Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyiyim canim sen nasilsin kislar kacti galiba :KK9:

iyim cnm yemeklerimi hazırldım geldim bende

bakalım kısmetse doktora gidicem bende hala gidemedik :))
gittikten son çalışmalara başlıycaz işte allah korusun yara gibi birşey varsa bebek düşüyor zaten ilk bebekte düşük olması kadınlar içinde zararlı vücuda zarar veriyor sonuçta kontrol olmadan hamile kalmamak lazım

:KK19::KK19::KK19: bravo canimmmm sen sozelcimisin yoksa sayisalcimi
lisede eşit ağırlık okudum canım ama öss de edebiyat okuyunca sözel gibi oldum yine de matematiği unutmadım:)
kislar size bi sorum var cok yakin arkadasim ve bu ay nisan yapiyor o benm herseyimde yardimci oldu ve ben gidemiyorum yurtdisinda oldugum icin benim sole bi durumum var esimin sozlesmesi daha dun oldu kesinlesti ve biz hep sozlesmeyi bekledik sozlesme bizim icin onemli gidip gitmeyecegimiz ona bagliydi sozlesmemiz belli oldu ve kaliyoruz cok sukur ve diger sorun su bizim oturma iznimiz de bitiyor yeni pasaportlarimizi aldik ve sirkete verdik onlar bizim icin oturma izni alicak ve yaklasik 1 ay suruyor ve bu benim kimligim yerine geciyor mesela ben o kimlikle turkiyeye rahat bir sekilde giris cikis yapiyorum suanda o kimligim elimde olmadigi icn arkadasimin nisanina gidemicem eger gidersem tekrardan konsolosluk islemleri randevular vize beklemeler bole durumdan dolayi ben gidemiyorum simdi ise arkadasim bana trip atiyor ben ona gunu belirlediginizde haber ver dedim belki gelebilirim dedim ocak ayinda konusmustuk ama sozlesme ve kimlik bu ay olcak nisanda 26 martta kendi sayfasina kirginim falan yaziyor ben miyim sorunlu bi fikir verirmisiniz hatta benm ailemde gidecek yada insanlar neden bole yapiyor anlamiyorum bu ay benim sancili bi ayim kaldik gidiyoruz hatta elimde kagitla geziyorum olurda polis durdurur bisey olur diye

canım bence arkadaşın çok bencillik yapmış yani iki adımlık yol değil ki uluslararası gitmen gerekiyor, seni anlaması lazımdı eğer iyi bir arkadaşsa, bence hiç takma benim de bir arkadaşım böyleydi en son saçma bir nedenden küstü 1 yıl konuşmadık öğretmenler gününde bana mesaj atmıştı öyle barıştık ama yine de eskisi gibi değil tabi hatasını anladı. sen de gerekçeni söylemişsin hatta aylar önce ama hala öyle yapıyorsa boşver gitsin

ndurmazcım1. soruyu 16 bulduk, 3. yü 40 bulduk, 2.yi bulamadık sonuçlarını yarın uzun uzun yazarım, iyi akşamlar kızlar:KK16:

iyim cnm yemeklerimi hazırldım geldim bende

bakalım kısmetse doktora gidicem bende hala gidemedik :))
gittikten son çalışmalara başlıycaz işte allah korusun yara gibi birşey varsa bebek düşüyor zaten ilk bebekte düşük olması kadınlar içinde zararlı vücuda zarar veriyor sonuçta kontrol olmadan hamile kalmamak lazım

lisede eşit ağırlık okudum canım ama öss de edebiyat okuyunca sözel gibi oldum yine de matematiği unutmadım:)

canım bence arkadaşın çok bencillik yapmış yani iki adımlık yol değil ki uluslararası gitmen gerekiyor, seni anlaması lazımdı eğer iyi bir arkadaşsa, bence hiç takma benim de bir arkadaşım böyleydi en son saçma bir nedenden küstü 1 yıl konuşmadık öğretmenler gününde bana mesaj atmıştı öyle barıştık ama yine de eskisi gibi değil tabi hatasını anladı. sen de gerekçeni söylemişsin hatta aylar önce ama hala öyle yapıyorsa boşver gitsin

ndurmazcım1. soruyu 16 bulduk, 3. yü 40 bulduk, 2.yi bulamadık sonuçlarını yarın uzun uzun yazarım, iyi akşamlar kızlar:KK16:

aa düşünüyormusun canım süpermiş kıs ne yarası evet bebek düşmesi cok kötü direk kürtaj oluyorsun Allah kimseye göstermesin

yarenkacım ne güzel matematik zordur :KK53: insanları anlamakda zorluk cekiyorum tamam benm için cok yardım etti dediğin gibi türkiyede değilim boşverdm zaten beni anlamayan bi insanı düşünemem ama bende kırıldım ona

aa düşünüyormusun canım süpermiş kıs ne yarası evet bebek düşmesi cok kötü direk kürtaj oluyorsun Allah kimseye göstermesin

