Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

saol canım sanada afiet olsun ilk kez yapıcam bakalım nasıl olcak belki olur canım neden öle düşünüyorsun yaparsın belki

bu sene atama yok zaten kuzum atamalar seneye Bu arada annem aradı çarşıya iniyoruz arkadaşlarla seni de çağırdılar dedi.bi de benim ark var annemin ark kızı onun bebişi oldu o da gelecek gel mutlaka dedi yok annr evde olayım bugün dedim yok yok gel diyo bende de istemem yan cebime koy oldu ama bakalım gider miyim gitmez miyim

sen dünden razısın canım bence gidersin dersten de bence kopma canım en azından bütün konuları bitirsen seneye çalışınca da tekrar gibi olur

sen dünden razısın canım bence gidersin dersten de bence kopma canım en azından bütün konuları bitirsen seneye çalışınca da tekrar gibi olur

haklısın cnm kopmamalıyım.evet cnm aslında razıyım çünkü çok iyi değilim eşimle stresli bir dönem geçiriyoruz ayrıca o çok geç gibi geliyor sabah da erken kalktığım için bunalıyorum evde o yüzden de kafa dağıtıyorum böylelikle..evde kur çöz oluyo sürekli kafamda

Son düzenleme:

evet canım sen de haklısın git değişiklik olur, belki bizimkiler de bana yakın olsaydı ben de gider gelirdim ama uzak olduğu için hafta içi hep evdeyim tek başıma da gidip gezmek sıkıcı oluyor hafta sonu da dersaneden çıkıp gezdiğimizde yorucu oluyor şu sınavı atlatsak da kurtulsak

anlıyorum cnm seni haklısın valla..İnş cnm hayırlısı ile çok güzel sonuçlar gelir.bi de benim bölümden atama zaten yok yani aslında benimki sadece şans denemesi olacak...herhengi bi bölümden alınan bi yer tercih etmek zorundayım ve tabi bi de bu şehirde olacak..yani benimki biraz imkansıza uğraşmak gibi..İnş senin gönlüne göre olur her şey..Ben kendimi biliyorum evde durdukça eşime saracağım çünkü onun ylardı cmt pazarı da yok beraber hiçbi şey yapamaz olduk.eve gelince de uyuyakalıyo hemen.Açıkçası biraz da ondan çıkıyorum dışarı...ama bugün gerçekten cnm istemiyo.Yarın kayınpederimin d.günü onun yanına giderim akşam üstü

slm kıslar ben geldim pogaclarımı koydum pişiyorlar içi pişmemiş gibi oldu bi tepsininn neden öle oldu dersniz :26: ikinci tepsiyi dereceyi düşürdüm bakalım nasıl olcak yarenkacım umarım istediğin yere gelirsin ve rahatlarsın dualarmız sennle luckycim sende inş alırsın sans bu işler kıslar bişey sorcam evdeki tuvalteniz normal mi oturaklımı oturaklı ise oturdugunuz kısmı nasıl temizliyorsunuz

Ohh ellerine sağlık canımmm canım biraz daha uzun süre fırında tutsan...benim normal de var klozet de..klozeti temizlerken ben biraz masraflıyım..Islak mendille tek tek siliyorum günaşırı bazen her gün...çünkü çok çabuk batıyo..ben de bu soruyu merak ediyordum..

bu arada perwoll aldım demiştim ya renkliler için mükemmel kokuyo ve çok memnun kaldım aklınızda olsun

