Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohhh ellerine sağlık cnm dün annem de yapmış pat. salatası her gün yesem doymam onu canım çorbayı nasıl yapıyorsun ben kıvam tutturamadım bi

vala küçük çay bardagı ile ölçüyorum az bi su koyuyorumki kaynadıkça ekliyorum mercimek corbasında ustayımdır ayıprtır söylemesi

tarif isterim o zaman cnmmm

1 çay bardagı mercimek salca yag sogan baharat kavur mercimekleri at az biraz su kaynıcak baktın katı az biraz daha ekle sonra baktım kıvamı yerinde alırsın hepsi bu perşembe günü eşim yok takılırız cnaım beraber tabi sende burdaysan

sağol cnmm perşembe günü tiyatroya gideceğiz cnm akşam annemlerle ama gidene kadar buradayım..yarın da kayınpederimin doğumgünü akşamüüstü oraya giderim...annesi babası ve kendi doğumgünü arasında1er hafta var eşimin

aaa oda güzelmiş ozaman eşinin dogum günü yaklasıyor ne yapcaksn peki bayagıda yogunsun yane

aaa oda güzelmiş ozaman eşinin dogum günü yaklasıyor ne yapcaksn peki bayagıda yogunsun yane
evet cnm 1 nisan telefon alacağım cnm iyice bozuldu telefonu ulaşamıyorum bile...
sorma valla cnm bi ara evde patlıyordum

Son düzenleme:
evet cnm 1 nisan telefon alacağım cnm iyice bozuldu telefonu ulaşamıyorum bile...
sorma valla cnm bi ara evde patlıyordum

saka gibi desene telefondan baska ne alcaksın peki bu sizin ilk dogum gününüz olcak tabi seninki nezman bilmiyorum ama gece bi süpriz varmı tiyatroyu bende cok seviyorum

saka gibi desene telefondan baska ne alcaksın peki bu sizin ilk dogum gününüz olcak tabi seninki nezman bilmiyorum ama gece bi süpriz varmı tiyatroyu bende cok seviyorum

Telefon zaten 750tl cnm başka da bir şey alamam hele de şu sıkıntımızda...Ama tabi mum ışığında güzel bir yemek,pasta fln olacak
Benim kasımdaydı biraz kötü bi d.günü oldu cnm ummadığımız anda eşimi işe çağırıp bütün planları bozdular ama olsun kocacığım telafi etmişti

Son düzenleme:

oooooo süper bi fikir sana söyle bi fikir vereyim ben öle yapmıstım gece 12 yi bekledim bizimki yatmıstı tabi bende pastyla odaya girmiştim ama bana öle yapmamıstı pasta aldı aksamına

oooooo süper bi fikir sana söyle bi fikir vereyim ben öle yapmıstım gece 12 yi bekledim bizimki yatmıstı tabi bende pastyla odaya girmiştim ama bana öle yapmamıstı pasta aldı aksamına

o da süpermiş ama benimki pastayı kesin görür ben de işteyken hazırlamayı düşünüyorum her şeyi iş çıkışı sofra hazır olsun fln ama bakalım.Telefondan haberi var zaten ihtiyaç olunca gizlisi kalmadı..ama şu an başka ne alsam o kadar işine yaramayacaktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…