Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohh rahatladım şimdi tabi canım yeter. havalar nasıl orda canım burda geçen hafta yaz gibiydi şimdi kış oldu:)

vala burda cok güzel bir hava var hafta sonundan beri ama böle güneş gösterir yüzünü sonra hep yagmur yagar burda

vala burda cok güzel bir hava var hafta sonundan beri ama böle güneş gösterir yüzünü sonra hep yagmur yagar burda

burda da çarşamba düzelecekmiş galiba, biz de üniversiteden arkadaşlarla buluşacağız çarşamba günü, 5 günlük hava durumuna bakıp toplanmaya karar verdik

burda da çarşamba düzelecekmiş galiba, biz de üniversiteden arkadaşlarla buluşacağız çarşamba günü, 5 günlük hava durumuna bakıp toplanmaya karar verdik

oh negüzel canım zaten türkiyede siz baslarsınız tshirtleri giymeye ii gezmeler canım simdiden

bizim burda bayağı büyük bir park var kutlama falan oldu ama ben gitmedim televizyondan izledim:) orda nasıl kutlanıyor kız

günaydın kızlar...

günaydın kıslarrrrr

almanlar seker dagıtarak alkol alarak kostum giyerek kutladılar mesela iranlı bi arkadasım var onlarda bizim gibi kutluyorlar hintliler kutluyor hintlilerinkini bilmiyorum ama

günaydın kıslarrrrr

almanlar seker dagıtarak alkol alarak kostum giyerek kutladılar mesela iranlı bi arkadasım var onlarda bizim gibi kutluyorlar hintliler kutluyor hintlilerinkini bilmiyorum ama

kutlamak güzel oluyor ama bazen olay falan çıkınca kötü işte

günaydın kızlaaarrr.dün size yazdım balkon yıkamaya gittim kayınvalidem aradı anneme gdiyormuş sen de gel istersen dedi kardeşim de bendeydi eve gidecekti tamam dedim anneme gittim ordan da eşim geç geliyor diye kayınvalidem bize gel istersen dedi oluuuur dedim oradan da oraya gittim.Daha önce eşim olmadan hiç gitmemiştim alınırlar diye de korkuyordum zaten iyi oldu bana akşamda eşim geldi eve geldim..Ben yalnız da kalırım ama yalnız bırakmıyorlar ki benim de işime geliyo bu durum..

evet gülpembecim yol çok yoruyor git gel ama yarenkacım dediğin gibi bırakıp çıkmaz öyle bi niyeti yok şu an için arıyor ama kendi işine devam tabi ki..Sadece daha iyisi olur mu diye ufak bi araştırma bizimki...

bugün evdeyim :92: yani umarım

günaydın canım kız niye tek gitmiyorsun ki kayınvalidenlere hem yakınmış da. bugün kır dizini otur artık evde

kutlamak güzel oluyor ama bazen olay falan çıkınca kötü işte

evet olay cok cıkıyor bizde malesef
kıs lucky yarenkanın dediği gibi kır dizini otur evde

Nedense çekingenliği atamamıştım cnm üstümden ama dünden itibaren geçti gibi sanki

Ayyy evet bi zahmet kırıp dizimi oturayım artık yeter gari kızlar ben bi kahvaltı yapıp çamaşırları asıp derse başlayacağım görüşürüz yineee

tamam canm kolay gelsin sana bende peynirli pogaca yapcam bakalım nasıl olcak

tamam canm kolay gelsin sana bende peynirli pogaca yapcam bakalım nasıl olcak

sana da kolay gelsin canımm ay bak canım çekti belki ben de yaparım bugün ellerine sağlık cnm...Benim bu sene KPSSden hiç umudum kalmadı zaten oturup bi çalışamadım iyice koptum atamalar da seneye ya seneye inş..hmm tabi bu dersi bırakacağım anlamına gelmiyor yine çalışmaya devam ama zaten şubattantemmuza bir şey yapabileceğimi düşünmüyordum bu sene kendimi denerim seneye daha iyi olur sanırım

saol canım sanada afiet olsun ilk kez yapıcam bakalım nasıl olcak belki olur canım neden öle düşünüyorsun yaparsın belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…