Son düzenleme:

fırının derecesini düşürdüm şimdi pişiyorlar saol beklerim çaya bende ıslak mendille siliyorum aslında banyomda su gideri olsa fırça ile yıkıcam ama yok oyuzden ıslak mendille yada camasır suyu döküp bezle siliyorum ben gün asırı yapmıyorum eger erkek misafir geldiyse siliyorum perwoll pahalı ama gerçekten kokusu kalıcıda çamasır deterjanı yerine kullanıon dimi canım

inşallah canım umarım senin de istediğin gibi olur ama bak hiçbirimiz dört dörtlük yaşayamıyoruz hepimizin mutlaka bir sorunu var bence çok takma kafana iyi düşün iyi olsun

canım bence derecesi çok yüksektir dışını birden pişirmiştir içi çiğ kalmıştır, ısısını düşürürsen olur bence. bu arada bizim tuvalet normal canım zaten klozeti hiç sevmiyorum annemlerde her ikisi de var temizliğine gıcık oluyordum:)

bizim hemen batıyo cnm nedense kapağı fln klozetin eşime de kızıyorum hiç normal wc kullanmıyo şimdi ben de alıştım...hiç normal wc giren yok..bi de ben biraz tiksiniyorum o yüzden ıslak mendille silip atmak kolayıma geliyo
ben 11t ye 2 lt renkli 1 lt narin hediyeli aldım cnm..Uygun geldi fiyatı..Evet deterjan yerine kullanıyorum..Bundan sonra da onu kullanayım dedim.Taa balayında 10 kg omo aldık hala 2 kg fln duruyo ki ben çok sık çamaşır yıkarım..konsantre ya bitmedi ama omo satıcısı renklilerin rengini attırır color al mutlaka dedi.Bundan sonra perwolle döndüm bakalım..

ahh yakın olsaydık keşke

burda da düz yokki hep oturaklı

Son düzenleyen: Moderatör:

ah erkekler yokmu analarının evinde nasıl yasıyorlarsa öle devam ediyorlar perwoll cok güzel canım fiyatıda gayet iyi ne yıkıyorsun okdar sık peki canım

ah erkekler yokmu analarının evinde nasıl yasıyorlarsa öle devam ediyorlar perwoll cok güzel canım fiyatıda gayet iyi ne yıkıyorsun okdar sık peki canım

yarenkacım kesinlikle çok haklısın cnm mümkün olduğumca kendimi motive ediyorum

canım ben renkli beyaz ve siyah diye yıkıyorum çamaşırları..Eşim inşaatta çalıştığı için çok çamaşır çıkıyo haftada 1 mutlaka renkli ve siyah yıkıyorum.beyazlar 2 haftada bir oluyor 2 haftada bir de nevresim yıkıyorum cnm..o yüzden her hafta 3 makine oluyo mutlaka..
Kızlar çok sağolun yaa valla bana çok destek oluyorsunuz hep yanımda hissediyorum sizi

Son düzenleme:

KK bunun için var canım ne demek

ne demek canım burda birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz dediğim gibi yani bence kafana takma, eşin bilerek mi geç geliyor başkalarıyla mı zaman geçiriyor tabi ki hayır, o da o saate kadar çalışmak istemez ama çalışmak zorunda sorumluluğu var, bir de o yönden düşün çalışmasa ortalıkta boş boş dolaşsa daha mı iyi olurdu. şimdi çok çalışıyor olması hayatı boyunca böyle olacağı anlamına da gelmiyor eminim en kısa zamanda koşullarımız daha da güzelleşecek canım

Kesinlikle haklısın cnm..Bizi düğün borçları yordu biraz ama ben de eminim her şey çok ama çok güzel olacak..Öncelikle inanmak lazım bence de Rabbim hepimizin gönlüne göre versin kızlaaar )) Ohhh valla çok keyiflendimm

annelerimiz babalarımız nasl geldiler bu zmana şimdiki zaman dahada zor istnabul gibi biryerde evin olması gerek Allah eşlerimize yardım etsin

luckycim senn işinde zor çamasır konusunda ben mesela bu hafta yıkıcam ki makinem daha dolmadı

aferin canım hep böyle ol işte herkesin düğün borcu oldu hiç borçsuz düğün olur mu ama iyi düşünmek lazım karamsar oldukça etrafımıza da zarar veriyoruz
annelerimiz babalarımız nasl geldiler bu zmana şimdiki zaman dahada zor istnabul gibi biryerde evin olması gerek Allah eşlerimize yardım etsin

evet canım haklısın inşallah biz de eylül gibi ev almayı düşünüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…