerek mecbursun o kapasite bende de yok

nerde canım evi temizlerim vala iş geregi yapman gerek mecbursun o kapasite bende de yok

ahh ahh sorma cnm kız ofise yerleşmiş bile...pc başından kalkmıyo bile ben otursam başımda dikiliyo zaten sadece 2 tane var..ben öyle kenarda oturuyorum 6 yaş da büyük benden...sinir olduğumla kalıyorum.beni ciddiye almıyo zaten gerek duymuyo buna.halbuki şirket eşimin üstüne

vala söyle bence canım seni pcye oturman için almadık diye

vala söyle bence canım seni pcye oturman için almadık diye

ahh ahh güya ev fln arıyo pcden herkes arar :S babam fln olunca bana laf düşmüyo cnm malesef.iş yapıyo diye kaldırma gibi bi durumum da olmuyo ben daha işi öğrenemedim çünkü.

bi de başka bi konuda yardımınıza ihtiyacım var cuma eşimin d. günü evde süpriz yapmak istiyorum başbaşa olacağız ama ne yapsam bilemiyorum..yemek ne yapsam; pastayı kendim mi yapsam alsam mı,yanına ne yapsam bi de evde süpriz neler yapabilirim düşünüyorum...

bosver canım bi an önce işi ögrenmeye bak sen
vala canım ben yemek falan yapmadım sadece pasta yaptım gece 12de odaya girdim kutladım bukadar cok romantikim dimi sen de böle yapabilirsin aksam da yemegi hazırlayabilirsin sevdiği yemekleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…