Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cnm ben üniyi başka şehirde okuduğum için burda pek arkadaşım kalmadı..Sürekli ben gidiyorum annem gelene kadar gitmeme kararı aldım cnm o yüzden trip yani birazcıık

arkadassızlıkda cok kötu ya benm de sadece kurstakiler var ama evliler herkesn kendine gore bi yasantısı oluyor ooo anneye trip ha sen dogrusunu bilirsin canım

arkadassızlıkda cok kötu ya benm de sadece kurstakiler var ama evliler herkesn kendine gore bi yasantısı oluyor ooo anneye trip ha sen dogrusunu bilirsin canım

öyle cnm valla sorma...off offf....gerçi annemin haberi bile yok sanırım tribimden ama neyse

öyle cnm valla sorma...off offf....gerçi annemin haberi bile yok sanırım tribimden ama neyse

annen hiç gelmedimiki sana ben olsam alttan laf sokardm yada sen ara söyle gel diye gelemem derse sende ona öle yaparsın ara söyle gelsin

annen hiç gelmedimiki sana ben olsam alttan laf sokardm yada sen ara söyle gel diye gelemem derse sende ona öle yaparsın ara söyle gelsin

yok cnm geliyo normalde de bir kaç haftadır her gün aramama rağmen hep bi işi oluyo artık sinir oldum ben de aramayacağım bugn.dün aradım ben de sana geleyim diyordum başım çok ağrıyo bugün yarın bakalım dedi..ben de bugün aramıyorum artık..altta kalmıyo ki bir şey deyince.

kardeşin yokmu peki canım

ayyy cnm benim çok sağol..şeytan hazırlan in çarşıya diyo ama tek başıma da sevmem hiç dolaşmayı

bence seytana uy canım evde otur otur nereye kadar hem hava almıs olursun bende sevmiyom tek dolasmayı ama cift oluncada yanmdaki ile gitmek de zor oluyor ben bakmak istediğime bakamıom tek bazen iyi oluyor

bence seytana uy canım evde otur otur nereye kadar hem hava almıs olursun bende sevmiyom tek dolasmayı ama cift oluncada yanmdaki ile gitmek de zor oluyor ben bakmak istediğime bakamıom tek bazen iyi oluyor

demi o da doğru cnm valla...öyle işte cnm benden böyle

annen derken kayınvalidenlemi ne diceksin pekiii oda sıkıcı olur be 2 büyük insan yanlıs anlama

yok cnm ne yanlış anlaması.ben zaten onlarla tek tek görüşmekten keyif alıyorum öyle daha keyifli oluyo ilgi bende oluyo ya ayy du bi şey anlatacağım sana

yok cnm ne yanlış anlaması.ben zaten onlarla tek tek görüşmekten keyif alıyorum öyle daha keyifli oluyo ilgi bende oluyo ya ayy du bi şey anlatacağım sana

iyiymiş birde kayınvalidenle annenin anlasması da güzel msj aldm canm

şükür cnm herkes herkesle çok iyi anlaşıyor..senin ailen nerede tr de cnm? Eşin de evlendikten sonra mı gitti önce de orda mıydı

cok güzel anlaşmaları Allah nazarlardan saklasın ailem türkiyede canım istanbuldaydık ama kardeşim liseyi adapazarında kazandı oraya gittiler suan ordalar eşim 2 yıldır burda oda normalde istanbulda yasıyordu aileside orda biz beraberken buraya geldi canım amin canım bian önce kavusuruz gerçekten zor insan ayrı kalınca daha cok anlıyor kıymetini bizde kahvaltı yaptık cok şükür

anladım bitanem herkesin hakkında hayırlısı olsun.Zordur mutlaka cnm ama çok mutlu olun hep eşinle inşallah...Ben de annemi bekliyorum cnm..gelmek üzeredir çıkayım yavaş yavaş.öpüyorum cnm seni.Afiyet olsun çok sağol valla yanımda olduğun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…