yarenkacım ne güzel matematik zordur :KK53: insanları anlamakda zorluk cekiyorum tamam benm için cok yardım etti dediğin gibi türkiyede değilim boşverdm zaten beni anlamayan bi insanı düşünemem ama bende kırıldım ona

hanımın çiftliği reklama girince ben de buraya girdim:KK9: canım inan herkes bütün ilginin kendi üzerinde olmasını istiyor bunu ben çok iyi bir örnekle anladım o yüzden artık insanlar için kendimi heba etmiyorum, bir durum varsa nedenini anlatırım anlarsa anlar anlamazsa arkamı döner giderim

selam kızlarrr
bi hamilellik muhabbeti açılmış ben ilaç kullanmadım.
zaten 5 aydır falan deniyoruz henüz olmadı size tavsiyem düşündüğünüz zamandan 3 ay önce başlayın çalışmalara .bende doktora gitmiştim 6 ay dene bakalım hemen olmaz demişti

hanımın çiftliği reklama girince ben de buraya girdim:KK9: canım inan herkes bütün ilginin kendi üzerinde olmasını istiyor bunu ben çok iyi bir örnekle anladım o yüzden artık insanlar için kendimi heba etmiyorum, bir durum varsa nedenini anlatırım anlarsa anlar anlamazsa arkamı döner giderim

selam kızlarrr
bi hamilellik muhabbeti açılmış ben ilaç kullanmadım.
zaten 5 aydır falan deniyoruz henüz olmadı size tavsiyem düşündüğünüz zamandan 3 ay önce başlayın çalışmalara .bende doktora gitmiştim 6 ay dene bakalım hemen olmaz demişti

gel gel :KK1: evet ama kısmet olmadı gitmek elimde olan bişey yok üzüldüm ve kırıldım beni anlamadıgı için derdi ne ise neden yazmadı düşünmemeye calısagım
evet badecim artık konumuz hamilelik evlendik daha ne konuscaz 5 sene sonra benm cocuk böle benmki böle deriz :KK1: strese girme sakın canım hormonları cok etkiliyor test yaptırdın mı peki

ben geldim ama kaçacağım hemen kızlar...
şebnemmcim hayırlısı olsun hakkınızda cnm inş çıkmaz bişey
bademinurcum cnm rabbim en kısa zamanda kavuştursun inşallah :))
gülpembecim hiç takma boşver o üzülsün seni kırdı diye
yarenkacım çok ama çok çok sağol cnm :) yarın yollarsın müsait olunca acelesi yok cnm

kaçtım kızlar iyi geceleeer

gel gel :KK1: evet ama kısmet olmadı gitmek elimde olan bişey yok üzüldüm ve kırıldım beni anlamadıgı için derdi ne ise neden yazmadı düşünmemeye calısagım
evet badecim artık konumuz hamilelik evlendik daha ne konuscaz 5 sene sonra benm cocuk böle benmki böle deriz :KK1: strese girme sakın canım hormonları cok etkiliyor test yaptırdın mı peki

canım test yaptırmadım. alttan ultrasonla muayene etti. bi sorun yok dedi .tahlil vermedi.
hastalığım bitince gidip tahlil yaptıracağım

canım test yaptırmadım. alttan ultrasonla muayene etti. bi sorun yok dedi .tahlil vermedi.
hastalığım bitince gidip tahlil yaptıracağım

gecen burda da konustuk bugun de konustuk hamilelikden önce testler yapılıyormus smear guatr hormon enterasan bi durum yapması gerek bence ama doktorların işine karısılmaz

tamam cnm ben de evdeyim cnm sıkılıo bugün bakalım napsam...gidersen benim yerime de gez:KK70:

Son düzenleme:
hayır cnm hatta bu aralar işleri iyice yoğunlaştı pazar da çalışıyor..her gün aynı gibi cnm benim

yok kıs gittinmi teyzesinde oturuyoruz zaten gidersek bugun yarın gelıcez köy gibi biyerde oturuyor bizimkisinin işleri bitti cok şükür eş de çalısınca insanın bişey yapası gelmiyor:KK37:

yok cnm arkadaşlaırmın hepsi kendi derdinde...aileme de gitmek cnm istemio

vala bişey diyemcem şimdi bekar arkadasında yokmu evliler biraz nazlı olabilir kıs ailenn yanına neden gitmiyon gerçi bende turkiyede olsam devamlı gitmem heralde hergün görüşünce

vala bişey diyemcem şimdi bekar arkadasında yokmu evliler biraz nazlı olabilir kıs ailenn yanına neden gitmiyon gerçi bende turkiyede olsam devamlı gitmem heralde hergün görüşünce

cnm ben üniyi başka şehirde okuduğum için burda pek arkadaşım kalmadı..Sürekli ben gidiyorum annem gelene kadar gitmeme kararı aldım cnm o yüzden :KK70: trip yani birazcıık

X