Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohhh ellerine sağlık cnm dün annem de yapmış pat. salatası her gün yesem doymam onu :KK70: canım çorbayı nasıl yapıyorsun ben kıvam tutturamadım bi

canım bu konuda ben de dertliydim.ama bi arkadaşım söyledi 1
1 ölçü mercimeğe 8 ölçü su
örneğin 1 su bardağına 8 su bardağı mercimek süper oluyor
ben düdüklüde 40 d ak yapıyorum

kızlar ben de sizi kıskandım albüm yaptım:) ama telefonla çektiğim için hem güzel değil hem de bir odayı 3-4 parçada çekebildim. orta sehpamı görmeseniz de olur:KK1: sınavdan sonra inşallah üstündekiler kalkacak:)

kızlar ev resimlerinimizi koyuyorsunuz . ay biara bende çok heveslenmiştim. ama hala çekemedim resimleri. albüme falanmı koyoyorsunuz?

canım bu konuda ben de dertliydim.ama bi arkadaşım söyledi 1
1 ölçü mercimeğe 8 ölçü su
örneğin 1 su bardağına 8 su bardağı mercimek süper oluyor
ben düdüklüde 40 d ak yapıyorum
çok sağol canımmm..

kızlar ben de sizi kıskandım albüm yaptım:) ama telefonla çektiğim için hem güzel değil hem de bir odayı 3-4 parçada çekebildim. orta sehpamı görmeseniz de olur:KK1: sınavdan sonra inşallah üstündekiler kalkacak:)

evet albüme koyuyoruz. hadi şimdi sıra sende:)

hemen bakıyorum canımm :KK70:

kızlar mercimek çorbasına salça koyuyo musunuz peki

yarenkacımm ağız tadı ile oturun inş cnm...evin çok güzel..cezve takımın benimkinin aynısı :KK70: Bulaşıklığın çok şeker :KK70: kitaplığına da bayıldım kocaman biz koçtaştan küçük bi tane aldık şimdilik kullanmak için.Yatak odası takımını da çok beğendim şimdiki aklım olsa ben de bu renklerde alırdım..güle güle oturun cnm çok mutlu olalım hepimiz inş..

evet cnm ama hiç güzel deildi :KK43:(( öyle diyorum zaten cnm normalde korkardım ama evlendikten sonra şükür unuttum bunu

afiyet olsun canım olsun bidahaki güzel olur :) aksam eşim geldi sardım ona içli köfte değilde çiğköfte cekiyor canım burda bi abimiz var yapsın bize dedim :KK9: neyden korkardın

saol canım kapıları kilitle otur evinde bişeycikler olmaz :KK34: ne yemegi yaptın dicem ama eşin yok evde

öyle yapacağım cnm gelemeyecek gibi olur yada çok daha geç saatlere kalırsa annesini arayacak o gelecek yanıma..
o yok ama yapıyorum cnm yemek bazen aç geliyor hem de yapmayı bırakırsam soğurum diye korkuyorum ufak tefek yapıyorum yine. dolma yaptım iç malzemesi vardı buzluğumda..sende ne var bugün

X