Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ayyyy sebnemm sennde baya virajı derin aldın ohh tüm hazrlıklar listeden siliniyo yavas yavas :KK70::KK70: inşallh içine sinn modeli hmn bulursun :KK66:

inşallah mutlu olurlar çok güzeldi gelinimiz,
gelinlik kabarık straptez gelinliğin kumaşı harikaydı gösteriyordu kendini saç makyaj harikaydı hala heyecanım devam ediyo kızlar yaa bizler o gün napıcaz eyvahedigeldismile:dance:

ayyyy sebnemm sennde baya virajı derin aldın ohh tüm hazrlıklar listeden siliniyo yavas yavas :KK70::KK70: inşallh içine sinn modeli hmn bulursun :KK66:

inşallah cnm olcak yavaş yavaş :) akay a bakıcam yarım birde aysşraya zaten ikisinden birinden alıcam yarın mutlu haber verebilirim yani zemuszemus

cnm bende bikaç model var dur ekliyim belki hoşuna gider heracım

inşallah cnm olcak yavaş yavaş :) akay a bakıcam yarım birde aysşraya zaten ikisinden birinden alıcam yarın mutlu haber verebilirim yani zemuszemus

cnm bende bikaç model var dur ekliyim belki hoşuna gider heracım

canım aysira ve akay gelinlikte eminim güzel modeller vardır

buarada ben de cmt gidicem heralde kızlar gelinlik bakmaya zaman yaklaştı arkadaşlarım söylenip duruyo hala gelinlik bakmadın mı diyebilmiyorumkismile

mucizecim inşalh cok cok mutlu olurlar heppp :) sebnmcim dort gozle yok yok 6 gozle beklıorum :KK70::KK70: sende inşallh hayrlı haberi ve görselliği bizmle paylasrsn :KK70:

inşallah mutlu olurlar çok güzeldi gelinimiz,
gelinlik kabarık straptez gelinliğin kumaşı harikaydı gösteriyordu kendini saç makyaj harikaydı hala heyecanım devam ediyo kızlar yaa bizler o gün napıcaz eyvahedigeldismile:dance:

valla bilmiyorum benim en çok heycanlanacağım nikah kısmı zaten :) onu anlattıkmı oynayıp durcaz offeyvahedigeldismile

heraaaa cnm bak bu model var

fjslkfjlkf.jpg

canım aysira ve akay gelinlikte eminim güzel modeller vardır

buarada ben de cmt gidicem heralde kızlar gelinlik bakmaya zaman yaklaştı arkadaşlarım söylenip duruyo hala gelinlik bakmadın mı diyebilmiyorumkismile

cnm ben kabarık ve sade istediğim için geçen gittiğimde ikisi toplam 5 gelinlik çıkarttı :)

onlardan biri olur sanırım sende bak canım aysiraya akaya falan

tesk ederim sebnemcimmm güzelmiş :) bnde eklim bidene baska bi topicden eklemişdim :KK70: bunun etek kısmına bayıldımmm -tatlicadiarzu-

Eklentiler

• $2716.jpg
    $2716.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 20
cnm ben kabarık ve sade istediğim için geçen gittiğimde ikisi toplam 5 gelinlik çıkarttı :)

onlardan biri olur sanırım sende bak canım aysiraya akaya falan

saol canım şuan netten akay'a bakıyorum benimde kafamda belirgin istediğim model ama üzerinmde güzel dururmu onu bilmiyorum inşallah sorunsuz hallederiz canım burdan paylaşırız gelinliklerimizi kaydirigubbakcemile2

saol canım şuan netten akay'a bakıyorum benimde kafamda belirgin istediğim model ama üzerinmde güzel dururmu onu bilmiyorum inşallah sorunsuz hallederiz canım burdan paylaşırız gelinliklerimizi kaydirigubbakcemile2

inşallah cnm tabii halledelim paylaşırız insan gelinliği giyince kendini iyi hissediyor yaa boshayallersmile

heracım benimde aklıma geldi geçen sene bir arkadaşım evlendi tesettürlü vardı fotografı bulunca eklerim cnm ama biraz zaman alır
unutturma bana emi :)

cnm sen baktın mı bilmiyorum ama google a kapalı gelinlik yaz 13. sayfada kapalı+gelinlik var o sayfaya bakabilirsin bir sürü var gelinlik

canım cıkan sonuclara göremi yoksa sf sayısında göremi yada msj olrk link atabilirmisin :kedi:

X