Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım ağız tadı ile huzur ile oturun inş evinizi çok beğendim :))) hele de o manzara insana huzur veriyo valla Rabbim kendinize versin inş çok çok daha iyilerini...Allah hepimizie gönlümüze göre ev nasip etsin inş

gülpembecim evine baktım gerçekten çok güzel kartpostallardaki gibi. mutfağını çok sevdim her yeri beyaz tam bana göre, evde beyazı çok seviyorum. arabanıza da nazar değmesinsizi yolda bırakmasın inşallah:) ayrıca abajurların üzerindekileri gözlerinize mi takıp uyuyorsunuz kız rahatsız etmiyor mu:) benim canım de resim çekmek istedi ya belki çekersem eklerim

çek çek cnm bi senin ev kaldı benimki de var forumda evim güzel evimde..

akşama ne yapsam bilemedim yemek eşim de yok gerçi ama bilemedim bi türlü bi tarafım markete git dolmalık biber al dolma yap diyo ama bakalım..

bilmiyordum canım şimdi baktım evine seninki de çok güzel eski demişsin ama hiç belli değil valla, banyon falan gayet güzel, resim çekersem eklerim canım

bilmiyordum canım şimdi baktım evine seninki de çok güzel eski demişsin ama hiç belli değil valla, banyon falan gayet güzel, resim çekersem eklerim canım

çok sağol cnmm eminim seninki de çok güzeldir...gülpembenin evine bayıldım ben de hele dediğin gibi mutfak bembeyaz valla bi de manzara ohhh çekip gidesim geldi benim biraz boyaları aşınmış dolapların ama fotoda belli olmyo

benim mutfağım küçük canım hatt masa sığsın diye kapıyı çıkardık, annemlerin mutfağı kocaman, L li tezgah 8 kişilik yuvarlak masa kanepe ve derin dondurucu var öyle büyük mutfaktan küçük mutfağa alışmak çok zor oldu ama alıştım artık:) eşime diyorum zaten mutfağı küçük olan evi asla almayacağız:)

ohhh süpermiş annenin mutfağı cnmm valla bence de en önemlisi mutfak ve banyo gibi geliyo bana benim mutfağım büyük ama annemin banyosu süperdi...müzikli fln duşa kabin simli lavabo fotoselli ışık..ben de banyoma sinir oluyorumm..
Aman Allah ağız tadı versin cnm inş istediğin gibi olur kendi evin

tabiki canım mutlu olmamız yeterli, zamanla olur her şey

selam kızlarr
banyo demişken apartmamnın bütün tesisatı değişecekmiş çok sinirlerim bozuldu daha yeni yeni alışmışken ev tadilat geçirecek

selam kızlarr
banyo demişken apartmamnın bütün tesisatı değişecekmiş çok sinirlerim bozuldu daha yeni yeni alışmışken ev tadilat geçirecek

slm kıslar ben geldim evimi begendinize sevindim evet abajurdakilerini takıyorduk bi ara ben rahatsız yatıyorum sabaha bulamıyorum eşimin sacını bozdugu için takmıyor rahat oluyor kıs evetmutfagımı seviyorum bu evi seviyorum inş istanbuldan bi ev alırız sonrada bu evi alırız esyaların hiçbiri bize ait değil sadece bilgisayar masası ve bulasık makinesi bize ait bir tane eleşltiriyi kaçırmıssınız evde halı yok herkes onu söylüyor senin evine de şimdi bakıcam luckycim bi arkdasım demişti çek evinin resimlerini ilerde cocuklarına gösterirsin diye bende cektim hatıra badecim kolay gelsin sana

şimdi baktım evine canım cok seker bi evin var bende öle bi ev istiyorum benmkisi gibi bos bi ev değil

Allah hepimizi agız tadı ile saglıklı mutlu oturmalar nasip etsin eşlerimizle cocuklarımızla

canım yurtdışında genelde halı olmadığını duyduğum ve natda yazın halıları kaldırdıkları için yadırgamadım halı olmamasını Rabbim kendinize gönlünüze göre her şeyin en güzelini versin canımmm benim evin fotoları biraz karışık kızlar ama... fotolar da eski biraz

şimdi baktım evine canım cok seker bi evin var bende öle bi ev istiyorum benmkisi gibi bos bi ev değil

Allah hepimizi agız tadı ile saglıklı mutlu oturmalar nasip etsin eşlerimizle cocuklarımızla

çok çok sağol cnm Allah hepimizin gönlüne göre versin cnm...Amin güzel dileklerin için.Evimi ben de seviyorum cnm inş kendi evimiz de böyle olur..her şeyiyle istediğim gibi bir ev sadece solaplar biraz eski boyaları kalkmış ve banyoyu pek sevmiyorum onun dışında asorun yok büyük olmasından çekiyorum biraz temizlik konusunda ama alışınca ve böyle çok eşya varken küçük eve de sığamam sanırım...

Son düzenleme:

bazı evlerde var iyi oluyor böle
gördüm kıs evini karısık değil merak etme burdaki evler hep böle buyuzden istanbul bana karısık gelmeye basladı

babamın evi dublexti bana artık bög gelmişti hergün ben bu evi temizlerken söle düşünüyorum annem o evi nasıl temizliyormus alısmak da önemli ben fazla esyayı sevmiyom az ve öz olcak

yok kız halıları söyleyecektim ama unuttum:) böyle çok ferah görünüyor yani halısız ama halı olmayınca da tozlar çok belli olur gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…