Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben geldim kıslar nasılsınız kız yarenka senin kurabiyeden yapıcam bugun bakalım yapabilcekmiyim neler yapıyorsunuz bi özet geçin bana

iyiyiz canım sen nasılsın iyileştin mi, valla özet geçecek bir şey yok çünkü sadece ben burdayım:) yap kız güzel olur niye olmasın, benimkini çok beğendiler:)

iyiyiz canım sen nasılsın iyileştin mi, valla özet geçecek bir şey yok çünkü sadece ben burdayım:) yap kız güzel olur niye olmasın, benimkini çok beğendiler:)

biraz daha iyi oldum hafta sonu fransaya gittik onun yorgunlugu vardı eşim bile gitmedi işe diğer kızlar yine kaçtılarmı bakalım nasıl olcak önce pilatesimi yapayım

biraz daha iyi oldum hafta sonu fransaya gittik onun yorgunlugu vardı eşim bile gitmedi işe diğer kızlar yine kaçtılarmı bakalım nasıl olcak önce pilatesimi yapayım

evet herkes kaçtı iyileşmene sevindim canım siz de o kadar gezmeyin bak hasta oluyorsunuz

çok az olmuştu o da normal zaten. hadi pişsin bakalım nasıl olmuş:)

cok soru sordum kusura bakma bakalım 200de yaptım 15 dakka pişirdim ama kızarmadı 220 gibi yaptım 10 dakka daha verdim sadece bunlar üst için bakalım nasıl olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…