Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yok canım yanlış anlamam tabikide:)gökhan kardeşinin ismi eşimin alper de güzel ben ege yada efeyi de düşünüyordum bilmiyorum ki ne olsa

sanırım en zor kararlardan birisi isim koymak :))

ege ve efe arasında bence efe daha güzel cnm belkide bebekciği kucağına alınca ona hangi isim yakışacağına daha rahat kolay verirsi belli eder kendini

sanırım en zor kararlardan birisi isim koymak :))

ege ve efe arasında bence efe daha güzel cnm belkide bebekciği kucağına alınca ona hangi isim yakışacağına daha rahat kolay verirsi belli eder kendini

evet canım öylede düşündüm bakalım doğması için sabırsızlanıyoruzzzz

merhaba kızlar nasıldı sınavlarınız bende girmek istedim bu sene ama zamanını kaçırdım :) seneye girerim kısmetse

merhaba şebnemcim iyiyim sen nasılsın sınav da idare eder:)

damlacım biz bu isimleri beğeniyoruz ama tercihimiz kızdan yana olduğu için düşünmüyoruz:) anıl, deniz, arda, ozan, çağlar, devran. ama şebnemin dediği gibi isim bebek doğunca daha anlamlı oluyor sanki böyle havada kalıyor

günaydın kızlar bi süredir gelemiyorum nasılsınız...Sınava giren arkadaşların sınavı nasıl geçti?? Şimdi geçmişe dönüp okuyayım bi

damlacım bence de doğunca daha rahat karar verirsin :))
şebnemcim seneye girer inş iyi bi puan alırsın..

Bu arada çok şey kaçırdım zannettim ama kimsecikler yokmuşş

slm kıslar nassılsınız ben cok hastayım kurstan geldim ve yatıcam hepinize iyi günler diliyorum

sorma canım yaa annemdeydim giremedim hiç girsem de bir iki dakika bakıp çıkabildim ancak... nasılsın sınav nasıldı??Özledim sizlerii

sınav idare ederdi canım zaen öylesine girmiştim. kardeşininki nasıl geçti, dün de sormuştum ama görmedin galiba

inşallah kardeşinin olur canım, benim kardeşim de girmişti yaklaşık 130 neti varmış
buralar niye böyle sessizleşti yahu:84:

ben geldim kıslar nasılsınız kız yarenka senin kurabiyeden yapıcam bugun bakalım yapabilcekmiyim neler yapıyorsunuz bi özet geçin bana

kıslar sınavlar nasıl geçti? neler yapıyorsunuz görüşmeyeli luckycim eşinin işi bittimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…