Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

anladım bitanem herkesin hakkında hayırlısı olsun.Zordur mutlaka cnm ama çok mutlu olun hep eşinle inşallah...Ben de annemi bekliyorum cnm..gelmek üzeredir çıkayım yavaş yavaş.öpüyorum cnm seni.Afiyet olsun :KK70: çok sağol valla yanımda olduğun için

amin canım herkes mutlu huzurlu olsun inş tamam canım size bol muhabetler yok canım ne demek ne güzel sabah sabah kaynattık işte görüşürüz yine öpüyorum:KK54:

amin canım herkes mutlu huzurlu olsun inş tamam canım size bol muhabetler yok canım ne demek ne güzel sabah sabah kaynattık işte görüşürüz yine öpüyorum:KK54:

sağol canım aminn.size de keyifli günler diliyorum görüşürüz yine öptüm ben de :KK70:: 70:

eveet efsane geri döndü:KK9: nasılsınız kızlar valla oku oku bitiremedim ayrıca benden gizli bir şeyler dönmüş ya neyse:KK53:

aa düşünüyormusun canım süpermiş kıs ne yarası evet bebek düşmesi cok kötü direk kürtaj oluyorsun Allah kimseye göstermesin

cnm eşimin bir tanıdıkları yeni evliydiler hamine dediler sonra düşük yapmış yara varmış iltahap kapmış sanırım baktırmakta fayda var

şebnemmcim hayırlısı olsun hakkınızda cnm inş çıkmaz bişey

sağol cnm benim hayırlısı herşeyin :))

eveet efsane geri döndü:KK9: nasılsınız kızlar valla oku oku bitiremedim ayrıca benden gizli bir şeyler dönmüş ya neyse:KK53:

aaaaa senden gizlş olur mu hiç cnm benim ikimizin de forumda olduğu bi ara anlatırım ben sana :KK70: :KK70:

cnm eşimin bir tanıdıkları yeni evliydiler hamine dediler sonra düşük yapmış yara varmış iltahap kapmış sanırım baktırmakta fayda var

sağol cnm benim hayırlısı herşeyin :))

kıyamam yaa allah göstermesin kimseye..amiin cnm

günaydın kızlaaarrr.nasılsınız?Muhtemelen kimse uğramaz bugün ama eşim çalışıyo benim..hava da öyle bi kötü ki..sanki yaz gelmiş gibiydi ama bugün itibari ile soğuklar,yağmurlar geri döndü..

merhaba kızlar nasılsınız, dün gece amcamın torununun karnı ağırmış doktora götürmüşler apandisit demiş gece 1 de ameliyata almışlar hem de daha 4 yaşında canım benim ama çok şükür şimdi iyi yarın çıkabilirmiş çıkarsa eve gider görürüm çıkmazsa hastaneye giderim

canım test yaptırmadım. alttan ultrasonla muayene etti. bi sorun yok dedi .tahlil vermedi.
hastalığım bitince gidip tahlil yaptıracağım

tahlil yapmıyorlar canım zaten hemen yaptırmana gerek yok ultrasonla muayne bide smear alıyorlar 1 sene birşey olmazsa o zaman tekrar bakıyorlar 1 seneye kadar yolu var:)
merhaba kızlar nasılsınız, dün gece amcamın torununun karnı ağırmış doktora götürmüşler apandisit demiş gece 1 de ameliyata almışlar hem de daha 4 yaşında canım benim ama çok şükür şimdi iyi yarın çıkabilirmiş çıkarsa eve gider görürüm çıkmazsa hastaneye giderim

iyiyim canım sen nasılsın çok geçmiş olsun küçücük kıyamam:KK70: benimde eşimin kuzeninde aynısı oldu 1 ay önce bide anlamamışlar ölümden döndü kadın ameliyat falan oldu o da

iyi aksamlar kıslar nasılsınız bizde fransaya gittik dün şimdi geldik kafam kazan gibi neler yapıyorsunuz yarenkacım geçmiş olsun umarım iyidir şimdi ufaklık yarın görüşmek üzere gerçi yarın eşim evde ondan fırsat bulabilirsem :KK53:

tahlil yapmıyorlar canım zaten hemen yaptırmana gerek yok ultrasonla muayne bide smear alıyorlar 1 sene birşey olmazsa o zaman tekrar bakıyorlar 1 seneye kadar yolu var:)

iyiyim canım sen nasılsın çok geçmiş olsun küçücük kıyamam:KK70: benimde eşimin kuzeninde aynısı oldu 1 ay önce bide anlamamışlar ölümden döndü kadın ameliyat falan oldu o da

iyi aksamlar kıslar nasılsınız bizde fransaya gittik dün şimdi geldik kafam kazan gibi neler yapıyorsunuz yarenkacım geçmiş olsun umarım iyidir şimdi ufaklık yarın görüşmek üzere gerçi yarın eşim evde ondan fırsat bulabilirsem :KK53:

çok sağolun kızlar evet şimdilik çok iyi, çok seviyorum onu yaa çok güzel konuşuyor maymun:KK9:

günaydın kızlaaar...
Yarenkacım geçmiş olsun cnm yaa....Ben de olmuştum apandist ameliyatı aniden olur o hastalık:KK43:((

günaydın kıslar nasılsınız bende kalktım eşimin kalkmasını bekliyorum kahvaltı yapıcaz

saol canım bende iyiyim işte bugun pazartesi gibi gelmiyor sevindim canm senin adına cumartesi nasıl geçti peki :KK53:

aynen valla bana da canım :)) Her gün aynı gibi bu aralar bana :KK70: İyiydi cnm annemle oturduk sonra alışveriş merkezine gittik oradan eşim geldi balık yemeye gittik eşimle oradan kayınvalideme geçtik :KK70: iyi gezdim yani :KK70:

aynen valla bana da canım :)) Her gün aynı gibi bu aralar bana :KK70: İyiydi cnm annemle oturduk sonra alışveriş merkezine gittik oradan eşim geldi balık yemeye gittik eşimle oradan kayınvalideme geçtik :KK70: iyi gezdim yani :KK70:

oh oh kurtlarınıda dökmüssündür :KK53: artık bu hafta sonu evinde oturursun :KK33:

X